Chlap snů

Chlap snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/bmid_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4 685 187

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

That Guy , 2018

pogmanka
07.05.2022 3 z 5

Mám takové humorné knížky ráda a na začátku jsem se fakt bavila, ač to bylo leckdy přehnané, ale je pravda, co se hrdinové sblížili, nějak už to na mě nemělo ten efekt co předtím a dočetla jsem, jen abych měla ten vytoužený konec. Takže oddechovka to není špatná, ale nějak to na mě jako celek nezapůsobilo.

simona5372
29.04.2022 2 z 5

Číst se to sice dalo ale hlavní hrdinka příběhu musela na něčem jet. A spisovatelka asi opravdu zbožňuje Pretty Women.

Saryinka
26.04.2022 2 z 5

Možný spoiler!

Bože...
To byla ale ptákovina.
Vůbec mě to nebavilo. Ani jeden z nich mě nebavil. Příběh plochý jak přistávací dráha... Já mám snad i pocit, že tam nebyla ani zápletka. Navíc nechápu Penelope. Tak ona jede do chicaga pomstít svoji nejlepší kamarádku a pak ji posílá fotky luxusu, ve kterém se ocitla a ještě se diví, že ji vlastně fakuje. Penelope je podle mě spíš sebestředná mrcha.
Na další knihu se netěším, pokud bude... ale vzhledem k mé nepoučitelnosti si ji stejně přečtu.

kachnat
07.04.2022 4 z 5

Odpočinková kniha, bleskově přečteno. Pen je tedy opravdu občas vtipná, ale nějak sem nepochopila, jestli někdy pracovala, něčemu se věnovala.... Příběh růžové knihovny :-) s velkou dávkou sexu, pardon.. Dokonalého sexu :-) Naprosto nereálný příběh :-)

kujuduss
04.04.2022 2 z 5

Na jednu stranu to bylo zábavné a nedělalo mi problémy se začíst (preskakovala jsem teda erotické scény, čímž se knížka zkrátila na polovinu :D). Jinak se jednalo o neoriginální příběh, Penelope je bez ambicí, koníčků, jakýchkoliv zálib. Prostě jen chodící tělo, které občas z pusy vypustí vtipnou hlášku. Porad se tam předhazuje, jak je jiná. To teda opravdu nevím v čem. Je to flákač, který jen skuci a a proplouvá životem.
No za mě to není ani na ty 3*.

monishek
02.04.2022 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu zábavné čtení. I když tyhle romány pro zeny moc nečtu, tak ve volné chvíli jsem si ji zdarma stáhla, jako eknihu (Dobrovský mel nějakou akci). A musím rict, ze jsem si to opravdu užila. Pribeh byl ctivy, vtipný a nechyběl ani sex a happyend k tomu, co vic bych mohla chtit… Ano, neni to realne, ale o tom to snad je, ne? ;) Trochu se zasnit a mit chlapa snu ..

krevetka79
12.03.2022 5 z 5

Vtipná oddechovka se spoustou sexu.
Ideální na odreagování.

Maky1505
10.03.2022 4 z 5

Bláznivá, romantická, erotická a nereálná knížka,drzá Penelope jde za svým cílem.

sebemi
07.03.2022 4 z 5

Super humorná oddechovka, fakt jsem se nasmála. Hlavní hrdinka měla štěstí na takového uvědomělého chlapa, který chápal její šílené myšlenkové pochody a narážky, tady s našima chlapama by teda neuspěla :D Naprosto nereálné, ale čtivé.

Micandy
06.03.2022 3 z 5

Knihu jsem četla jako E-knihu, jinak bych se k ní nedostala. Byla čtivá to ano , ale ten děj byl děs, některé věci nereálné, prostě takhle jednoduše nemůže všechno fungovat. Nenáročná kniha, pokud chcete vypnout, myslím že za rok si nevzpomenu o čem to bylo.
Dávám 3 hvězdy hlavně protože se to četlo samo a občas jsem se i zasmála.

gnocchi
21.02.2022 2 z 5

Tak po dlouhé době píši komentář. Tentokrát dám dvě hvězdičky., ale ani sama nevím proč tolik. Začátek byl dobrý, byla zápletka, ale dál nic víc. Penelopa je sebestředný ufňukanec, který se buď lituje, nebo si stěžuje, a nezachrání to ani občasná vtipná hláška. Za celou dobu čtení, jsem nepochopila , čím všechny kolem okouzluje. Měla jsem opravdu problém knihu dočíst až do konce.

Slunečnice322
16.02.2022 4 z 5

To byla teda jízda Kniha se mi líbila, především hrdinčiny hlášky a vtipy a Jake byl muž s velkým M. Čekala jsem klasiku, která je teď oblíbená a hodně se píše (on arogantní boháč, ona krásná chudá holka), a myslela si,že mě tato kniha nepřekvapí. Ale opak je pravdou! Četlo se to samo a hodně jsem se nasmála. Doporučuji!

ZHrdinka
16.02.2022 5 z 5

Jako dlouho jsem se tak nebavila u knizky:-D.
Prestoze to byl dost neuveritelnej pribeh, ty hlasky a situace teda byly pecka.
Zhruba od 3/4 knizky mi to moc nebavilo, protoze ona mi prisla takova nesympaticka a on najednou otocil o 180°. To bylo takovy divny. Ale konec uz byl zase fajn. Chtela bych pokracovani o Camovi.

dooky
16.02.2022 4 z 5

Vtipné a rychlé, plné sexu. Celkem jsem se bavila. Ze začátku mi trvalo než jsem si zvykla na bláznivou a tak trochu buranskou Penelope. Časem se to zlepšovalo a bavilo mě to. Vlastně to chování bylo zase něco trochu jiného, než je v podobných knihách obvyklé a svým způsobem mi v některých chvílích přišla i sympatická, tím, že si na nic nehrála.

PerfectionistKa
13.02.2022 2 z 5

| Penelope je spisovatelka s velmi bujnou fantazií, která shodou (ne)šťastných okolností, zahrnujících rozchod její nejlepší kámošky, lejno cizího psa a slečnu Simsovou, potkává Jakea Swaggera, čímž její sen napsat typickou erotickou romanťárnu náhle dostává jasnou vizi a v podstatě se k němu rovnou nastěhuje, což má za následek další sled (ne)šťastných událostí, zahrnujících Eda Sheerana, poker, sex a irské tance. Ne nutně v tomto pořadí.

| Penelope pořád plácá voloviny. To byla ale hezká aliterace, že. Její myšlenkové pochody jsou většinou vtipné, její chování už tolik ne. Občas hraničí s buranstvím a na to, jak se na začátku ošívá nad přirovnáním svojí osoby ke “šlapce”, se Vivian z Pretty Woman až moc podobá. Obecně to je taková modernější Pretty Woman (až teda na to povolání), ale tím teď spíš urážím ten film, takže pardon.

Chlap snů byl Chlapem snů asi tak do doby, než se z něj stala sexuální mašina, které přijde Penelopino buranství nejen v pořádku, ale snad až roztomilé, a oplývá neustálou potřebou ji opečovávat. Ne, děkuji pěkně. A copak se zvrat, který v romantice stejně všichni očekáváme, nedá udělat nějak originálně?

Na začátku jsem se tak těšila, že to je standalone, až jsem na konci litovala. Teda tak napůl. Cam, nejlepší postava, by si totiž rozhodně zasloužil pokračování, zatímco o těchto dvou bych už naopak číst nikdy nechtěla. Ale abych tomu úplně nekřivdila, tak vtipné to bylo. Většinu času. A byla tam spousta referencí na jiné filmy, knihy, seriály. To můžu. Jinak sprostý průměr. Tahle kniha potřebovala víc Cama, víc dědečka a míň erotiky, která byla tak nezajímavá, až se mi nechtělo věřit. A tak slibný začátek romantické komedie to mělo! 2.5*

P3_tis
11.02.2022 4 z 5

Teda to bylo tak správně praštěný :-D Jako oddechovka super, hned se začtete a i když je vám naprosto jasný, jak celý příběh dopadne, stejně čtete. Okamžitě se zamilujete do hlavní hrdinky, která má nejen nevymáchanou pusu, ale navíc je obrovsky ztřeštěná :-D
Celý příběh je tak trochu "rychlý", ale to vůbec nevadí, protože vy se prostě skvěle bavíte :-)

Artep071
01.02.2022 5 z 5

No do psí zádele ........ :)) já se u celé knihy tak nachechtala jako dlouho né .... Výborné, čtivé, lehké ,nenáročné a fakt praštěně vtipné a samozřejmě milé a sexy a sladce pohádkové ..no klidně bych si dala ještě 100 stran ... a doufám , že se dočkáme příběhu o druhé dvojici jenž se nám v závěru tak pěkně naservírovala ...fuuuuu ... bylo to moc fajn počteníčko a určitě doporučuji těm co nepotřebují nějakou krutěpřísnou zápletku :)

Verii_chan
23.01.2022 5 z 5

Bála jsem se, že kniha nebude nic pro mě. Potom se objevila Penelope a začala jsem o tom uvažovat ještě více :D Praštěnější hlavní hrdinku jste ještě neviděli. Prvních pár kapitol jsem se za ní až cítila trapně, kvůli věcem co říkala a prováděla. Pak najednou ale nastal zvrat a začala jsem ji tolerovat a mít i celkem ráda, Jake na ni měl dobrý vliv :D
Jake byl úžasný, obdivovala jsem ho za jeho pevné nervy. A jakmile se začal chovat pozorně a sladce k Penelope, tak jsem si ho zamilovala ještě víc!
Pak je tu Cam, který byl úžasný od začátku. Scénky s ním byly k nezaplacení :D Byla jsem ráda že mu nechali epilog a doufám, že výjde pokračování o něm. Okamžitě bych si ho šla přečíst!

Petraj365
21.01.2022 5 z 5

Tak to můžu jen doporučit. Moc jsem se nasmála. Nic vážného i když tu je pan bohatý, dokonalý a samozřejmě chudá slečna. Příběh se mi moc líbil, prostě oddychovka. Moc se mi líbily dialogy a to jak se hlavní hrdinka dokázala postavit situacím do kterých se stále dostávala. Chtěla bych přečíst od spisovatelky další knihy, ale bohužel jsem nic nenašla. Tak snad někdy v budoucnu.

alzbeta4340
21.01.2022 3 z 5

Snad je to parodie na romantický žánr, u čtení se možná usmějete, ale originálnější a trochu propracovanější nápad nenajdete. Kniha na jedno přečtení. Lépe než kupovat, doporučuji půjčit v knihovně. 2,5 hvězdičky

láska humor pro ženy milostné romány erotika romantika

Autorovy knížky

Kim Jones