Co má Margo ve skříni?

Co má Margo ve skříni? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497183/bmid_co-ma-margo-ve-skrini-6V0-497183.jpg 4 14 6

Základy módy a zdvořilého chování v zábavném průvodci pro zvídavé děti. Medvědice Margo je výstřední dáma, která žije ve svém stylovém brlohu. Miluje módu a má vybraný vkus. Ostatně jeden rok strávila v pařížské zoo, kde se toho od návštěvníků hodně naučila. Její legendární skříň skrývá spoustu svršků a věcí, které vždy ráda půjčí ostatním. Inspirujte se od ní taky! Co si obléknout na slavnostní příležitost? Jak svátečně prostřít stůl? A jak třeba napsat pozvánku? Kdo se v tom má vyznat? No přece Margo!... celý text

bibi.r
08.09.2023 3 z 5

Pro děti od 4+

Myslím, že je to docela zajímavý nápad, že nám chování při některých společenských událostech představuje medvědí madam, ale vlastně to bylo fakt docela dobré.
Zkrátka a dobře, dá se s tím dobře pracovat.

Ilustrace neurazí / nenadchnou.

Kiselek
07.11.2022 5 z 5

Krásná knížka, naše malá byla nadšená.

Natique
12.10.2022 1 z 5

Už dlouho jsem v ruce nedržela knihu, která by se tak blbě četla. Nápad dobrý, ale zpracování nic moc :-( Kniha nám vůbec nesedla :-(

muchomurka
03.10.2022 3 z 5

Zpracováno relativně dobře, ale přesto mi to nesedělo. Občas to bylo takové zkratkovité, hlavně na začátku. Ani ilustrace mě nenadchly. A ani Bambulku to moc nebavilo. Škoda, jsem se na knížku těšila.

L.K.
23.09.2022 2 z 5

Další dětská kniha, která má krásné ilustrace a slabý text. Kniha se snaží dětem přibližovat pravidla společenského chování na pozadí příběhů zvířátek z lesa. Netuším, pro jak staré děti je zamýšlena - umístění do lesa se zvířecími hrdiny by odpovídalo předškolnímu věku, stylizace textu a vybrané situace jsou spíš pro starší děti. Celkově kniha působí jaksi mentorsky, jako dítě bych byla zklamaná. Sama (jako rodič) nemám ráda knihy, které se snaží prvoplánvě (ostatně ani podtextově) děti vychovávat. Dobrá dětská kniha přinese dítěti spíš prožitek a na základě prožité situace nebo příběhu pak poznání a pochopení.

Barnabasch
13.06.2022 5 z 5

Zamilovala jsem si Margo a její odhodlání jít si za svým snem.
Knížka má nádherné ilustrace!