Co pijeme a jíme?

Co pijeme a jíme? https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250011/mid_co-pijeme-a-jime-250011.jpg 3 3 2

Potřebujeme vědět, jakou kvalitu vody a jaké množství potřebujeme. Autor dokazuje na konkrétních případech, jaké nepříznivé následky může lidem působit nedostatek vody a k čemu vede zdánlivě nevinná záměna vody za sladké nápoje. Najdete zde také informace o stříbrné, zmagnetizované, „živé“ a „mrtvé“ vodě, o minerálních vodách, přírodních šťávách či džusech. Nechybí ani rady, jak prověřovat kvalitu vody a jak získat čistou pitnou vodu. Ve druhé části kniha obsahuje množství faktů, jež se týkají produktů s geneticky modifikovanými organismy. Zároveň vysvětluje, jak tyto produkty negativně působí na náš organismus, na naše zdraví i na naše životní prostředí a jak se chránit před jejich zhoubným vlivem.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Eugenika

Что мы едим? (Čto my jedim?) , 2014

Aghatte
28.05.2019 2 z 5

Téma zajímavé, mrkvová organická voda už našla místo v mojí kuchyni, všude je všechno od mrkve:-)) Nicméně, malinko mi vadí zpracování, jazyk, autor není spisovatel, ale léčitel. Kapitola o jídle mě až tak nezaujala, nic, co bych již neznala.

Fremr
01.08.2016 3 z 5

Pokud Vás zajímá co pijete, co jíte, jak neumřít moc brzy v dnešní době, kde najít kvalitní potravu a vodu, měli byste si přečíst tuto knihu. Kniha se zabývá tím, jakou vodu pijeme, jaké jídlo jíme a jak účinkuje na náš organismus, jak působí GMO na organismus savců a rostlin a důsledky používání GMO v zemědělství a dalšími zajímavými tématy. Kniha je určitě poučná a téma, kterým se zabývá je více než aktuální. Jako zápor knihy beru to, že některé informace se pořád omílají dokola, nevím co si mám myslet o kapitole
"Zmagnetizovaná voda" a dokážu si představit i celkové lepší zpracování knihy. Tak jako u každé knihy podobného typu záleží jenom na Vás zdali informacím uvnitř budete věřit nebo si z knihy vezmete jenom to co Vám dává smysl. Pokud Vás zajímají problémy dnešního světa, tato kniha Vám zase trochu pootevře oči.