Coco Chanel

Coco Chanel https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335624/mid_coco-chanel-ilustr-svet-modni-ikony-syw-335624.jpg 5 90 32

Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize. Tato kniha mezinárodně uznávané módní ilustrátorky Megan Hess je ilustrovaným příběhem života Coco Chanel – náhledem do jejího magického světa, na ikonické návrhy, které vytvořila, a na říši módního domu Chanel.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Esence

Coco Chanel: The Illustrated World of a Fashion Icon , 2015

martina9959
14.11.2018 4 z 5

Tahle knížka je pastvou pro oči! Krásný životní příběh Coco, kterou velice obdivuji, zpracovala Megan Hess (především po vizuální stránce) bravurně! Knížku přečtete za krátkou chvíli, ale nádherné ilustrace vás upoutají natolik, že si uvědomíte, že v rukou držíte skutečně umělecký kousek!

popeluška
08.06.2018 5 z 5

Moc a moc nádherná kniha. Líbila se mi a krásně se četla. Ilustrace jen podtrhly krásný pocit ze čtení ....Klenot v mé knihovničce :-)

Rumplestiltskin
22.05.2018 5 z 5

Text je záležitost na hodinu, ale kochání se ilustracemi? Budu se k ní vracet a inspirovat se životním příběhem Coco i celé značky.

dagmar7365
09.05.2018 5 z 5

Život Coco Chanel v obrázcích. Tak by mohl znít podtitul této krásné knihy. Díky nádherným ilustracím Megan Hess je kniha ozdobou knihovny, a přestože je osud Coco Chanel poměrně známý, stojí tato kniha i tak za přečtení a hlavně za opakované prohlížení.

nikkitta201
22.03.2018 5 z 5

fantastická kníža od ilustrátorky Sexu ve městě. Je tam spousta kreseb, které stojí za to a příběh o vzhniku luxusní značky.

horkosladka
04.02.2018 4 z 5

Krásně ilustrovaná knížka o inspirativní ženě, která ovlivnila životní styl a oblékání určitě nadchne každého milovníka módy a elegance. Dozvíte se spoustu zajímavostí o životě této originální návrhářky a budete se kochat nápaditými ilustracemi Megan Hess, která je mezinárodně uznávanou módní ilustrátorkou. Ženy, které milují vůně a kabelky, možná po přečtení knihy zatouží po parfému Chanel no. 5, kterým se Coco proslavila nebo po luxusní kabelce s návrhářčinými iniciály. Kniha vás okouzlí a inspiruje. A na závěr ještě jeden citát od Coco Chanel: „Pokud chcete být nenahraditelní, musíte být odlišní.“

vendulanovotna
28.01.2018 5 z 5

Nádherné ilustrace, božské stříbrné hrany stránek, nejdůležitější body ze života Coco Chanel a jejího impéria. Co více si mohu přát. Lahoda pro oko. Navíc jako milovnice Karla Lagerfelda oceňuji i zahrnutí jeho samotného jako pokračujícího návrháře značky do knihy. Nyní dílo vrátím do městské knihovny, ale hned si ji jdu objednat do své vlastní, protože tento skvost tam nemůže chybět v žádném případě!

J.books
10.10.2017 5 z 5

Překrásné a nápadité zpracování životopisu Coco, je zde jen pár nejdůležitějších informací,ale to nevadí, jedná se hlavně o to krásné zpracování.

jaja10
08.10.2017 5 z 5

Nádherně ilustrovaná kniha o Coco Chanel a její značce. Absolutně jsem se do knihy zamilovala. Už se těším na další. :-)

janka2000
27.09.2017 5 z 5

Knížka se mi ohromě líbila. Dozvěděla jsem se vše, co jsem chtěla, a navíc jsem se zamilovala do celého jejího designu.

Ildi
23.08.2017 5 z 5

Nádherne vyrozprávaný životopis. S niečim takýmto som sa stretla prvý raz. A veľmi sa mi to páčilo. Vrelo odporúčam.

Eorin
02.06.2017 5 z 5

Jednoduše a elegantně vyprávěný životopis, což přesně ke Coco a její tvorbě sedí. Krásné ilustrace to vše skvěle doplňují a podtrhují, takže celkový dojem z knihy je jednoduše nadšený.
Líbí se mi i stříbrné okraje stránek, což vítám jako pěkný bonus k už tak elegantně zpracované knize jako takové.
Kromě toho, dozvíme se vše podstatné z života slavné návrhářky, stejně jako o vzniku celé značky, jednotlivých kusů i názvů, až po současnost, což je předání otěží Karlu Lagerfeldovi. Opravdu povedené, krásné, na čtení i prohlížení (byť to první stihnete tak za pět minut :))