Chlap snů

Chlap snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/bmid_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4 685 187

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

That Guy , 2018

TheMelorry
28.04.2023 4 z 5

Místy jsem si trochu klepala na hlavu nad chováním hlavní hrdinky. Ale jinak to byla skvělá odpočinková romantika, která si tak trochu utahuje z obvyklých romantických příběhů a přitom je sama velmi romantická a plná klišé. Vše ale skvěle funguje, prostředí, chemie mezi hrdiny, příběh... Dokonce jsem se chvílemi i pobavila.

Marfyz
15.04.2023 5 z 5

Kniha má rozporuplné recenze,ale za sebe můžu říct,že nezklamala. Mně se prostě líbila a moc. Penelope je sice praštěná,ale nepřipadá mi,že by byla hloupá. Je prostě bezprostřední, bláznivá a impulzivní. No a co. Její hlášky a vzájemné slovní přestřelky s Jakem jsou vtipné a mnohokrát jsem se od srdce zasmála. Líbilo se mi,jak si dokázala každého získat svoji bezprostředností, nestouplo ji do hlavy bohatství a nehrála si na nic co není. Jaké byl sympaťák a i když občas trochu suchar,tak se mi líbilo,jak ho dokázala odzbrojit. Kniha je fajn oddechovka na víkend. Není to kniha nad kterou budete dlouze přemýšlet a vymýšlet nějaký hluboký myšlenky. Pro mě to byl prostě milý,romantický příběh,ve kterém mi obě postavy byly moc sympatické a byla jse m ráda,že jsem s nimi mohla strávit několik hodin. Za mě doporučuji.

Jarka88
08.04.2023 2 z 5

Kniha mě na začátku docela rozesmála, ale až tak nezaujala ,sladký roman a kniha spíše na pohodu

Hanjimka
23.03.2023 3 z 5

Děsná romantika, která z knihy stříká vsemi písmenky. Ale jako oddychovka po poslední knize plné krve a špionů je to fajn.

EliM
20.03.2023 odpad!

Nedoporučuji, málokdy knihu nedočtu, ale toto byl fakt odpad, takže jsem odložila do koše. Nevadí mi klišé v knihách, ale toto už je moc. Penelope totální blbka a buranka, to snad nikdo tak blbej nemůže být ani v knize, chjo

Majulle
07.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Jako chtěla jsem nějakou oddechovku po všech těch krimi příbězích, takže mi tato kniha padla do noty. Penelope je přidrzlá holčina, a chlap snů je typický bohatý protiva. Na mě sice v knize bylo až příliš sexu, mohlo to mít trošku větší zápletku , ale byla fakt super vtipná :D takže doporučuji :)

Littlemonday
27.02.2023 3 z 5

Chlap snů - Kim Jones

Anotace:

Je to pan Dokonalý. S velkým D.
Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky.
Přesně takového mám na mysli.
A přesně takového jsem našla.
Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky.
Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná.
Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie.
Problém je, že jsem udělala blbost.
A on mě teď nesnáší.
Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý.
A bude mě zbožňovat…
Ať už chce nebo ne.

Recenze:

Jedna z těch knížek, kterou nemusíme úplně do hloubky probírat.

Pokud si chceš odpočinout, nad ničím nepřemýšlet, vypnout a alespoň na chvilku si zkusit představit, že existuje nestydatě bohatý, nádherný a fest vybavený týpek, který ti koupí helikoptéru, když budeš chtít, tak si přečti Chlapa snů.

Erotických scén je v knize dost, pohlavní orgány popsány lépe než to zvládne tříletá dcera tvé sousedky, takže cajk.

Jedna z věcí, co mě trochu štvala bylo slovo “číčovina”, který hlavní hrdinka používala místo peprnějšího výrazu pro “blbost”. Nevadí mi to slovo jakože úplně principiálně, spíš mě už ke konci pálilo jeho nadužívání.

Pěkný průměr oddechového erotického románu s kapkou humoru.

3/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

LenkaPet
25.02.2023 5 z 5

Tak ta byla Boží. Příběh jako každý jiný, ale ty hlášky. Opravdu parádní kniha díky humoru, který v knihách tohoto druhu chybí. Konec tedy velmi přeslazený, ale to už je fuk.

Kiwicatko
25.02.2023 2 z 5

Tak cetla jsem a byla fakt natesena vzhledem k ohlasum, co na me tak ruzne vyskakovaly. A jako jo, zasmala jsem se. Mnohdy i dost hodne. Ale ze by to byla nejaka extremni topka a vydareny kus? To zas ne.
“Pan dokonalý” byl desnej suchar a “pani dokonala” byla neskutecna blbka.
Z cele knizky me zaujal tak leda Cam a na to, abych dala vice hvezdicek ho tam bylo dost malo.

aljoska83
24.02.2023 4 z 5

Dlouho jsem se u žádné knihy tak nepobavila :) Fakt super napsáno. I když námět teda není moc originální...

Jessybelle
11.02.2023 5 z 5

Krutopřísně jsem si myslela, že mě jebne z těch všech číčovin!

A teď vážně...
Jde to vůbec o téhle knize říct???

Neskutečně jsem se bavila, bylo to vtipné, i když někdy trochu přitažené za vlasy. Občas mě Penelope štvala, ale bez toho by to zase nebyla ona.
Brala jsem to jako oddechovku.
A vím jistě, že se k ní vrátím. Prostě proto, že byla napsaná jinak a já se u ní nasmála.

Anniee
29.01.2023 4 z 5

Co si budem, sedla do nálady. Až moc. Strašně mi sedla Penelope tím, že nebyla klasická ufňukaná hrdinka, i když už jsem si chvílemi říkala že bych ji taky nezvládla. Ale byla boží. A vtipná. Nestalo se tam nic heartbreaking, to taky oceňuji. Prostě pohádka pro velký holky, nad kterou netřeba moc přemýšlet. Jediný, co mi tam hodně vadilo, byla Emily. Kámoška na baterky - jak mohla reagovat na všechno jen prostředníčkem?!

LenkaVes
27.01.2023 5 z 5

Vcelku bláznivá jízda hlavní hrdinky, která je opravdu ujetá. No ale proč ne? Život nemusí být nutně usedlý a nudný :-). Kdo po knize sáhne, tak se pobaví a zasměje. Pohodová jednohubka...

adida
07.01.2023 4 z 5

Při první kapitole jsem zvažovala jestli si chci knihu opravdu přečíst. Až po přečtení další a další kapitoly vás kniha vtáhne do děje a nemůžete se odtrhnout. Za mě příjemné oddechové čtení se špetkou humoru.

Ewiczka_areebah
02.01.2023 4 z 5

Tahle knížka byla ujetá. Jakože vážně úplná čovina. Přesto jsem se královsky bavila.

Googies
28.11.2022 odpad!

První knížka, kterou jsem ani nedokázala dočíst!!! Tohle se vážně nedalo. Takhle mi snad ještě nikdy hlavní hrdinka nevadila.

Fidibus
21.11.2022 3 z 5

(SPOILER) No, je to střelené... Venkovanka na cestě za pomstou zhrzené kamarádky naskočí do limuzíny a zkoumá byt chlapa snů. Ten je z ní paf a vyhodí ji, jenže ona se vrátí a dokáže zaujmout jeho bohatého dědečka. Nezbývá mu, než ji vzít jako společníci na dědovu oslavu. No a po ní... Spousta sexu a on se postupně tím chlapem snů stane.
Vtipná postava kamaráda Cama. Jinak kde přišla autorka na nápad s pytlíkem...
Moc děje nečekejte, ale vtipných scén je dost. Prostě střelená červená oddechovka.

Paja11.11
31.10.2022 2 z 5

Kniha se četla dobře a rychle, ale měla jsem velký problém s hlavní hrdinkou, která mi nesedla. Hrdinka mi přišla až moc dětinská a nevyspělá.
Ohledně příběhu jsem dostala přesně to, co jsem čekala, ale bohužel to na mě místy působilo až moc primitivně.
Na oddych je kniha dobrá, ale víckrát ji číst nebudu.

Tarey
18.10.2022 4 z 5

Taková milá jednohubka, co vám vykouzlí úsměv na tváři :-). Knížka nemá složitou, zapeklitou dějovou linku, plnou zvratů. Prostě si tak nějak plyne pohodovým tempem od začátku do konce. Přeslazená je naštěstí až ke konci, sex je naprosto konvenční a přesto to funguje, člověk se začte a během chvilky ma přečteno, s úsměvem na rtech. Hlavní hrdinka mi nepřijde ani nikterak extra švihlá, prostě holka, co byla zvyklá život brát tak, jak je a nenechat se spoutat tím, co si by se mělo/nemělo. O tom přeci život je, užít si ho ;).

Karin94
30.09.2022 3 z 5

Táto kniha bola neskutočná bizarnosť, ale mne sa to z nejakého nevysvetliteľného dôvodu celkom páčilo a verím, že aj vám sa to kvôli tomu bude aspoň (trochu) páčiť. V príbehu nájdeme humor, romantiku, erotiku a dobrý štýl písania. Opis, ktorý nájdeme na titulnej obálke knihy, tak ten sedí s prepáčením ako riť na šerbel.

Pomsta pre jej najlepšiu kamarátku? Ježiš ono to bolo až nechutne trápne, ale tak dobré, že klobúk dole pred autorkou, pretože sama neverím, že niečo podobné nájdem aj v inej knihe.

Penelope ako hlavná hrdinka mne prišla ako taká šialená vidláčka z dediny, ktorá sa absolútne nevie chovať. Jake bol vysnený Penelopin (chlap snů), ktorý bol síce pracháč, ale žiaľ ani jeden z hlavných postáv si u mňa nezískal sympatiu, nevadí myslím si, že kniha má aj tak inde prioritu v čom vás to bude zaručene baviť. každopádne najlepšie boli medzi nimi tie vtipné dialógy a hlavne ten Jakeov:

„Mně snad je*ne, Penelope Hartová….ale já se do tebe asi zamiloval.”

Škoda len, že kapitoly boli písané iba z pohľadu Penelope. Veľmi by ma zaujímalo, čo si myslel Jake prvý deň keď uvidel Penelope.

Príbeh odporúčam, ale neodporúčam pri čítaní jesť ani piť, pretože je dosť možné, že sa zadusíte smiechom.

láska humor pro ženy milostné romány erotika romantika

Autorovy knížky

Kim Jones