Chci to taky!

Chci to taky! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326104/bmid_chci-to-taky-h6q-326104.png 4 139 53

Charlotte má fantastickou práci, fantastický byt, fantastickou psychoterapeutku – ale bohužel žádného chlapa. V devětatřiceti! Náhle se objeví muž s neodolatelným úsměvem. Ovšem jako naschvál je to – instalatér! Už to jméno: Uwe. Tak se přece nikdo pořádný nejmenuje! Jenže právě s Uwem Charlotte snídá masové kuličky, tančí v dešti a vůbec dělá všechno, co ji baví a těší. Je blažená, zato její okolí je zděšené. Downdating? Z toho nemůže nic být!... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ich will es doch auch! , 2014

Kiwicatko
06.04.2019 4 z 5

Jo, tak tohle byla skvela oddechovka. Uwe byl skvelej, i kdyz mi vrta hlavou, ze byl v petactyriceti “sam”. Podle toho, jak byl vykreslen by mel byt snovym chlapem snad kazde zenske :)
A Charlotte? Zenska bez sebevedomi, kterou udupavaji jeji blizci. Uwe je to nejlepsi, co se ji mohlo stat.

suzanne1997
30.09.2018 5 z 5

Něco, co se čte až příliš lehce. Tahle kniha dokáže rozesmát, místy vás až mrazí a jindy horlivě očekáváte výsledek. Příběh jako z pohádky, který se vlastně i pohádkou stal. Už na začátku víte, jak to dopadne, a pokud to nevíte, malá Anna vás nenechá na pochybách, je to právě ona, kdo celou dobu ví, že se zakletý princ a princezna dají dohromady. Tahle knížka je přesně tím dílem, které by rozhodně nemělo zůstat bez povšimnutí. :)

DančaM
28.09.2018 3 z 5

Taková jednoduchá oddechovka. Neurazila ani nijak zvlášť nenadchla a jak to dopadne jsem tušila už v půlce knížky :)

Beatnice
25.09.2018 3 z 5

Klasicky romanticky pribeh s happy endem. I kdyz me nejdriv hlavni hrdinka strasne vytacela, nakonec se mi kniha libila. Presne takovou oddechovku jsem potrebovala.

Zlá-Ňufie
02.01.2018 3 z 5

Dala bych spíš 2.5 *. Hodně odpočinková červená kniha. Čtivé, občas i vtipné, ale něteré věci trošku přehnané a násldně hodně zjednodušené :)

vlasta7
24.11.2017 3 z 5

místy humorné čtení

Kačík
23.08.2017 5 z 5

Pěkný příběh z červené knihovny. Nejdříve mi kardioložka lezla trochu na nervy, ale pak se pomalu srovnala. Byla jsem ráda za pozitivní konec.

kanitsuj
11.07.2017 2 z 5

Spíše podprůměrná, ale čtivá velmi oddechová romantická četba, některé situace i chování hlavních hrdinů bylo nepravděpodobné a nebo nepochopitelné. S odstupem 14 dní již skoro nevím, o čem knížka byla. Další autorčina díla si proto klidně nechám ujít.

dee7
11.07.2017 5 z 5

Ach...můj..bože…. Uwe, Ty jsi mě naprosto dostal :D Super, bavila jsem se!!
Ano, Charlotte má fantastickou práci, fantastický byt ( ta její fobie s rovnáním nábytku mě ale lezla krkem ), dokud nepotká svého Pana Božského v „instalatérské edici“:) Všechny její fobie ( vypěstované převážně rodiči ) a léty zažité rituály jsou rázem fuč :)
Nenáročná, odpočinková, „prohihňaná“ knížka.

Izu
22.05.2017 odpad!

Vzdala jsem to u 34.strany.Cekala jsem zabavne cteni, ale hrdinka byla na doktorku pekne tupa osoba, nic nez trapne neverohodne situace strihnute cukrem nad miru.

AnetV
17.05.2017 4 z 5

Německá romantika na způsob Bridget Jones aneb jak oplácaná, neurotická skoro čtyřicetiletá kardioložka našla štěstí u instalatéra Uweho, který hodně překvapil :-)

alzbeta4340
14.04.2017 5 z 5

Zábavná odechovka. Předcházející romány od paní Berg neznám, ale tohle mi stylem a náladou připomíná romány Katie Fforde - v německém provedení.

darina
25.02.2017 4 z 5

Jednoduché, nenáročné čtení, ale mě docela pobavilo. Člověk nemá vždycky náladu o knížce přemýšlet, někdy se chce jen zasmát.
dauna