Co máte vědět, než začnete podnikat

Co máte vědět, než začnete podnikat https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26459/bmid_co-mate-vedet-nez-zacnete-podnikat-5QW-26459.jpg 3 28 8

V této knize hovoří autoři o svých úspěších i neúspěších a poradí vám v situaci, kdy chcete dát výpověď ze zaměstnání, ale nejdříve vám položí pár otázek. Máte nějaký nápad za milion dolarů? Máte strach z neúspěchu? Už vás omrzelo pracovat na druhé? Jste připraveni začít svůj vlastní byznys? pak je tato kniha pro vás! A pak vám tato kniha pomůže stát se úspěšnými podnikateli... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Rich Dad's Before You Quit Your Job , 2005

PietroGrencik
12.03.2021 5 z 5

Ak ťa zaujíma čokoľvek v oblasti podnikania, odporúčam prečítať. Nič s tým nemôžeš pokaziť, ajkeby to pre teba nebolo nič nové...

Davidoff21
15.04.2020 4 z 5

Informace které určitě najít smysl a vyplatí se je zahrnut do svého obchodu. Do začátku je to super pomocník.

Hoa
12.04.2020 5 z 5

Je to vhodná knížka spíše pro lidi, co už mají reálnou představu, co znamená podnikání v praxi.

Jakubac
27.12.2019 3 z 5

Pro obchodníky a podnikatele může být tato kniha dobrým základem. Mě osobně knihy od R. Kiyosakiho bavili v začátcích podnikání, dnes vyhledávám jinou literaturu.

ladyba
29.10.2015 3 z 5

Pořád dokola to samé, opakování je sice matka moudrosti, ale čeho je moc, toho je příliš.

mariva
05.06.2014 4 z 5

Kniha nabízí dost námětů k zamyšlení pro ty, kteří se chtějí pustit do podnikání, i praktických rad do začátků. Pokud se rozhodnu podnikat, určitě to bude i díky této knize.

yank3e
13.01.2013 4 z 5

Kiyosaki už se dost opakuje a navíc jsem úplně zapomněl, že jsem tuhle knížku vůbec četl. :) Přínosná určitě je, ale spíš jako docela průměrná motivační knížka s nijak převratnými radami.

martinkaLLL
20.06.2011 2 z 5

Začínám podnikat a myslela jsem, že mě tato kniha tak trošku zasvětí a nebo pomůže,ale málo co tam bylo pro podnikatele ve službách. Je to hlavně kniha psaná pro hmotné věci.Takže jsem spíše byla zklamaná. A navíc mě přijde, že je to hlavně taková velká reklama na jejich hru Cashflow.