Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357620/bmid_stastne-az-naveky-2MQ-357620.jpeg 4 369 91

Cinder & Ella série

< 2. díl

Konec jednoho příběhu často znamená začátek jiného… Filmová hvězda Brian Oliver a jeho Popelka Ellamara Rodriguezová našli lásku i mimo digitální svět. Ztráta anonymity jim však přináší další překážky, které musí oblíbený pár Hollywoodu překonat. Stres z Brianovy slávy a tlak vyvíjený na jejich nový vztah je pomalu ničí a slavný pár se začíná bát, zda si navzdory všemu dokáže svou lásku udržet, nebo jestli se šťastné konce nalézají jen v pohádkách…... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány Pohádky
Vydáno: , Baronet

Happily Ever After , 2017

LiLinka
27.10.2019 5 z 5

Milé pokračování příběhu Cindera a Elly, které vytváří úsměv na tváři. Při čtení jsem si oddychla, hrdinové jsou velmi sympatická dvojice a zamilujete si je. I když se zde vlastně nestalo nic extra zajímavého, doporučuji přečíst.

Manifest blech
26.10.2019 3 z 5

Moc milé pokračování, jsem ráda, že se to autorce povedlo.

wotana
23.09.2019 4 z 5

Slabší než první díl, zbytečně protahované a konec dost uspěchaný.

Kudík
08.08.2019 4 z 5

Překvapilo mě nízké hodnocení druhého dílu. Raději nečtu předem komentáře, abych se něco zásadního předem nedozvěděla.
Nakonec mě kniha příjemně překvapila. Děj byl bez zásadních zvratů mezi ústřední dvojicí a celkově i vtipnější. Líbilo se mi škádlení a špičkování mezi Ellou a Brianem. Pobavila jsem se, ať už u stěhování Elly do bytu, anebo u španělského překladu, při rozhovoru s Rhettem Kesslerem. Epilog mi naopak neseděl. Přečteno za 1,5 dne.

hana8062
19.07.2019 2 z 5

Šťastně až navěky.... Tady ale budu za škarohlída. Na to, jak se mi líbil první díl, tento jsem protrpěla. Věc se má tak, že Cinder touží po Elle, ale je příliš velký správňák a gentleman, než aby naléhal a Ella pořád couvá, protože "ještě není připravena". A o tom zhruba to je:). Ještě o konfliktu s otcem, bulváru a zlém showbyznysu. Tak. Jinak je to taková hodně obličejová záležitost. Na každé stránce se někdo z hrdinů kouše do rtu, buď svůdně nebo nervózně (záleží na situaci), případně do tváře (z rozčilení), vystrkuje bradu (bojovně) vraští čelo (zachmuřeně), krčí nos (znechucením) nebo protáčí panenky (otráveně... Ella to dělá ob stránku) . Crcala jsem se s tím čtyři měsíce, pořád odkládala a přečetla štos dalších knížek . A samotný konec mě v půl druhé ráno rozladil, tak že jsem ani usnout nemohla :-D. 30% z úcty k prvnímu dílu.

klarinka9974
01.07.2019 2 z 5

První díl jsem si zamilovala, prožívala jsem celý příběh s Cinderem a Ellou. Užívala jsem si každý okamžik a byla jsem z knihy nadšená. Teď ale přišel druhý díl. Tolik jsem se těšila až jsem se nemohla dočkat a pociťuji zklamání. Vůbec mě to nebavilo, nudila jsem se a čtení bylo hodně zdlouhavé. Je to velká škoda, na to jaký byl první díl skvělý, tak tomuto dílu chybí nějaká akce, tajemství a tak dále..... No bohužel.....

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Mě se to teda moc líbilo.

Tato kniha se spíš soustřeďuje na přerod Elly. Věnuje se jejímu strachu a také jejímu odhodlání konečně začít žít, i přesto, že si z minulosti nese takové utrpení.
Krásný konec tento příběh jen perfektně završil.

Ráda se k této sérii zase vrátím.

V.Vendulii
26.05.2019 3 z 5

Já jsem byla teda hodně zklamaná, s prvním dílem nesrovnatelné. Začátek mě bavil, ale čím víc příběhu uplynulo tím víc jsem se do čtení musela nutit. Hlavně ten konec, něco tak nereálného a naivního jsem ještě asi nečetla.

SPOILER!!!
Jako vážně? Zásnuby, které si Ella v podstatě vydupala a první sex až po zásnubách, po půl roce vztahu (potažmo po třech a půl letech vztahu?) to by nevydržel ani svatej natož filmová hvězda Hollywoodu.

Haňulilinka
26.04.2019 5 z 5

Tak tohle bylo skvělé. Podle mě byl tento díl možná o něco lepší než prví.

Knihomolka10942
09.04.2019 2 z 5

Na sto procent byl první díl daleko lepší než toto pokračování... Čekala jsem podobnou bombu jako u jedničky ale tohle mě celkem zklamalo. Ty slaďárny typu: "nic k Vánocům nechci, stačí že mám tebe" a "už teď mi chybíš lásko" jsou prostě strašně přeslazený a určitě by se to obešlo i bez toho... Chyběla mi tem nějaká zápletka, něco co by ten děj oživilo, ale bohužel nic tam nebylo, celý děj jen pomalu táhnul.

jesterka.as
31.03.2019 4 z 5

Tak tedy pokračování :) čekala jsem o čem to bude a i když kniha má název Šťastně až navěky, tak jsem se bála velkých dramat ve vztahu Cindera a Elly. Jsem šťastná, že jsem se pletla. Kniha nezklamala, je báječným doplňkem prvního dílu. Neztrácí napjaté scény i ty vtipné, takže čtenáře dál drží přikovaného ke gauči, křeslu, vaně, nebo kterémukoli místu, kde se na knihu vrhnete ;) Vůbec by mi nevadilo další pokračování i když sama nevím o čem by mělo být aby kniha neztrácela na půvabu. Ale zase na druhou stranu, já to vědět nemusím, musela by si to vymyslet autorka, takže klidně můžu říct - sem s tím paní autorko! :))) Těším se na cokoliv dalšího co nám od Vás nakladatelství poskytne :)
Snad jsem Vám tímto splnila skromné přání i když vím, že české recenze v životě Vy sama, číst nebudete ;) Ale co kdyby ;)
P.S.: jen ty fotky chybí, chápu že jsou jen v myšlenkách, ale faaaakt bych je chtěla vidět, musí být úžasné ;)

Pavla79
11.03.2019 3 z 5

Podle komentaru jsem si rikala... "Ou, Pavlo, ten druhy dil sis nemela brat..." Nakonec ale nebyl tak desny.. Ano, nebyla to uz ta pohadka..., ano, bylo to pritazene za vlasy...ona moc place, on je az moc chapavy..., ale na tom vyrovnavani se s nehodou, pohledem lidi, prijmuti sebe sama, je pekne napsane... Prectena byla rychle, nelituji...

bibi.r
09.03.2019 3 z 5

Tento díl byl jednoznačně slabší, ale i tak jsem si u něj dobře odpočinula.
Trochu mě zlobilo, že se hrdinové chovali nepravděpodobně, ale co už.

Denisa_a
13.02.2019 2 z 5

Z prvního dílu jsem byla úplně nadšená. Tak jsem samozřejmě zatoužila i po pokračování. Velká chyba. Vůbec mě to nebavilo. Nejdříve jsem přeskakovala řádky, později bohužel kapitoly. TO, na co všichni čtenáři čekali, stejně nepřišlo. Škoda, příběh mohl být zakončen tak krásně v prvním dílu...

ivedoo
09.02.2019 4 z 5

Až na to, že každou 5. stránku Ella brečí, tak to byla fajnová knížka, kterou jsem měla za den přečtenou. 1. díl byl určitě lepší.

domina
06.02.2019 3 z 5

Téměř celou knihu mi Ella lezla na nervy. Ufňukaná, puritánka.

avalonek
06.02.2019 4 z 5

Pokračování krásného prvního dílu sice být vůbec nemuselo,ale zase nebylo na škodu..Dozvěděli jsme se,jak se Ella s Cindrem vlastně učí žít spolu a hlavně jak se Ella vypořádává se slávou a nejvíc sama se sebou.Jak se učí přijímat lichotky a mít ráda své poníčené tělo..a láska Cindera jí v tom pomáhá..Já sem si příběh moc užila..A jsem zase ráda,za další šťastný konec

Denčaa
28.01.2019 3 z 5

Tak jsem se těšila na pokračování tohoto krásného příběhu a tak jsem byla zklamaná. Musím uznat, že autorka má výborný styl psaní, a byť se tam v podstatě nic neděje, čte se to dobře. Děj hodně pokulhával, stále se tam něco řeší- hlavně teda paparazzi, tak jsem čekala, kdy přijde ten hlavní zvrat. K mému údivu žádný nepřišel. Pořád to jelo na stejné vlně, ale toho vrcholu to nedosáhlo. Hlavní hrdinka stále jen fňuká (budiž jí odpuštěno při jejím stavu), ale moc se nesnaží udělat nějaký posun. Oproti tomu je hlavní hrdina zlatíčko, avšak až takové, že je hodně těžké tomu uvěřit. Navíc mi přišlo, že jedná hlavně ve svém zájmu. Možná bych se bez tohoto pokračování i obešla.

Brambu
20.01.2019 3 z 5

Musím bohužel podotknout, že už to nemělo takové kouzlo jako první díl. Ale i tak to bylo příjemné čtení. Ellamara neustále bojuje se svým strachem a se svými úzkostmi. Do toho neústále rozpory v rodině a pozornost okolí nakonec vyústí v to, že se hlavní hrdinka osamostatní a překoná tak všechny překážky, aby získala potřebné sebevědomí a my tak nakonec dostaneme ono slíbené Šťastně až navěky.

Rodaw
27.12.2018 2 z 5

CINDER A ELLA: ŠŤASTNĚ AŽ NAVĚKY
První díl byl naprosto úžasný... taková knižní Moderní Popelka. :-) Opravdu mě okouzlil, pohladil po duši, zahřál u srdce... Na druhý díl jsem se moc těšila, ale musím říct, že ve výsledku přišlo zklamání. Do tohoto pokračování se to kouzlo a magická atmosféra z jedničky nepřenesla... Pro mě to bylo opravdu už takové "zbytečné"... Jedničku miluju a navždy milovat budu, dvojka je fajn doplněním, ale až příště sérii budu číst znovu, asi si přečtu jen ten první díl... Vadilo mi, že se toho v knížce nic moc nedělo, děj v podstatě nebyl... V podstatě tématem je, jak láska Cindera a Elly ustojí světu celebrit a paparazi - což by mohlo být super, ale jak jsem psala - pro mě tam bylo málo děje a akce. Hodně se to točilo kolem Elly - přičemž pro Briana je ta nejlepší, nejdokonalejší, nejkrásnější.. prostě bohyně... což je moc hezké a romantické, ale mně to místy přišlo už spíš jako klišé.:-D Nehledě na to, že on na ni neustále čekal.. eh, ano, s tím a to mi přišlo už taky takové.. nevím no :P ... Ella mi přišla místy i trošku ufňukaná, nerozhodná... Tento díl je za mě spíše pro mladší čtenářky a podle mě by mu slušel trošku kratší rozsah - 400 stran je moc...
Já jsem z toho cítila daleko míň ten obyčejný, reálný život než v prvním dílu.. ztratilo to tu šťávu.
Na jedno přečtení - proč ne, ale jedničku to rozhodně nepřekonalo.. ani ji nedorovnalo... Takže za mě: první díl = úžasná pohádka pro (polo)dospělé, ale stačí... Tento díl příběh svým způsobem rozšíří, ale jednička je daleko DALEKO lepší (a je fakt boží, doporučuju:)).

Kelly Oram
americká, 1981
2018  89%Cinder & Ella
2018  77%Šťastně až navěky
2019  78%Jako ve filmu

Kniha Šťastně až navěky je v