Cizinec

Cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364858/bmid_cizinec-UNx-364858.jpg 4 580 199

V Joannině domě náhle stojí cizinec. Tvrdí, že je její životní partner. Ale ona ho dosud nikdy neviděla. Erik se večer vrací domů ke své Joanně. Ale ona ho nepoznává. Myslí si, že se k ní ten cizí muž vloupal. V domě nejsou žádné jeho věci. Žena. Muž. Čím víc se pokoušejí situaci pochopit, tím je zamotanější. Někdo tu hraje děsivou hru. Hru, která se brzy projeví jako smrtelně nebezpečná pro oba…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Fremd , 2015

medialstar
08.08.2018 3 z 5

Příběh, který měl své silné i slabší chvilky. Občas jsem měla až dojem, že je cílovka teenage čtenář. Nebylo to špatné, ale jsou lepší.

Melaanie
02.08.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Příběh vás nutí číst pořád dál, protože musíte vědět, proč si ona na něj nevzpomíná, proč on tvrdí, že je její snoubenec. Příběh měl spád a bylo to akční čtení. Mohu jen doporučit. Konečné rozuzlení je zajímavé.

jahoda444
30.07.2018 4 z 5

Celkově mě kniha překvapila, protože jsem čekala něco jiného, více nudného, ale přesto dobrého. Počítala jsem, že mi kniha vydrží alespoň na týden, než jí přečtu, a proto mě překvapilo, když jsem jí měla už druhý den přečtenou.
Všechny kapitoly byly skvělé a u žádné jsem si něříkala, že jí mohli vynechat.
Celkově se mi líbilo, že skoro každá kapitola byla něčím akční a to rozuzlení ještě lepší.
Na závěr bych knihu zařadila mezi skvělé oddechovky.

Jamra
29.07.2018 4 z 5

Velice čtivý, zajímavý děj. Člověk chvílemi neví, komu věřit.

koki.veru
29.07.2018 5 z 5

Velice podareny pribeh. Knizku jsem precetla behem dvou dnu a nemohla jsem se od ni odtrhnout :-)

Petra024
26.07.2018 3 z 5

Příběh Joanny a Erika je napínavý a zajímavý. Celý příběh mě chytnul a nepustil. Jenom mám možná takovou blbou otázku myslíte že bude pokračování? Pro někoho SPOILER!!!! Protože:
1. Jak to dopadne s Gavinem a jeho lidmi?
2. Co se stane když Erik s Joannou dají policii ten flash disk?
3. Co se stane s Gaborem?
4. Jak to bude s Joannou vzpomene si někdy na Erika?
5. A co Joanna udělá když slyšela od Bartsche jeho poslední větu? Přišlo mi že konec je hrozně otevřený ale jinak výborná kniha a DOPORUČUJI!!!!!

verca0794
22.07.2018 5 z 5

Bombastický příběh, skvěle se četl, vtáhl a nepustil. Kdo lže?? Komu věřit?? Hlavní dvojici jsem drzela palce. Nechtěla bych být v jejich kůži. Doporučuji!!!

Pajina68
17.07.2018 4 z 5

Kniha byla od začátku velice zajímavá, pouze v závěru se děj začal odvíjet v žánru, který není až tak můj oblíbený. Ale i přesto hodnotím čtyřmi hvězdičkami.

perpe2a
15.07.2018 5 z 5

Skvělé, výborně napsané. Pohled na situaci ze dvou stran mě velmi zaujal. Do poslední chvíle nevíte, kdo je jaký, kdo lže a kde je pravda. Doporučuji, moc se mi líbila.

PetaPug
07.07.2018 5 z 5

Skvělá a čtivá kniha. Doporučuji :)))

ivousekk
06.07.2018 5 z 5

Vyborny thriller. Od prvnich stran se skvele cetl, vtahl a nepustil. Zapletka zajimava, ne moc obvykla a lehce konspiracni. I kdyz, kdo vi, nerealne to zas az tak neni. Ustredni dvojici jsem drzela palce. Na jejich miste bych nechtela byt ani nahodou. Doporucuji.

scoiattolo
03.07.2018 4 z 5

Příběh se mi na začátku zdál velice zajímavý. První stránky jsem doslova hltala a čekala, co bude dál. Kdo mluví pravdu? Kdo klame? Nicméně to tápání bylo zdlouhavé a stále se opakující. Musím se přiznat, že jsem chtěla knihu i odložit, ale nedělejte to. Druhá polovina nabere překvapivý spád a konec stojí za to.

Danago
30.06.2018 5 z 5

Knížka mě chytla hned od začátku a nepustila po celou dobu. Příběh je napínavý , bez hluchých míst, vše je logické , překvapivé a uvěřitelné. Konec je perfektně uzavřený a vysvětlený. Knížka není překombinovaná. Řekla bych ,že je trochu konspirační, ale pochopitelně i pro mě. Mě se knížka moc líbila.

Lindulinek
29.06.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá, čtivá a na konci bylo vše odhaleno a vysvětleno. Přečetla jsem jedním dechem a za jeden den. Nemohla jsem se odtrhnout.

katst
28.06.2018 2 z 5

Kniha mě zpočátku nadchla, rozjížděla se poměrně slibně, téma zajímavé... Bohužel druhá polovina knihy a hlavně její závěr, mi přišly už moc překombinované, nereálné a když už to muselo mít takový závěr, mohl být alespoň lépe propracovaný.

Ceit
26.06.2018 1 z 5

Bohužel jsem nedocetla, motivy s amnézii se nějak namnožily viz.Nekdo cizí v domě .... cetla jsem to hned po sobě a tak mě to nebavilo, třeba to bylo jen špatným načasováním výběru knihy.

elisa194
25.06.2018 3 z 5

Začátek má pomalý rozjezd, ale pak se začnou odkryvat věci a vše začne zapadat do pribehoveho puzzle. Člověk se nenadeje a uz je konec. Příběh je zajimavy, kniha se dobře čte. Prijemna oddychovka.

aydam
24.06.2018 2 z 5

Své čtenáře si tento titul jistě najde. Já z něj ohromený tedy nejsem. Celé se to opírá o chatrnou myšlenku a v závěru zůstalo pár záležitostí nedořešených.

romanka26
21.06.2018 3 z 5

Kniha mne ze začátku bavila, námět zajímavý, ale později jsem se nudila, nechápala moc, co se tam děje a proč.. Až jsem nakonec musela přeskočit na poslední stránky a rychle to dočetla. Ale stejně jsem nepochopila moc důvod, proč to udělali.

ajasin
20.06.2018 3 z 5

Jako oddychové čtení mohu doporučit. Čtivé, napínavé, dobře zpracované. Určitě dobrý námět na filmové zpracování.