Rozený svůdce

Rozený svůdce https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20017/bmid_rozeny-svudce-bJB-20017.jpg 4 200 54

Chicago Stars série

< 7. díl

Romantický úsměvný příběh dvou zcela odlišných lidí, spojených traumatem osamělého dětství, jejichž náhodné setkání pro oba znamená jedinečnou příležitost, jak zapomenout na všechny staré křivdy. Svérázná mladá portrétistka se na dálnici potká se slavným fotbalistou, zvyklým na davy roztoužených fanynek, který je značně překvapen, že právě tato dívka není ochotná podlehnout jeho šarmu. Dívka je bez peněz a bez práce a mladý muž jí s vidinou pozdějšího sblížení nabídne krátkodobé zaměstnání na své nové farmě. Tam ho však čeká místo milostného dobrodružství nemilé překvapení v podobě rodičů, s nimiž dávno přerušil styky, proslulého stárnoucího rockera a jeho bývalé oddané fanynky, kteří mu rukou společnou a nerozdílnou zkazili dětství. Aby toho nebylo málo, ke všeobecnému napětí přispěje ještě osiřelá jedenáctiletá nevlastní sestra, která u svého slavného bratra hledá útočiště. Infarktovou situaci na farmě hrdinovi kupodivu účinně pomáhá zvládat dívka, která stále více poutá jeho přelétavou mysl. Teprve když vážně hrozí, že ji navždy ztratí, uvědomí si své skutečné city nejen k ní, ale citlivěji se staví i k minulosti a k chybám svých rodičů, takže závěrečný šťastný konec už nic neohrožuje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Natural born charmer , 2007

janesy
23.05.2016 5 z 5

Knížka se mi líbila a perfekt jsem si u ní zarelaxovala :)

FreshPatty
15.05.2016 3 z 5

Tak já nevím. Zde mám strašně rozporuplné pocity. Příběh začínal velmi dobře, Dean jakožto fotbalista s nejlepším značkovým oblečením na sobě a s Astonem Martinem po boku. Už tahle část byla pro mne perfektní, Blue jakožto bobřice taky výborná. Ale pak nastal zlom. Příběh pro mne byl, navzdory tomu, že mne nutil číst dál, neslaný, nemastný a hlavně nereálný. Blue mi začala být čím dál tím víc protivná, fakt jsem měla potřebu ji vyliskat a Dean, no nějak pochybuju, že chlap jako on by v závěru všechno hodil za hlavu a skončilo to až takovým happy endem. Tři hvězdičky za Astona, Riley a sem tam vtipné komentáře. Kniha neurazí,ale na druhou stranu vůbec nenadchne.

evelýny
05.04.2016 4 z 5

Příběh lásky, který opět začíná neobvyklým setkáním s prvky vtipných dialogů, které vás donutí se smát. Mnohdy vás překvapí i poetické vyjádření pocitů a bonusem hyppy endu je jemně nastíněná budoucnost hrdinů.
Možná pro některé ,,chytré horákyně" by to mohl být odpad. Ale pro mě je to opravdu milá pohádková romance, která vás donutí číst bez přestání. A když pohádková, tak samozřejmě věrohodnost příběhu trochu pokulhává, i když....kdo ví. Cesty Páně jsou nevyzpytatelné :-)
Humoru je tam opravdu dost. A protože smích uvolňuje v mozku endorfiny a dokonce podporuje hubnutí ( no nevím...), tak za mě 4 hvězdy.

dubakm
25.02.2016 4 z 5

Skvěle jsem se u ní pobavila. A tím vlastně splnila vše, co jsem od ní čekala. Vtipná, čtivá a romantická :-)

EvaSupovic
09.02.2016 5 z 5

Skvělá knížka :-D Měla v sobě všechno - humor, lásku, drama, rodinné vztahy, škádlení......prostě vše :-D Četla jsem a četla a četla......:-D

Elisabeth9
09.02.2016 4 z 5

Odpočinková kniha, kdy samozřejmě tušíte jak to skončí, ale přece jen se to pěkně čte, když lidi chtějí, tak své problémy vyřeší :)

La Fiera
28.12.2014 4 z 5

Tak u téhle knížky jsem se dost dobře bavila, co na tom, že se ví od začátku do konce jak to vše dopadne. Autorka má svůj smysl pro humor takový, který mi prostě sedl. A povahy dvou hlavních protagonistů, prostě skvělé.
A ačkoli se jedná o milostný román pro ženy není to zbytečně přeslazené. Skvělá oddychová četba, vřele doporučuji.

1marskr
01.10.2014 5 z 5

Vtipné dialogy, opravdu jsem se bavila.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Super čtení. Doporučuji.

jaja10
23.04.2013 4 z 5

Opět výborná knížka, vtipné popichování mezi hlavními hrdiny. Stojí za přečtení. :-)

kika 13
03.02.2013 4 z 5

Pěkné čtení má to děj a vtip.

isobel2000
25.08.2012 5 z 5

U názvu to vypadá jako červená knihovna, ale to klame. Parádní čtení!!!

Carrissa
21.12.2011 5 z 5

Děj je dost nepravděpodobný, ale SEP píše skvěle, takže neuvěřitelnost příběhu jsem hodila za hlavu, skvěle se pobavila a už teď se těším, až po knize sáhnu znovu.

jluky
05.10.2011 4 z 5