Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357620/bmid_stastne-az-naveky-2MQ-357620.jpeg 4 369 91

Cinder & Ella série

< 2. díl

Konec jednoho příběhu často znamená začátek jiného… Filmová hvězda Brian Oliver a jeho Popelka Ellamara Rodriguezová našli lásku i mimo digitální svět. Ztráta anonymity jim však přináší další překážky, které musí oblíbený pár Hollywoodu překonat. Stres z Brianovy slávy a tlak vyvíjený na jejich nový vztah je pomalu ničí a slavný pár se začíná bát, zda si navzdory všemu dokáže svou lásku udržet, nebo jestli se šťastné konce nalézají jen v pohádkách…... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány Pohádky
Vydáno: , Baronet

Happily Ever After , 2017

Blančitos
07.10.2018 3 z 5

Jak se mi Cinder & Ella strašně líbilo, tak pokračování pro mě bylo velké utrpení. Prokousávala jsem se jím strašně dlouho a měla jsem i pocit, že autorka v určitých momentech strašně tlačí na pilu. Za mě bohužel zklamání.

katee21
27.09.2018 5 z 5

Už jsem to psala u prvního dílu, ale musím znovu... Ach BOŽE CO TO BYLO??? Miluju ten příběh a ať mi na tenhle dvoudílný román nikdo nesahá. Nevěděla jsem co od druhého dílu čekat, ale autorka milé překvapila. Úžasná knížka s úžasným příběhem. Všem vřele doporučuji, jen bych uvítala, kdyby autorka skončila příběh o trochu později a popsala nám ten "popelčin šťastný konec".

warca
08.09.2018 3 z 5

Řekla bych, že by se příběh obešel i bez pokračování. První díl mě naprosto okouzlil. Druhý byl sice stejně čtivý, ale zdál se být až příliš dramatický. Chvílemi naprostý kýč. Velké haló kolem Ellamařiných jizev a panenství mě nutilo rvát si vlasy. Čekala jsem trochu větší děj a zápletku. Když už se nějaký zajímavý uzel v příběhu Elly objevil, hned na to zmizel...
Brian až nerealisticky dokonalý, stejně jako nehynoucí láska hlavních hrdinů...
Vtipné scény vymizely.
Docela zklamání, ale přesto čtivé a sladké čtení.

Magdyla.8
06.09.2018 2 z 5

Druhý díl mi teda moc nepomohl. Dalo by se obejít i bez něj. Na mě příběh působil příliš nerealisticky, dramaticky a hlavní hrdinka ufňukaně. Je to možné pouze v pohádce, ale čekala jsem něco jiného.

Audrina
29.08.2018 4 z 5

Dostala jsem to, co jsem očekávala. Lehkou oddechovou četbu na léto. Je pravda, že první díl by se bez druhého obešel, ale proč ne.

May
25.08.2018 5 z 5

Nedá mi to a musím splnit přání autorky a napsat pár slov, větu .. jako komentář :-) První díl jsem četla jedním dechem ... Druhý díl poněkud pomaleji s obavou, o čem může být, zda to nebude jen natažená romance a můj přihlouplý, rozněžnělý a šťastný úsměv, který mi zůstal po prvním dílu, mi pokračování z tváře nesmázne ... Nestalo se!!! Oba díly jsou prostě pohádkové, ale mě osobně si získaly tím, že Popelka tentokrát není typ 90-60-90, dokonalá v chování, vzhledu, inteligenci a čemkoli dalším co Vás může napadnout ....
Pro mě laskavá, něžná, pohádková a báječně napsaná kniha :-)

elik-play5518
19.08.2018 4 z 5

Docela o ničem, ale autorka píše hezky, takže mi to ani nevadilo

Evule114
16.08.2018 5 z 5

Takový díl bych ráda četla ještě jeden. Druhý díl byl nádherný, vtipný a šel z toho optimismus, i když v reálném světě by byly opravdové peklo. Nechci se s Ellou a Brianem loučit, je to opravdu povedená dvojce. Jak to tak vidím, tak v brzké době si knížky opět přečtu. A navíc jsem se opravdu zasmála. Rozhodně mi to ale nepřišlo, že se zde nic neděje. Já se skvěle bavila.

Ditules
09.08.2018 3 z 5

To bylo tak sladký, až to chvilkami bolelo... Žádný větší záporák a patálie na scéně... A ten závěr mohl být taky jiný.

LilianaFalcon
08.08.2018 5 z 5

Čekala jsem něco úplně jiného. 2. díly většinou bývají o tom, kolikrát se ti dva na sebe naštvou, jak jim všichni hází klacky pod nohy, kolikrát se rozejdou atp.
Jenže tady se o jejich vztahu nepochybovalo, řešila se Elly psychika a rodina a bylo to prostě nádherné :-)

ciaram
06.08.2018 4 z 5

První díl se mi na svůj žánr opravdu líbil, bylo tam všeho tak akorát. Navíc mi přišel i tak nějak správně ukončený. Neuměla jsem si představit, o čem by druhý díl tak mohl být, aby nebylo cítit "umělé" natahování. Vcelku se tam neděje vůbec nic, ale strašně hezky se to čte. :) Dýchá z toho hodně pozitivnosti a sladkosti a je to hodně předvídatelné. Taková reálnost z prvního dílu se zde vytratila, ale pokud do čtení tohoto dílu jdete proto, že chcete vědět, jak to s těmi dvěma dopadlo dál, směle do toho, já se nad jejich špičkováním občas i uculila. :)

Anne Leyyd
22.07.2018 4 z 5

KOMENTÁŘ OBSAHUJE MOŽNÉ SPOILERY

Musím říct, že se to VELMI dobře četlo. Opravdu jako pohádka. Trochu jsem čekala, že se zde objeví nějaký krvavý balíček, který Elle někdo pošle a z kterého bude mít psychickou újmu, nebo se pro dobro všech rozejde s Brianem nebo se on rozejde s ní a na konci se dají opět dohromady. Proto mě neskutečně překvapilo, že se nic takového nestalo. Dalo by se říct, že děj této knihy se nesl v celkem reálném duchu - aneb jak to pokračuje poté, co spolu Popelka s Princem šťastně došli svého konce.

Jediné, co mi přišlo opravdu přecukrované AŽ moc, bylo to, jak Brian VŽDYCKY ve všech vážných situacích, věděl PŘESNĚ, co říct. Vždycky řekl to, co by každá z nás v Ellině situaci chtěla slyšet. Pokud takový chlap existuje, tak tedy všechny klobouky dolů... jinak ale :D Budu to brát jako bezvadnou, velmi pěknou, odpočinkovou, romantickou a milou knihu, po které nejspíš ještě někdy sáhnu :-)

Dávám 4 *, protože to přece jen bylo trošku přecukrovanější a ten 1. díl se mi opravdu líbil o tu jednu * více :-) Jinak ale vřele doporučuji.

Tenebien
19.07.2018 3 z 5

3,5 hvězdičky, protože je to Cinder a Ella.
Tahle knížka vůbec nepotřebovala vzniknout. Doporučila bych ji všem fanouškům prvního dílu, ale není potřeba ji číst.
Já sama do toho šla ve strachu, že se bude odehrávat nějaké vztahové drama. Díkybohusetonestalo! :)
Jen Ellin vztah s rodinou zase nabral zpátečku, aby se tam mohlo něco dít. Ale alespoň se sblížila s Anou.
Ovšem jsem ráda, že jsem si to nakonec přečetla, protože jsem se znovu setkala se Cinderem a Ellou a opět to byla zábava.

No a já si teď budu muset přečíst V is for Virgin a Serial Hottie kvůli zmiňování/cameu postav z těchto knížek od Kelly... Achjo... :D //// Serial Hottie už mám za sebou a byl to otřes. Takže tak. :D (čteno v originále)

-Sinéad-
17.07.2018 4 z 5

Tento díl byl o hledání cesty "jak se mít ráda taková, jaká jsem". Dějově se tam toho moc neudálo, ale celkově to nebylo špatné.

peitho.1
12.07.2018 3 z 5

Noo, tak budu asi za cynika, ale tohle už na mě bylo moc přeslazené, dějově se toho moc neudálo a spíš se neustále probírá Ellino vyrovnávání se se svým handicapem a její vzrůstající sebevědomí, což by bylo fajn, kdyby o tom nebylo 90 % celé knihy, pak už se mi zdálo, že se to neustále opakuje dokola, neustále se někomu řinuly slzy a opakovalo se, jak je na ní každý hrdý atd. a přiznám se, že poslední strany jsem už spíš v rychlosti projela. První díl byl skvělý, tam bych nějaké chyby jen těžko hledala, ale tento díl už mi nesedl, podle mě by knize prospělo více děje, případně kdyby se jednalo jen o novelu. Za mě lepší 3*.

Nita
10.07.2018 1 z 5

Pro mě knížka absolutně o ničem. Nedočteno.

Kiwicatko
07.07.2018 3 z 5

Druhy dil se mi libil o neco min nez prvni. Chvilkama uz sem byla z Elly fakt unavena.

Ale i presto je to pekna pohadka se stastn koncem :-)

mac.martina
28.06.2018 5 z 5

Druhý díl se mi líbil stejně jako první...
Líbilo se mi jak se vyvíjel vztah Elly a Briana. Jejich vztahy s rodinou Elly a jak nakonec řešili svoje problémy a vztahy mezi členy rodiny. Moc jsem fandila Elle aby si uspořádala svůj život tak aby jí vyhovoval.

Moc doporučuju k přečtení, je dost zajímavé vidět věci z pohledu celebrit a i handykepových lidí... :-)

lenochod6
24.06.2018 4 z 5

Kniha je celkově super, řeší i závažnější témata občas a není to jen to hezké, na druhou stranu, i když se něco strašného stane, většinou se to pak jako zázrakem vyřeší, což ne vždy tak chodí, ale to je jenom drobnost. Knihu jsem si užila a určitě je to super zakončení předchozí knihy a jsem ráda, že toto pokračování existuje.
P. S. Když čtu ostatní recenze nejlépe to vystihuje msjadepaton...

Narissa
20.06.2018 4 z 5

Rozhodně jiné, než čekáte. Konečně žádné ubohé intriky, ale spiš bitva sám se sebou.

Kelly Oram
americká, 1981
2018  89%Cinder & Ella
2018  77%Šťastně až navěky
2019  78%Jako ve filmu

Kniha Šťastně až navěky je v