Cinder & Ella

Ellin život není žádná pohádka. Před necelým rokem ztratila matku při autonehodě, z níž sama vyvázla vážně zraněná. Svého otce léta neviděla a teď se musí přestěhovat k jeho nové rodině. Jediný, kdo jí rozumí, je Cinder, s nímž se už roky přátelí přes internet, ale s kterým se nikdy nesetkala. Ví, že je vtipný, chytrý a stejný knihomol jako ona. Netuší však, že Cinder je jeden z nejslavnějších hollywoodských herců, který navíc hraje prince v jejím nejoblíbenějším filmu. Změní se teď konečně Ellin život v pohádku? Kelly Oram přináší emotivní převyprávění nesmrtelné pohádky o Popelce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357618/cinder-a-ella-Aty-357618.jpg 4.5380

Cinder & Ella 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány, Pohádky
Vydáno · Baronet

Cinder & Ella · 2014

Kniha Cinder & Ella

LiLinka

Moc pěkný romantický příběh, který není prvoplánově jen o lásce. Hlavní hrdinka je sympatická, Cinder taktéž. Těším se na druhý díl.

Ewilka

Skvělá oddechovka.

Johanaop

Pro ty co nikdy nemají popelek dost...
Krásný příběh, který v sobě ukrývá mnohé.

Vyprávění Elliny nelehké životní situace mě chytlo za srdce. Šikana je zde popisována docela detailně. Líbilo se mi, jak se za sebe uměla postavit. Když nenašla oporu u své náhradní rodiny, rozhodla se napsat svému internetovému kamarádovi, to ale netušila, kdo se za ním skutečně skrývá...Cinder se choval úžasně, romantiky je v této knize požehnaně.

Za sebe doporučuji. Od teď má nejoblíbenější verze popelky :)

kuky921

Neskutečná romantika. Velmi pěkné čtení.

wotana

Krásný příběh :-)

Kudík

Krásná pohádka. I když mě děsilo a štvalo chování spolužáků Elly. Cinder/Brian byl až neuvěřitelný, ve smyslu dokonalosti. :)
Doporučuji a vrhám se na druhý díl. Přečteno za 1,5 dne.

anýžalka

Jsem moc ráda, že jsem tuhle knížku objevila byla čtivá, odechová, vtipná a člověk se u ní nenudil. Ačkoliv je tato knížka jako převyprávěná pohádka, tak v sobě skrývá mnohem víc než se na první pohled může zdát.

oluskace

Úžasný příběh. Nemám slov. Že mě kniha chytne a nepustí jsem tedy nečekala. Určitě knihu přečíst a mít u sebe kapesníčky

TIP: Máte rádi Databázi knih?

láska tělesné postižení internet přátelství šikana

Kelly Oram
americká, 1981