Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357620/bmid_stastne-az-naveky-2MQ-357620.jpeg 4 369 91

Cinder & Ella série

< 2. díl

Konec jednoho příběhu často znamená začátek jiného… Filmová hvězda Brian Oliver a jeho Popelka Ellamara Rodriguezová našli lásku i mimo digitální svět. Ztráta anonymity jim však přináší další překážky, které musí oblíbený pár Hollywoodu překonat. Stres z Brianovy slávy a tlak vyvíjený na jejich nový vztah je pomalu ničí a slavný pár se začíná bát, zda si navzdory všemu dokáže svou lásku udržet, nebo jestli se šťastné konce nalézají jen v pohádkách…... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány Pohádky
Vydáno: , Baronet

Happily Ever After , 2017

msjadepaton
16.06.2018 4 z 5

První díl byl rozhodně lepší, ale ani tohle mi nepřišlo špatné. Byla jsem upřímně nadšená, že se tam neřešily nějaké ex-přítelkyně, žárlivost nebo podobné věci, kterými je tenhle žánr prolezlý. Naopak byl Ellin vztah s Brianem její největší jistotou, takže anotace je úplně mimo. Tu psal nejspíš někdo, kdo tu knihu nečetl a jen předpokládal, že o to tam půjde.
Je to hlavně o Ellině vztahu sama k sobě a o tom, jak má přijmout sama sebe a najít své místo v šíleném světě, ve kterém se ocitla díky vztahu s Brianem. A také o jejím vztahu s rodinou.
To, co se týkalo Hollywoodu a Ellina pracovního života, bylo to až absurdně přestřelené, ale zbytek mi připadal celkem věrohodný (v rámci žánru). Její rodinné vztahy a její psychické a fyzické zdraví především. To jsem ocenila.
Brian je Brian. Potěšilo mě, že se vyhnul typickým charakteristikám dokonalých mužů - nebyl to úplný blbec a nezacházel s Ellou jako s kusem hadru. To považuji v romantických knížkách téměř za zázrak. Většinou na chování těch chlapů nic romantického nevidím, ale Brian byl v tomhle směru napsaný celkem dobře.
O trojce nic nevím, ale pokud bude, minimálně do ní nahlédnu. O téhle knize jsem si taky myslela, že už k tomu příběhu nemůže dodat víc než zbytečné drama, ale bylo to celkem příjemné překvapení.

Kvetulina
10.06.2018 4 z 5

Ale jo, byla to pohádka, ale jednička byla bezkonkurenčně lepší.

karolina259
04.06.2018 5 z 5

Doporučuju, hezky :)

lucie2952
03.06.2018 1 z 5

Potomhle utrpení bude třetí díl? Proboha, proč? Kniha byla z velké části nudná. Bavily mě snad jen dvě kapitoly. Do čtení jsem se musela vyloženě nudit. Na knihu jsem se strašně těšila a tak strašně mě zklamala :(

Sarajana
01.06.2018 5 z 5

Nádherné pokračování, kniha se mi líbila.

Evka3814
01.06.2018 4 z 5

Pohádka se vším všudy,opět pěkný sladký děj. Hodně odpočinková kniha.

Kayla
27.05.2018 5 z 5

Musím říct, že první díl byl lepší co se týče děje a emocí.
Druhý už byl místy zvláštní. Ale přesto hodnotím kladně pěti hvězdičkami. Ale upřímně jsem tam čekala určité části, které autorka zmiňovala v první části a oni tam skoro vůbec nebyly. Autorka to trochu odflákla, což si myslím, že je velká škoda. Byly zde části, které nebyly moc reálné. Ten kdo četl, pochopí.
Ale jinak byla kniha čtivá a těsně před koncem jsem si uvědomila, že přece i když měla kniha nedostatky, tak jsem nechtěla, aby měla konec. Ale bohužel, všechno má svůj konec a to i tato pohádka. Ale jsem nakonec ráda, jak to dopadlo.

mysanda20
27.05.2018

Na knihu jsem se moc těšila,ale bohužel mě vůbec nezaujala. Myslím že by stačil ten první díl, který i hezky skončil.Tato kniha není skoro o ničem, dočetla jsem ji jen proto, že nerada nechávám knihy nedočtené.Docela zklamání...

anishta
26.05.2018 3 z 5

S těžkým srdcem musím dát druhému dílu pouze 3 hvězdy.. Nemyslím si, že tohle bylo na celou jednu samostatnou knihu, byla to jen dohra předešlých událostí.. První díl byl plný napětí, emocí, jiskření.. Tady se toho bohužel moc nedělo kromě aféry s Erikem a premiéry Brianova filmu.. Fakt mě to mrzí, na knihu jsem se strašně moc těšila, ale oproti prvnímu dílu, to bylo znatelně slabší...

jani.ruzicko
25.05.2018 4 z 5

I druhý díl stojí za přečtení, první díl, ale nepředčil. =)

Tento díl je takový více "pohádkový", žádné velké zvraty se nekonají, tak je ani nečekejte. =) V příběhu se Ella snaží vyrovnat se svým tělem a přijmout ho takové jaké je, aby světu a hlavně sama sobě dokázala, že se za něj nestydí a že i přes všechnu tu bolest, může být nádhernou osobou (což bezpochyby je). Vyrovnává se s Brianovou slávou a potažmo i se svou a hledá směr, kterým by se chtěla ubírat.

To Brianovo trucování zbožňuji a stále mě bavilo =D Zároveň ale miluju Ellino sebevědomí a to, že ho usadí na dvě doby a ani nemrkne =D

Ty rodinné vztahy se mě dotýkají a opět se mi z očí řinuly slzy (fakt díky paní autorko! ), ale pak konec dobrý, všechno dobré.

Příjemné počteníčko na jeden večer, příběh je na konci a ani nevíte, jak rychle jste se k němu dostali. =)

ketvin
24.05.2018 5 z 5

Pokračování "pohádky" bylo pohádkové. Kdo by nemiloval Briana? Kdo by necítil s Ellou? A kdo by ji zároveň hrozně nezáviděl a zároveň hrozně NEchtěl to co má... Pro mě to bylo moc hezké, emotivní čtení. Ella má vše, co si každá holka přeje, ale zároveň má i to, čeho se určitě každá bojí (ať už zranění, chybějící rodinu, psychiku na draka, šikanu, strach...). Nedokážu u této knihy říct "kéž by to byl můj příběh", protože na to je to moc složité a proto je to jiné. Zároveň ji závidím Briana a "to pravé", ale neměnila bych :) Krása... Snad by mohlo být i pokračování - sice kniha nemá žádnou "pořádnou zápletku", napětí apod., ale má "něco", co bych mohla číst častěji... :)

Kelly Oram
americká, 1981
2018  89%Cinder & Ella
2018  77%Šťastně až navěky
2019  78%Jako ve filmu

Kniha Šťastně až navěky je v