Bubny podzimu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Začalo to ve Skotsku, u prastarého kamenného kruhu. Uprostřed něj je vchod, který může otevřít jen několik vyvolených, a vede do minulosti – nebo do hrobu. Claire jím už dvakrát prošla a přežila. Její první výlet ji přivedl do náruče Jamieho Frasera, Skota ze šestnáctého století, jehož láska k ní se stala legendou. Příběh o vášni, který skončil návratem do současnosti, aby mohla porodit jeho dítě. Její druhá cesta, o dvě desetiletí později, je znovu spojila v Americe. Ale Claire tu musela někoho zanechat, jejich dceru Briannu... A Brianna právě cosi zjistila, a to ji přivádí ke kamennému kruhu a skoku do neznáma. Při hledání matky a otce, se kterými se nikdy nesetkala, riskuje vlastní budoucnost, aby se pokusila změnit historii... a zachránit je. Ale jak se Brianna vrhá do neznáma, možná se setká s někým osudovým anebo zůstane na místě, kam patří její srdce i duše....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351986/bubny-podzimu-aYE-351986.png 4.5379
Série

Cizinka / Cudzinka 4.

Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Omega
Orig. název

Drums of Autumn, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (74)

Kniha Bubny podzimu

Přidat komentář
ivka67
12. ledna

Pro mně asi zatím nejlepší kniha série.Bylo zde nejvíc příběhu a nejméně popisování historie,moc hezky jsem si početla.

PetaZ
09. ledna

Do poloviny to byl docela boj a pak jsem kolikrat i zapomnela dychat

Lucie_1984
28.12.2019

Úžasné, tuhle sérii miluju

Páájinka
25.12.2019

Moc se mi příběh líbil. Jsem ráda, že je tam i příběh Bree a Rogera.

radus
17.11.2019

Knížka je dost těžká do ruky, takže ji můžu číst jen doma a nehrozí, že bych se s ní mohla tahat v kabelce a číst jí v čekárně u doktora nebo někde ve vlaku. Jinak je knížka zajímavá, místy maličko zdlouhavá, jelikož jsem nečetla od začátku všechny díly, tak už se do dalšího pouštět nebudu.

Evaho73
02.11.2019

Na začiatku ma veľmi uchvátili opisy nespútanej prírody, ktorá si podmanila srdcia hlavných hrdinov. Bavilo ma čítať aj ako si pomaly, postupne a z ničoho začali budovať svoj domov, ako začali obrábať pôdu a postupne osídľovať územie susediace s tým indiánskym. Tešila som sa na prvé stretnutie dcéry a otca...
Čítanie mi najskôr krásne odsýpavalo, ale posledná tretina knihy bola už pre mňa doslova útrpením :-(. Dej sa na niekoľkých miestach posúval minimálne a neskutočne ma to začalo nudiť.
Niektoré zápletky boli nedomyslené a na mňa pôsobili dosť rušivo.
Do ďalšieho dielu sa teraz radšej nebúdem púšťať, musím stráviť nálož týchto prvých štyroch, možno časom....

Jido
05.10.2019

Opět skvělé a čtivé pokračování série...

niced
20.09.2019

Hodnotím celou sérii a podle má sestupnou tendenci. První dva díly byly naprosto úžasné, četla jsem je jedním dechem, usmívala se u toho, brečela, bylo tam zkrátka úplně všechno. Jamie má úplně všechno, je citlivý a zároveň pořádný chlap, který se dokáže o vše postarat a samozřejmě je úplně sladký od začátku do konce. Když ho Claire opouštěla, hodně jsem to obrečela a jenom jsem čekala kdy se zase shledají. Když k tomu došlo, tak to byla úžasně dojemná scéna, postupně se vysvětlovalo vše, co se událo za posledních 20 let a jejich vztah se vrátil do takových těch běžných kolejí. A tady bych to asi ukončilo a bylo by to super.
Nicméně příběh pokračuje dál, ale už není tak úplně o Claire a Jamiem, takových jako byli na začátku. Upřímně mě už tolik nebaví číst o páru kolem 50 let, kteří už mají celkem obyčejné manželství, řeší problémy s dětmi a vnoučaty. Ano, je tu ještě historie Nového světa, ale to prostě samo o sobě není to proč se mi ta Cizinka na začátku líbila. Zkusila jsem číst ještě Hořící kříž, ale vůbec mě to nechytlo. Nevím jestli to připisovat ději, nebo tomu, že jsem to měla v elektronické podobě, protože knížka je knížka, ale prostě už to není ono.

1