New York pro milovníky módy

New York pro milovníky módy https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365747/bmid_new-york-pro-milovniky-mody-yTj-365747.jpg 4 32 7

Nechte se provést New Yorkem, jedním z nejrespektovanějších módních měst světa. Mezinárodně uznávaná ilustrátorka Megan Hess vám ukáže svá oblíbená místa na nakupování, zábavu, a odpočinek. Nechybí ani restaurace, kde si po celém dni procházení můžete dát něco dobrého. Vše je ilustrováno autorčiným jedinečným elegantním stylem. Od nepřekonatelných výhledů z Empire State Building až po proslavené dortíčky z Magnolia Bakery, tato kniha je nutností pro každého milovníka módy.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , Esence

New York: Through a Fashion Eye , 2016

Renike
10.04.2024 5 z 5

Další nádherná kniha od autorky. Moc se mi líbí info v knize, krásná ilustrace a módní svět. Až na to, že v těch hotelech a v restauracích se nám "obyčejným" lidem asi jen zdát může :)) každopádně zkusím sehnat i další knihy od autorky, baví mě celá série.

Eva P.
20.09.2023 4 z 5

Nádherné ilustrace výjimečného města. Funkci průvodce je třeba brát s nadhledem (pokud nepatříte mezi horních deset tisíc), jinak pastva pro oči. A ta ořízka!

yonda
17.04.2022 3 z 5

Kdo má cestu do NY a při sobě hodně velké kapesné, může tuto knihu využít jako příručku do zavazadla. Já to tedy nejsem, ale ilustrace autorky stojí za shlédnutí.

LiLinka
02.04.2022 5 z 5

Opravdu úchvatné ilustrace a plno zajímavých míst, které mohou být jakýmsi bucket listem při cestě do NY. Čtení ve vás vyvolá touhu vidět vše na vlastní oči a zároveň vás tam skoro teleportuje.

Fortuna7
31.10.2020 5 z 5

Nádherné ilustrace a dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí ze světa módy. Doporučuji

tereza1198
24.08.2020 3 z 5

Knížečka kde je víc obrázků než textu. Představuje se zde módní New York. Ten New York, kde všichni žijí módou, nakupují značky světových návrhářů, všichni váží pod padesát kilo a večery tráví v galeriích nebo na přehlídkách se sklenkou v pěstěných rukách. Takže je to moc hezká pohádka na prolistování na jeden krátký večer. Město Sexu ve městě.

Poetika_slov
24.02.2019 5 z 5

Megan Hess a její knihy charakterizují nádherné ilustrace a móda, pro něž jsou tyto ilustrace věnovány. Stejně tak tomu je i u této knihy, která svou pozornost tentokrát upírá na New York. Provází Vás místy, které pro módu něco znamenají, ať už jsou to vlajkové pobočky známých oděvních značek jako jsou Henri Bendel, Louis Vuitton, Anna Sui a mnoho dalších, či místa, kde jedí nebo přespávají slavné osobnosti, jenž do New Yorku dorazí během Fashion week. Díky tomuto průvodci si uděláte nejen krásný výlet po všech zákoutích slavného města, ale i na chvíli pocítíte sounáležitost k módní společnosti.

New York móda cestopisy ilustrace, knižní malba

Megan Hess
australská