Nečekaná touha

Nečekaná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269624/bmid_necekana-touha-7q0-269624.jpg 4 238 50

Collide série

< 2. díl

Emily Cooperová je připravená všechno riskovat kvůli tomu, aby byla s mužem, který pronásleduje její myšlenky i sny od prvního osudného dne, kdy se potkali. Zbývá jí jen držet se naděje, že ji Gavin Blake stále chce. Gavin, který si hojí raněné srdce, se stáhl ze společnosti a uzavřel se do sebezničujícího, utlumujícího světa. Ačkoli Emily není zvyklá být ve vztahu silnější z obou osobností, musí teď najít odvahu a sebedůvěru, aby za jejich lásku bojovala a přivedla Gavina zpátky – i kdyby se přitom ztratila ve vše pohlcující, vzrušující vášni. Pokračování úspěšné knihy Nečekané setkání od bestsellerové autorky New York Times.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Pulse , 2013

NatyDee
15.05.2016 4 z 5

Usmíření Gavina a Emily bylo dost rychlé, myslela jsem, že se to ponese větší částí knihy. Dillon, co k němu říct správně záporná osoba až do konce. Nejhorší šok - byla noční můra, no fuj, fakt jsem si myslela, že je to realita.

Danča:))))
07.05.2016 4 z 5

Stejné jako první díl - přeslazené, romantické a plné lásky až za hrob. Ale co. Čte se to dobře, autorka píše opravdu čtivě a kniha velmi rychle utíká. Líbilo se mi to až na ty pasáže se sexem. Ty už mě tolik nebavily tak jsem je přeskakovala. Za mě 4*.

Laf
24.04.2016 4 z 5

Druhý díl mi přišel mnohem lepší než ten první. Nechybí spousta nečekaných zvratů a dramat. Jedinou nevýhodu to má v tom, že je třeba číst oba díly najednou a ne s časovým rozestupem. Nikde to moc neodkazovala na to, co bylo v prvním díle, takže pokud si člověk nepamatuje, co se dělo, dost tápe. Jinak příjemné čtení a alespoň jednou si to přečíst stojí za to...

Ditules
31.03.2016 3 z 5

Tak tady je to jasný průměr. Vůbec mě to nezaujalo....akorát ten pokus o dramatický konec ke konci mi trošku zvednul krevní tlak :D Takže za ten hvězda navíc.

Samira
26.03.2016 4 z 5

Pokračování mělo hodně slibný začátek a stále stejně kvalitní styl. Ale také zápletku, která dala Dillonovi zase dost prostoru, i když tentokrát mi to nevadilo. Ačkoli byla celkově kniha dobrá, mám pár výhrad. Aniž bych cokoli prozradila, autorka musela přidávat dramata za každou cenu. Konec byl však moc pěkný, za mne zase 3,5.

alnahu
23.03.2016 1 z 5

Násilí a sex-tuto knihu jsem nedočetla a odložila, nějak mě vůbec nebavila.

jitka7
08.02.2016 1 z 5

Strašné. Gavin byl už fakt docela trapný a o Emily ani nemluvím. Musím říct, že jediná postava, která mě tam bavila, byl Dillon (né že by se mi líbilo jaký byl, ale jeho postava byla nejlépe popsaná a nepředvídatelná). Přišlo mi to všechno přitažené za vlasy, mdlé a nudné.

Nuttelka
07.02.2016 5 z 5

Ach, ach, aaaaach a ještě jednou ach... proč ach?? Protože Gavin!! :-))) Ale bohužel tací chlapi jako Gavin prostě neexistují!!!! :-))) Ale teda číst o nich, to je pohádka... I když životních zkoušek měli Gavin s Emily až až, prostě "medový" happy end nechybí, tohle já fakt prostě můžu :-) A teda určitá kapitola o noční můře, teda fuj, takový emoční drásání, spisovatelka nám tedy dává zabrat, ale knihu jsem hltala a jen a jen doporučuji!

Haňulec
28.09.2015 5 z 5

Z této knihy jsem velice nadšená, dokonce se mi líbila více, než první díl. Nejvíce mě zaujala část s Gevinovo matkou, která nenechala Emyli odejít. Celkově jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Pokud váhate s přečtením, tak je to špatné rozhodnuti. NEVÁHEJTE!!!!:-)

EvaSupovic
15.08.2015 4 z 5

První díl se mi líbil více, to musím přiznat, ikdyž jsem chtěla uškrtit hlavní hrdinku. Tady se trochu změnila, ale už mě kniha tak nebavila, tak dávám o hvězdu míň :-D

Gail McHugh
americká