Rozený svůdce

Rozený svůdce https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20017/bmid_rozeny-svudce-bJB-20017.jpg 4 200 54

Chicago Stars série

< 7. díl

Romantický úsměvný příběh dvou zcela odlišných lidí, spojených traumatem osamělého dětství, jejichž náhodné setkání pro oba znamená jedinečnou příležitost, jak zapomenout na všechny staré křivdy. Svérázná mladá portrétistka se na dálnici potká se slavným fotbalistou, zvyklým na davy roztoužených fanynek, který je značně překvapen, že právě tato dívka není ochotná podlehnout jeho šarmu. Dívka je bez peněz a bez práce a mladý muž jí s vidinou pozdějšího sblížení nabídne krátkodobé zaměstnání na své nové farmě. Tam ho však čeká místo milostného dobrodružství nemilé překvapení v podobě rodičů, s nimiž dávno přerušil styky, proslulého stárnoucího rockera a jeho bývalé oddané fanynky, kteří mu rukou společnou a nerozdílnou zkazili dětství. Aby toho nebylo málo, ke všeobecnému napětí přispěje ještě osiřelá jedenáctiletá nevlastní sestra, která u svého slavného bratra hledá útočiště. Infarktovou situaci na farmě hrdinovi kupodivu účinně pomáhá zvládat dívka, která stále více poutá jeho přelétavou mysl. Teprve když vážně hrozí, že ji navždy ztratí, uvědomí si své skutečné city nejen k ní, ale citlivěji se staví i k minulosti a k chybám svých rodičů, takže závěrečný šťastný konec už nic neohrožuje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Natural born charmer , 2007

jani.ruzicko
06.02.2019 5 z 5

To byla taková milá jednohubka. =) Pobavila jsem se, dojala a přesto, že byla psaná z pohledu vypravěče a tudíž se tam objevovaly příběhy i myšlenky spousty postav, tak to nebylo nijak nepřehledné, naopak to příběh skvěle doplňovalo. O čtivosti se snad ani nemusím zmiňovat. =) Mohu doporučit.

mirabl
15.01.2019 4 z 5

Kniha je sázkou na jistotu. Oddychové čtení pro každého, kdo utrpěl S/M vejprask v Padesáti odstínech a potřebuje si spravit chuť. Překvapilo mě, že děj místy připomíná spíše rodinnou ságu, která si přímo říká o seriálové zpracování. Škoda že konec je takový utahaný a prodlužovaný, ale jinak pohoda.

Liduka
20.11.2018 4 z 5

U této knihy jsem se dost nasmála a moc se mi líbilo postupné sbližování všech členů rodiny. Dokonce i to popichování Blue a Nity bylo k pokukání. Malý SPOILER: Jediné k čemu mám námitky bylo Deanovo "namlouvání si" Blue. Připadal mi jako nadržený pakůň, který si myslí, že si může dělat co chce a kdy chce s jakoukoliv dívkou. Proto jsem se divila Blue, že ho nevypakovala z maringotky, když se za ní přiřítil, hlavně poté, co si neustále opakovala, že nechce být jenom jeho dalším zářezem. Taky se mi nelíbil ten prodlužovaný konec. Tak buď se mají rádi a budou spolu a nebo se nemají rádi a holt spolu nebudou, ale to co tam předváděli to bylo na mě moc. Za mě tedy nakonec 4 hvězdičky.

Jája92
24.02.2018 4 z 5

Fajn čtení, které pobaví.

85098211
24.01.2018 4 z 5

Kniha napsaná s lehkostí a vtipem. Nic vyloženě závažného se tam neřeší a příběh končí happyendem. Co víc si tedy přát? ;-) Jako oddechovka naprosto vhodná kniha.

Evka3814
24.01.2018 5 z 5

Krásná kniha,vtipná a chytlavá

cukrovka
17.11.2017 4 z 5

Skvělá knížka plná vtipných slovních soubojů nejen mezi hlavními hrdiny.

natan22
31.10.2017 5 z 5

Ta kniha nemá chybu.Četla jsem jí už po 2x a vím,že jí dám v budoucnu znova.

Helča17
26.10.2017 5 z 5

Výborná žánrovka, bavila jsem se u ní, smála a hlavní dvojice neměla chybu. No, a ty dialogy, skvělé. Přála bych si vic takových pohodovek.

LilianaFalcon
24.09.2017 5 z 5

Tak takovyhle by mely byt vsechny romanticky knihy :-)
Trocha chytrych vtipnych komplikovanych vztahu, naprosta idylka pohrouzena do chaosu a potreba cist dal a dal a jen se u toho prihlouple uculovat.
Protoze uz jen to jak byla Blue do sameho konce ohromena Jakcem... to nemelo chybu :-D
Ja se se zamilovala snad do vsech tech postav, i kdyz byly obcas nemistne palicate, ale kdo by se jim divil?

zatylka
26.04.2017 2 z 5

Zase jsem jednou sáhla po romantice,ale takovouhle slaďárnu jsem nečekala.Asi do poloviny mě kniha bavila a nepostrádala ani vtipný dialogy.Od druhé poloviny se už jen všichni napravovali a zamilovávali,takže kdyby kromě psa v knize vystupovala i kočka,tak by nakonec spolu vařili kašičku.

Nessa
02.04.2017 5 z 5

Hodnotím hodně kladně. Kniha nemá rychlý spád a není jen o hlavních hrdinech, jak jsem byla většinou zvyklá. Ale je to jen dobře. Nečekala jsem že se mi zalíbí, ale opak je pravdou! Důkazem je, že jsem se k tomuto příběhu opakovaně vracela a určitě ještě vracet budu, protože kniha je jedna z mích oblíbených. :) Tak neváhejte a pusťte se do toho. :)
Autorka je moc šikovná a jedna z těch "originálních" .

Suin
28.01.2017 2 z 5

Nedočetla jsem, snažila jsem se, dokonce dvakrát. Myslím, že to není zlé, ale nudila jsem se a když sjem zjistila, že se musím nutit do čtení, tak jsem knihu odložila. Holka je jaksi moc divná a on nemá šťávu.

dom.ini
28.12.2016 2 z 5

Až na poměrně zajímavě popsané postavy mě tato knížka vůbec nezaujala. Bylo tady na mě až moc lidí s křivdou z mládí na jednom místě a celý příběh mi přišel místy až kýčovitý a přeslazený. Ale knížka se četla lehce a začátek, kdy se Dean a Blue seznámili mi přišel zábavný a zajímavý. Knížka si určitě své příznivce najde. Já mezi ně ale nepatřím a pravděpodobně se ke knížce už nevrátím.

Šánka
18.10.2016 5 z 5

Zábavná, romantická oddechovka přesně do tohoto pošmourného počasí.
V tom velkém množství jiných svého žánru, má ale něco navíc. Pěkný, dobře napsaný příběh, vtipné dialogy, rozumně nadávkovanou porci erotiky, výborné postavy. A není to jen tou senzační ústřední dvojicí, ale také vedlejšími postavami, kterým se autorka dostatečně věnuje a mě jejich osudy bavily stejně, jako příběh Blue a Deana.
Je velká škoda, že u nás vyšlo jen pár knih této autorky, protože všechny mě dokázaly pobavit a rozesmát.

Ranuncul
16.10.2016 1 z 5

Kniha mě moc neoslovila.Žádná vyloženě sympatická postava.A hlavně mi vadí,jak hlavní hrdinové románů poslední doby musí mít nějaké trauma z dětství.To autoři nědokáží vymyslet žádnou jinou zápletku???

kik68
25.09.2016 4 z 5

Kniha měla být příběhem o Deanovi a Blue, ale pro mě je ústřední postavičkou celé knihy vlastně Riley. Smutná a nešťastná dívenka, která dokáže v průběhu příběhu nevědomky stmelit celou svou rodinu.
Kniha je úžasná, od začátku velmi humorná a hlavně slovní souboje dvou hlavních hrdinů jsou prostě dokonalé. Není to o lásce na první pohled, což dodává příběhu na kráse.
Trošku mi vadí zdlouhavé popisy okolí a tak, proto ta hvězdička dolů.
Nita je neuvěřitelné stvoření, člověk jí musí od začátku nesnášet a přitom vůbec neví, kdy si tuhle zlou čarodějnici neskutečně oblíbil. :-)

LilliBell
02.09.2016 5 z 5

kniha bola vtipna, vyborne dialogy, slovne prestrelky hlavnych hrdinov bolo jedinecne.. vyborne citanie

Etule
28.08.2016 4 z 5

To bylo skvělé! :) Skvělá oddechovka, která se četla v podstatě sama. Jsem ráda, že jsem se ke knize dostala. Naprosto úžasné seznámení hlavních hrdinů, sympatické vedlejší postavy, kterým prostě musíte držet palce.
Nemůžu si pomoci, ale šíleně jsem fandila Jackovi. Byl naprosto úžasný. :3

Samira
10.08.2016 5 z 5

Vždy mám radost, když narazím na nečekaný žánrový skvost. A přesně jím tento barevný, romantický, neskutečně vtipný, lidský a originální kousek je.
Miluju rozmanitá vyprávění, která nepracují jen s jednou postavou, a přesto tvoří dokonalý celek. Všechny tyto klady tahle půvabná knížka snoubí, aniž by se v ději někde zadrhla či nás zahltila přemírou odboček.
Bylo to moje seznámení s autorka a znamenalo lásku na první pohled. Moc se těším na její další knihy, i když si říkám, že nikdo už nemůže být tak kouzelný a vřele humorný jako Blue a Dean.
Doporučuji!