Nečekaná touha

Nečekaná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269624/bmid_necekana-touha-7q0-269624.jpg 4 238 50

Collide série

< 2. díl

Emily Cooperová je připravená všechno riskovat kvůli tomu, aby byla s mužem, který pronásleduje její myšlenky i sny od prvního osudného dne, kdy se potkali. Zbývá jí jen držet se naděje, že ji Gavin Blake stále chce. Gavin, který si hojí raněné srdce, se stáhl ze společnosti a uzavřel se do sebezničujícího, utlumujícího světa. Ačkoli Emily není zvyklá být ve vztahu silnější z obou osobností, musí teď najít odvahu a sebedůvěru, aby za jejich lásku bojovala a přivedla Gavina zpátky – i kdyby se přitom ztratila ve vše pohlcující, vzrušující vášni. Pokračování úspěšné knihy Nečekané setkání od bestsellerové autorky New York Times.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Pulse , 2013

Defiiiii
05.09.2018

No tak ze je tehotna, mi bylo jasne hned v prvnim dile a i to ze to je gavina dite ne dillona.
Kdo se do toho cteni umel polozit, tak vedel, ze pochybnost v tomto dile byl nesmysl.
Zakonceni pekne.

trynitrix
31.05.2018 4 z 5

Nebyl to špatný závěr sem tam nějaká itrika od Dillona myslela jsem že bude větší sr*č asi ne no :-D A neodolatelná dvojce Emily a Gavina která to zvládá jak se dá ;-)

Evka3814
12.05.2018 4 z 5

Pohádka od začátku do konce

Sobotikova
15.04.2018 2 z 5

První díl se ještě dal, ale toto byla opravdu slabota :(

Elčokča
11.02.2018 2 z 5

Zvažovala jsem 3* za dobrou zápletku, ale vzhledem k tomu, že mě kniha fakt nebavila a nutila jsem se ke čtení, dávám jen 2.
Byly doby, kdy jsem tenhle žánr odsuzovala. S přibývajícím věkem a starostmi jsem ale přišla na chuť šťastným koncům a "lásce, o které se točí filmy". No v tomto případě jí bylo až přespříliš. Alespoň jedno vyznání nehynoucí lásky v každé kapitole mě uspávalo. Možná mi nesedl slovenský překlad (i když ve slovenštině čtu ráda), ale jsem zklamaná.

avalonek
20.12.2017 2 z 5

Snažila jsem se.Četla jsem a četla a čekala,že mě to chytne a ono nic.Zbytečné rozebírání pocitů,až moc sexu,který byl snad rozepsán na celé kapitoly..Je mi to líto,ale zklamalo mě to..

Amitiel76
17.10.2017 4 z 5

Tak konečně jsem si udělala čas na přečtení i tohoto druhého dílu série....
První část, jsem hodnotila jako průměr, jen za tři hvězdičky. Druhá část si u mě celkově vylepšila skóre, tak že jednu hvězdu přidávám.
Kniha měla celkem zajímavý děj, a svižné tempo. Dokonce autorka přidala i něco více erotických scén :-) Romantika z tohoto dílka jen sršela...a té lásky! Bože! Je to vůbec možné? Reálné? Někoho takhle šíleně a bezvýhradně milovat? Žít a dýchat jen pro toho druhého, ať se mezi vámi stalo cokoliv...
Někdy mě to až trochu kazilo dojem z knížky. Ta přeslazenost, a myslím že i nereálnost. No, pokud v dnešní době opravdu existuje takový vztah a láska, pak bych ji chtěla prožít. Závidím :-)

Madame R
23.07.2017 3 z 5

Příběh se mi celkem líbil, ale našla jsem v něm maličkosti, které mě po čase začali vadit. Nejvíce mě zaráželo to jak Emily při každé příležitosti plakala. Snad v každé kapitole jí tekli slzy. Ano, život se sní nepáře, ale možná by jí tyto zkušenosti měli spíše posílit než srazit, tím by se její postava nějakým stylem posunula. Zatím co Gavin byl jak vždy úžasný - takový princ na bílem koni. Nedokážu si představit co by si bez něj Emily počala. Každopádně závěr byl pěkný a dopadl dle mého očekávání.

Makulka1992
15.06.2017 5 z 5

(SPOILER) Nooo konečněěěě..... Od začátku se něco dělo bylo to nabitý předpoklad že Gavin ji všechno odpustí-Samozřejmost.... Jet v Maserati 170 km v hodině a u toho prožít orgasmus- ok trochu mimo realitu,myslim že by to auto otočíla kolem první lampy.... Gavin měl trpělivost že mu jí vážně zavidim :D
Autorka mě totálně odrovnala... myslím že v tu chvíli jsem dostala křeč do tváře jak mi spadla pusa.... Knížka se mi líbila konec byl podle očekávaní.... A málem bych zapomněla na Dillona- měl někdy někdo pocit že by si vzal nejradši gumu a s knížky ho uplně vymazal??? No já ho měla :D Za mě 5* určitě po ní sáhnu znovu ;)

Kekik
27.05.2017 2 z 5

Ufff.
Málem jsem dostala cukrovku, jak moc je kniha "sladká". Nechutně sladká...Ještě, že tam byl Dillon, který tomu dal aspoň trochu hořkosti. Prevít jeden.
A Gavin- fakt trouba, zvláště to, jak ponížil doktora Becka. Šmarjá, Gavine, to bylo tak trapné a hloupé. Ubožáku. Nejen ty jsi ve svém hódně mladém věku tak superúspěšný. A taky jsi vážně namyšlený. Prostě já bych z tebe neomdlévala.
Začíná mě celkem nudit číst o mladých, bohatých a superskvělých lidech.
Tuto knihu již víckrát číst nebudu !!!

JPBelmondo
07.04.2017 4 z 5

Jak jsem už psala u prvního dílu, tak přestože tento druh literatury nečtu, musím přiznat, že mě knížka zcela uchvátila. Pokračování mě nezklamalo, opět přečteno jedním dechem a dokonce se slzami v očích, což mě v mém věku překvapilo, ale nestydím se za to. I když někomu se to může zdát sladké a neskutečné ažaž, přiznejme si, dámy, že takového Gavina by si v hloubi srdce a duše přála téměř každá z nás.

ptavichripkaa
20.03.2017 5 z 5

Pohádka pro dospělé. I když jsem věděla, jak to všechno dopadne, stejně jsem hltala stránku po stránce až do konce. Některé spisovatelky prostě umí vtáhnout do děje.
Emily jsem v prvním dílu nechápala. Její rozhodnutí mi nedávaly smysl, ale každý jsme jiný a jak se říká dokud si nešel v mých botách tak nesuď.
No a Gavin ....páni to je chlap, který má všech pět pé...a tak to má v pohádce být.

JanickaP
31.01.2017 4 z 5

Tak já to mám asi naopak než všichni ostatní. Pro mě byl lepší díl 2., i když to je fakt hodně sladké a pohádkové, nějak mě ten děj držel více než u 1.dílu. Každopádně je to nenáročná, oddechová literatura

Šánka
12.12.2016 4 z 5

První díl se mně líbil moc, pokračování není vůbec špatné, přímo navazuje na předešlý děj. Je to takový pohádkový příběh pro dospělé.
Dobře napsané postavy včetně záporáka, sexu opravdu požehnaně a přeslazené, romantické......ano !!!. Jenže těch životních dramat je tam také dost. Mělo to vše, co by taková žánrová oddechovka měla mít, mně se jen dějově o trošku více líbil 1. díl.

NeradovaKatka
19.09.2016 4 z 5

Příjemná oddychovka, občas tedy situace braly opravdu rychlý spád, ale kniha se dobře četla a měla svižné tempo.

hruskovalucie93
27.08.2016 1 z 5

Přečetla jsem prvních pár kapitol a knihu odložila. Vadilo mi, jak je to celé přeslazené a ufňukané. Za mě bohužel jen jedna hvězda.

cukrovka
16.07.2016 4 z 5

Pokračování bylo rozhodně lepší než první díl. Jenom ke konci přidala autorka zbytečné drama, které opravdu nebylo nutné.

FreshPatty
09.07.2016 4 z 5

Tak tohle bylo stokrát lepší než celá jednička. :-) Lepší děj, popsání postav, všechno. Jednu hvězdičku uberu za rychlé usmíření a pro mne rychlý i konec. :-)

Booker
27.06.2016 5 z 5

Skvělé čtení, děj je zajímavý a nakonec sem málem brečela, autorka to vychytala.

Mišule_11
05.06.2016 5 z 5

I když možná autorka uspěchala vrácení Gavina a Emily, kniha byla i tak dobrá! No a ta noční můra se jí opravdu povedla! :-) Tohle jsem rozhodně nečekala! Dillona jsem nemohla vystát již od začátku ale i tak doporučuji oba díle! :-)

Gail McHugh
americká