Chlap snů

Chlap snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/bmid_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4 686 686

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

That Guy , 2018

Ivule_M
13.09.2021 4 z 5

Čtivá kniha s trošku jiným vztahem hlavních hrdinů (spisovatelka, co se mu vloupala do apartmá a boháč). Ale musím říct, že chvílemi mě hlavní hrdinka dost štvala tím, jak pořád vše přirovnávala k románu. Za mě slabší 4*

Dela90
12.09.2021 4 z 5

Musím říct, že u první části knihy jsem byla mírně zklamaná, bylo to něco jiného než co jsem čekala. Hlavní hrdinka Penelope mi přišla cáklá a Jake jako nedobytná pevnost. To vše se během knížky změnilo a můžu říct, že to bylo moc příjemné fajn oddechové čtení.

bafuskyBaf
10.09.2021 5 z 5

Já jsem se prostě bavila od začátku až do konce... Ano, Penelopa byla praštěná...a to se mi líbilo...Četlo se to skvěle a asi bude další knížka, tentokrát o Camovi..:-) tak šup sem s ní...:-D

Njangu
08.09.2021 5 z 5

Opravdu vtipný kousek a vtip si to udrželo od začátku, až do konce. Což oceňuji.

Verulesa
06.09.2021 5 z 5

Já se tak nasmála! Parodie na erotickej román, která sama erotickym románem je. Naprosto výborný, rozhodně vybočuje z davu.

havrmoni
04.09.2021 2 z 5

Přečteno rychle. Ono totiž není nutné a zajímavé číst vše, hlavně myšlenky hlavní postavy - Penelope. Už jsem četla o podobných postavách, ale ty byly roztomile ukecané a jejich hlášky vtipné. Tohle bylo utrpení, nedokázala jsem to brát s nadhledem. Takže za mě romantika a jiskření - nula. Erotika se smrskla do úzké vagíny a k smíchu mi nebylo nic. Ale 100 lidí, 100 chutí. Co se nelíbilo mě může se líbit jiným. Mě se drzé, přisprostlé a vyloženě buranské ( nevychované) chování fakt nelíbilo. Myslím, že po téhle autorce už nesáhnu.

MilackovaN
02.09.2021 5 z 5

Už dlouho jsem se u knížky tolik nenasmála. Hlavní hrdinka mi byla hrozně sympatická a její chlap snů též. Kniha se četla sama, a doufám, že bude mít kniha pokračování, Cam a Emily by byly skvělý pár.

Darcy777
31.08.2021 1 z 5

Nedočteno.. bohužel to je tedy úplně mimo můj vkus. Vtipné mi to nepřišlo ani trochu. Nevím, jestli záměrem autorky bylo vykreslit hlavní postavu jako více či méně potrhlou bláznivou ženskou, ale tohle se tedy nepovedlo. Přijde mi to přehnané a splácané z několika knih dohromady. Úvod mi připomínal jisté momenty z knihy Turbulence. Za mne tedy ne, ale jen můj názor :)

Ivča39
29.08.2021 5 z 5

I když námět xkrát už použitý, bylo to originálně podané - ještě nikdy jsem se při popisu erotických scén tak nenasmála, přemýšlím jestli z toho měla autorka velkou prču když to psala. Pro mě to bylo příjemné překvapení a velký relax, byla bych ráda, kdybych v budoucnu natrefila na něco v podobném stylu..

pavlikova9332
28.08.2021 5 z 5

Tato kniha se mi líbila byla vtipná a Penelope je prostě dokonalé praštěná

petulkapeta
26.08.2021 5 z 5

Touha je jenom touha. Touha zintenzivňuje danou chvíli.
Zvýrazňuje zážitek. Vytváří sexuální přitažlivost, která vede
k sexuálnímu aktu, kvůli kterému pak ženská sice vtipně chodí,
ale zároveň už netrpělivě očekává, až ho do ní zase zaboří. Touha
je však zároveň něco, co se dá hodit za hlavu. Něco, nad čím se
člověk může pousmát, když si na to chce vzpomenout. Nebo něco,
co jde zapomenout.
Láska?
Dejte někomu svoje srdce a budete toho litovat. Ať už to bude
dnes, zítra nebo až za sto let, jednoho dne poznáte tu stinnou
stránku. Nic tak úžasného nemůžete prožít bez následků. A právě
proto je láska tak mocná.
Znate to?Co na srdci,to na jazyku? a přesně taková byla Penelope,žrala jsem ji a smala se tomu co děla,fakt se člověk u knihy hodně pobaví to se musi nechat..a jeji Chalap snů?Jake byl super to se musi nechat a jeho hlaška :Mě jebne :D to mě pobavilo

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Úplně top kniha Během dne přečtena jak nic..Penelope mi strašně sedla…ta její drzá povaha byla úplně dokonalá a ta její pomsta na začátku byla skvělá líbilo se mi jak je z ní Jake na nervy “Mě jebne Penelope!!” ze začátku jsem myslela jaký to bude vůl,ale nekonec se z něho vyklubal miláček..i když ho teda Penelope musela postrkovat..to mi u ní teda trošku štvalo,že se ho snažila proměnit v knižního romantického hrdinu (no ale která by nechtěla že )..každopádně škoda,že se tam neukazoval častěji dědeček Jakea (taťka Swagger) ze začátku blb,ale pak ho Penelope okouzlila stejně jako Jakea ona té knížce dodávala hodně šťávy
doporučuji!!

Jita160
24.08.2021 5 z 5

Penelope... bože ta je vážně střevo.Ta holka mě tak bavila.Mám ráda hrdinky se smyslem pro humor,které si na nic nehrají jsou přímé až to bolí.
Jde si za svým ať jde o to pomstít kamarádku a nebo ulovit Chlapa Snů.
Už jen to,že zápletka tohoto humorného příběhu začíná psím lejnem stojí za přečtení.
Doporučuji :-D

Tesset
16.08.2021 2 z 5

Obsahuje menší SPOILERY. Popravdě tahle knížka se mi dost těžko hodnotí. Hodně jsem se na ni těšila, ale prvních několik stran bylo... náročných. Myslela jsem, že ji odložím, a to knížky dočítám i když mě nebaví. Penelope byla - já ani nevím, jaké slovo pro ni použít. Bylo tam řečeno, že se skrývá za humor, aby nedávala najevo své emoce, ale tohle už nebyl humor, to bylo většinou akorát trapné. Neustále dokola omílané to její psí lejno, výrazy jako vagína, pochva a děloha pro mě naprosto antierotické jsou v erotickém románu trošku problém a to její stepovaní a pistolky z prstů? Proč, proboha. Dělat něco zvláštního, když je nervózní, to beru - třeba to broukání ve výtahu, ale tohle už bylo moc. Působila na mě dojmem buranky, která bůhvíproč všechny okouzlila. Později už se to trochu zlepšilo a občas se objevila fakt vtipná hláška, ale nevím, jestli to dokáže zachránit celou knihu.

LenRan
16.08.2021 1 z 5

Opravdu těžko se čte, když je hlavní hrdinka taková blbka. Četla jsem to hodně dlouho a dočetla jen proto, že jsem doufala ve šťastný konec a to ten, že ji vykopne.
Je to příběh o psychopatce co se prostě na drzo nakvinduje k bohatýmu chlápkovi a rozhodne se, že ho prostě uloví, protože ona nikdy nemakala a ani s tím nehodlá začínat. Cituji z knihy: "A pokud mi dá něco co ve sprše nesmyju (myslí dítě), pak se s ním budu soudit a vytřískám z něj všechny prachy....." jo a nezapomeň si u toho udělat selfíčko, kotě!

lucie3944
09.08.2021 2 z 5

Bohužel, za mě ne. O podobných knihách říkám, že si za pár sní nepamatuju, o čem kniha byla. To se tady fakt nestane, bohužel. Nikdy nehodnotím charakter postav, říkám si, že spisovatel/ka ví, co dělá, ale tohle... Tohle se nedalo. Slečna byla příšerná, a to je mírné vyjádření. Vtipné mi to nepřišlo, roztomilé taky ne, jen děsné. Dočetla jsem to jen abych věděla, jestli se to zlepší, ale ne. Předpokládám, že to bude mít další díl, a to si hodně rozmyslím, jestli si ho přečtu.

Majuš333
08.08.2021 5 z 5

Tak toto bola taká neuveriteľná číčovina, ktorej nemôžem dať inak ako plný počet hviezdičiek... Jedno klišé strieda druhé klišé súperiace so zábavou a obalené čistým magorizmom :) Vrele doporučujem, už dlho ma žiadna knižka takto neprekvapila a nezaskočila...

ZapisnikTerky
05.08.2021 4 z 5

Buďte připravení na potrhlou hlavní hrdinku, spoustu humoru a hlášek z filmů a navíc na super sexy explicitní scény. Že se vám tohle líbí? Tak s chutí do toho! A jestli stále váháte, jukněte do mojí recenze.

žlotirova
03.08.2021 4 z 5

strašně jsem se na ni těšíla a jsem smutna, nic moc strasne tezko jsem se dotoho začetla až tak od pulky to šlo už, ale hlavne nechapu proc autorka udělala z Jaka takoveho blba co vše chce slyšet ta ženska a hlavne by mel byt vice dominatni ,nebavilo me furt čist co by dala do knihy a hlavne hlasky z ruznych filmu no jednou to stačilo cist

FejKýý
03.08.2021 4 z 5

Když jsem četla od některých holek, že jsou zklamané, tak jsem se bála že mě kniha taky zklame. Navíc jsem od ní opravdu měla veliké očekávání. Nakonec mě ale podle mě nezklamala i když nebyla nejlepší. Postavy jsem si tam oblíbila snad všechny. I Penelope u které vím že hodně lidem vadí. Mě nevadila, hned jsem si jí oblíbila a byla jsem ráda jak se s ničím neštve a vše řeší/řekne na rovinu. Někdy mi trochu připomínala sebe. Jake s Camem byly taky dokonalý a pokud tahle kniha by měla mít sérii, byla bych ráda za příběh s Camem. Jinak hodněkrát jsem se fakt zasmála a cítila se trapně za Penelope, některé hlášky opravdu stáli za to. Jinak s tou Coca Colou ok, bylo to tam sice 3x nebo kolikrát ale to si představovala ta hrdinka protože byla praštěná, ne že by to tak reálně bylo i on jí sám říkal že "je to menší". No tím bych to asi uzavřela. Já jsem teda spokojená. :D

láska humor pro ženy milostné romány erotika romantika

Autorovy knížky

Kim Jones