Člověče, nemrač se!

Kniha plná vyprávění, říkaček, rébusů, vtipů a veselých obrázků pro děti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299778/clovece-nemrac-se-e05-299778.jpg 4.913
Pro děti a mládež
Vydáno, Kruh (Hradec Králové)

Kniha Člověče, nemrač se!

ArwenAragorn
20.06.2019

Moc hezká knížka. Maminka mi ji koupila za to, že jsem si šla nechat jako dítě vytrhnout stoličku. Hezké básničky, obrázky a slovní hříčky. Jenže už ji nemám, při stěhování nějak zmizela...

hrdlickova_61
01.04.2019

Chytré a milé slovní hříčky, neméně pěkné obrázky a vůbec celá úprava knížky, to se to chválí, když co stránka, to nová radost a překvapení! Tedy, pokud jde o to překvapení, tak pro ty, kdo čtou poprvé. Pro mě už ne, já to znám za ta léta už všechno zpaměti : o)

gabra03
20.02.2019

Konečně vyšlo znovu - po tolika letech skoro zázrak! Ale stojí to za to! Okamžitě jsem ji koupila do dětského odd. knihovny.

Marika Vanova
28.11.2017

Teda tohle byla knížečka první kategorie. Útloučká, ale tak zábavná, ráda na to vzpomínám, př: manželka od hada-hadice a manželka od jelena-jelenice apod. Super.

Fillipa
10.09.2017

Právě jsem ji zde na bazaru koupila :-)

Boby17
09.09.2017

Na tuhle knížku z dětství rád vzpomínám. Předal jsem ji svým dětem a jistě bude časem bavit i další generaci. Vstávám a jdu si ji znovu pročíst.

kap66
04.09.2017

Jedna z nejlepších knížek mého dětství. Slovní hříčky, humor podpořený kombinací slova a ilustrace, nápady, které jsem využila za 15 let ve své profesi - čili mě vlastně ovlivnila na celý život. Tak si představuji knížku pro děti, které nemají líný mozek. Perfektní.

Knihomura
20.09.2016

Vtipné, skvělé, nepodbízivé,.....super. Ve spojení s ilustracemi Karla Franty - jedinečný zážitek. Škoda, že vyšla jen jednou.... Naštěstí vlastním, tak se mohu kochat opakovaně. ;-)

Zrádné hory Dragor
Zrádné hory Dragor