Chlap snů

Chlap snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/bmid_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4 685 187

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

That Guy , 2018

Martinaa24
19.09.2022 4 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla za odpoledne. Příběh byl vtipný, milostný, i když trochu nereálný, ale na odpočinkové odpoledne je to ideální knížka

Monka0901
05.09.2022 5 z 5

Kniha skvela, aj ked mi Penelope prisla naozaj sialena a obcas mi az liezla na nervy. Dej mi prisiel trosku pritiahnuty za vlasy, ale bola to velmi prijemna oddychovka, vela som sa nasmiala a viem si predstavit, ze sa k nej este vratim. A uz sa tesim na dalsie knihy od tejto autorky.

Nermal
25.08.2022 4 z 5

Nechápu ty spousty negativních hodnocení. Mně se naopak líbilo, že autorka šla svou vlastní cestou a z pohledu Penelope popsala vše, co se v ní odehrává v přítomnosti Chlapa snů. Byla to jízda, mělo to šťávu a mělo to svůj vtip.
Přiznám se, že zpočátku jsem si nebyl jistý, jestli náhodou nečtu parodii na erotické romány, jak to bylo bláznivé. Ale ocenil jsem osobitý styl psaní Kim Jones a sedlo mi to. Fakt to zkuste taky, nenechte se odradit komentáři a schovejte si knížku na chvíli, až budete mít rozpustilou náladu. Bylo to zas něco jiného a hlavně to nebyla nuda!

Kniholapka
25.08.2022 3 z 5

Kniha na odreagování možná dobrá....ALE! Čekala jsem romantický příběh s humorem, žhavými chvilkami a aspoň nějakou cestu hlavních hrdinů. Možná to přijde jen mně, ale nedostala jsem toho mnoho.
Příběh mi přišel hodně naivní a nereálné. Jsem u někoho a hned vidím svatbu, zvláštní chování hlavní hrdinky a ani náznak cesty pomocí které by se hlavní dvojice sblížila. Oni prostě najednou nějak spolu fungovali. Těšila jsem se na pořádnou romanťárnu, ale jsem lehce zklamaná a na vážkách, co to vlastně bylo.

Verunka926
23.08.2022 3 z 5

Za mě je kniha ideální na odreagování, proto od ní opravdu neočekávejte nic seriózního. Příběh je nereálný a chování postav taky dosti pochybné, nicméně mě to bavilo.

uminaa
20.08.2022 5 z 5

Tak toto bola pekne zábavná kniha :D Dosť som sa nasmiala, aj keď na druhej strane som sa párkrát nad Penelopiným správaním musela pozastaviť. Nakoniec som nad ňou len mávla rukou a čítala ďalej. Určite by som si od autorky ešte niečo prečítala :)

Surikatka2308
18.08.2022 2 z 5

Nenadchne, neurazí, nepřinese nic nového. Humorné mi to moc nepřišlo teda... Trochu jsem se do toho kopala a sama sebe ptala - jak tohle mohli autorce vydat? Anebo proč to vůbec překládali? Opravdu jsem také nepochopila squaterské chování hlavní hrdinky na začátku, ale možná celá kniha byla určena pro trochu jiného čtenáře.

Kristy.Seb
14.08.2022 4 z 5

Nikdo kromě tebe nemůže za to, že ses do téhle situace dostala. Zkus se zamyslet nad tím, co jsi udělala, že ses v ní ocitla.

Touha je jenom touha. Touha zintenzivňuje danou chvíli. Zvýrazňuje zážitek.

Láska je jedno velké tajemství. Nikdy nevíte, kdy ji čekat. Nikdy nevíte, od koho ji čekat. Nikdy nevíte, jak se objeví. Prostě se to stane.

Začátek knihy byl teda dost přehnanej. Jinak příběh příjemný, žádný extra děj. Ale ten humor byl boží!

Janizoun
12.08.2022 2 z 5

Tato kniha mě neoslovila. Občas jsem se zasmála. A souhlasím s tím, že nenadchne ani neurazí. Za mě, tohle už ne :-)

LennaK
01.08.2022 2 z 5

(SPOILER) Tahle kniha me neurazila, ale ani nenadchla … ja od techto zanru necekam nic nez psychicky odpocinek. Nicmene, tento pribeh nebyl to prave orechove pro me. Nektere casti jsou vtipne a uprimne jsem se zasmala. Ale tim to konci.

Spoiler: Nejvic mi vadil zacatek - uz jenom ta pomsta se psim lejnem … Hlavni hrdinka byla dle meho jak prerostle dite, a nekolikrat jsem mela chut ji dat imaginarni facku. Vadilo mi, kolikrat zminila obavu z obriho pera, kolikrat vyslovila slovo vagina … Na druhou stranu, Cam je sympatak, ale vzhledem k tomu, ze mi je Emily s jejimi prostredniky nesympaticka … netusim, zda pujdu do pokracovani.

smrčci
27.07.2022 4 z 5

Kdybych knihu četla v zimě a v jiném životním období, asi bych ji dala nižší hodnocení a možná bych ji ani nedocetla. Ale teď se mi vyloženě trefila do noty.
Je to taková odpočinková erotická bejkárna, která je na jednu stranu jedno velký klišé, na druhou stranu spoustu s těch zažitých klišé erotických knih tak nějak boří nebo jde úplně jinou cestou.
Hlavní hrdinka Penelope je zvláštní(naprosto chapu, že někomu může připadat nesnesitelná) a jak ona sama pronesla: "Není snadné mě milovat." Mně se její otevřenost i smysl pro humor líbila a několikrát jsem se fakt zasmála.

Ana72154
24.07.2022 1 z 5

Jedná velká blbost. Ta konverzace mezi Jakem a Penelope (která mi přišla že vůbec nemá mozek) a milostné scény nechávám bez komentáře. Třešničku tomu dala (evidentně se autorka snažila zapůsobit) "vystupováním" zpěváka Eda Sheerana (asi se snažila o scénu z filmu Dítě Bridgit Jonesové, kde se objevil), to už jsem se musela smát.

zuzka5372
05.07.2022 5 z 5

Pri čtení prvních stran jsem myslela že knihu podložím. Hlavní hrdinka Penelope mě šíleně vytáčela svojí povahou a chováním. Nevím kdy přišel ten zlom, ale nakonec jsem ji měla ráda. Byla správně cáklá. Příběh byl taková nereálná pohádka. Kniha se mi nakonec líbila. Jako odpočinkové čtení ideální. Bavilo mě to. Příběh byl sice předvídatelný, ale moc mě to bavilo. Hodně jsem se nasmála. Doufám že bude kniha ještě o Emily a Camovi.

rosewilliams
29.06.2022

U většiny knížek tohoto žánru přečtu knížku za jeden den. Tuhle knížku jsem přelouskala za týden a několikrát uvažovala, že ji prostě nedočtu. Příběh byl nerealistický, ale to by mi zas tak nevadilo, spíš mi vadila hlavní hrdinka ve všem, co dělala, a hlavní hrdina ve mně vůbec nevzbuzoval dojem sexy byznysmena, nýbrž arogantního zvrhlíka, co se k ní chová jako k odpadkům. Ke knížce už se nevrátím.

adela2230
31.05.2022 4 z 5

Kniha se čte dobře, příběh plyne a dokáže občas i strhnout. Ale Penelope je občas dost protivná. Chápu, že je spisovatelka a svůj příběh prožívá jinak, ale tohle bylo moc. Její až moc velké přemýšlení a porovnávání bylo až moc velkým rušivým efektem, který snižuje celkový dojem.

MAU256
26.05.2022 4 z 5

Nevím, něco mi na této knize vadilo. Možná to byla právě Penelope pro to, jak se chovala. Kniha jako taková nebyla špatná, četla hezky, ale není to TA kniha, kterou bych si ještě jednou chtěla přečíst.

KnihypodleTerky
16.05.2022 4 z 5

Hlavní hrdinka Penelope je spisovatelka z malého městečka, která hledá inspiraci pro erotický román o bohatém a sexy chlapovi snů. Na začátku knihy přijede do Chicaga, aby pomstila kamarádku. Osud zařídí, že se omylem dostane do drahého apartmánu pohledného Jakea, jejího Chlapa snů. Podaří se jí přesvědčit Jakea, že ona je jeho Dívka snů?

Tak tohle bylo něco! Už od první kapitoly jsem věděla, že to bude příběh přesně pro mě Sice mě na na začátku Penelope dost rozčilovala, ale pak jsem si zvykla. Příběh jako takový byl velice jednoduchý, ale hlavním cílem autorky bylo bezpochyby pobavit a to se jí rozhodně povedlo. Takže pokud se chcete pobavit a "vypnout", tak mohu tuto knihu jen a jen doporučit

—————————————————
4⭐️/5⭐️
—————————————————

Janiss_89
15.05.2022 4 z 5

Tak toto mě teda chytlo dost. Je fakt, že mi ze začátku hodně Penelopiny myšlenky pily krev. Ty knižni popisky atd. byly nadbytečné. Ale pak jsem si na ní zvykla a i se těm jejim situacím zasmála. Jo ale Jake to je jiná. Hned jsem si ho oblíbila. Prostě a jednoduše je to Chlap snů

tanecnica
09.05.2022 1 z 5

Tak tohle byla fakt blbost. Knížku jsem nějak přeletěla, ale moc mě nebavila. Plno klišé schovaných za údajné sbírání materiálu pro knihu, šílený slovník, popis erotických scén byl spíš vtipný (a někdy i divný a místy nechutný), než vzrušující... Žádné pozadí, úvod, závěr, životy hrdinů, nic... Ne, tohle se fakt nepovedlo. Myslím, že autorka by měla nechat psaní těm ženským, kterým to jde, a sama zůstat u čtení... Do případného druhého dílu nepůjdu jistě....

martina7620
08.05.2022 2 z 5

Pffff no to jsem si zase dala. Jako oddechovka to ušlo, ale některé ty sexuální scény jsem přeskakovala, protože mi 1. Přišly nereálný 2. Jich tam snad bylo víc než normálních dialogu.
Jako námět knihy mě zaujal, chvilku to bylo i vtipné, ale pak to přestalo být vtipné a bylo to až nudné....
Spoiler:
Tu nejlepší kámošku bych asi zabila. Abych jela do jiného státu podpálit ho*no kvůli nejlepší kamarádce a ona se tak ke mně chovala no díky teda...
Nejvíc se mi líbil asi děda.
No přelouskala jsem to, ale už se mi to nechtělo ani dočíst.

láska humor pro ženy milostné romány erotika romantika

Autorovy knížky

Kim Jones