Chci to taky!

Chci to taky! https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326104/bmid_chci-to-taky-h6q-326104.png 4 139 53

Charlotte má fantastickou práci, fantastický byt, fantastickou psychoterapeutku – ale bohužel žádného chlapa. V devětatřiceti! Náhle se objeví muž s neodolatelným úsměvem. Ovšem jako naschvál je to – instalatér! Už to jméno: Uwe. Tak se přece nikdo pořádný nejmenuje! Jenže právě s Uwem Charlotte snídá masové kuličky, tančí v dešti a vůbec dělá všechno, co ji baví a těší. Je blažená, zato její okolí je zděšené. Downdating? Z toho nemůže nic být!... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ich will es doch auch! , 2014

Lenka0805
25.11.2020 5 z 5

Opět vtipný příběh na téma "ženy". Prostě si asi všechno od Ellen Berg postupně přečtu, protože se u toho opravdu zasměji a hlavně oddechnu.

Janík511
21.11.2020 5 z 5

Jednohubka na dva dny, která je vtipná a oddechová zároveň. Uwe je sympaťák a jeho výbavu jistě každá žena ocení :-). Takže jsem spokojená, přesně něco takového jsem teď teď potřebovala.

MarkétaI.
25.10.2020 4 z 5

Táhne ji na čtyřicet, nemá děti ani chlapa, ale má super práci a rodiče, kteří ji chtějí dobře provdat. Jenže do života ji vstoupí on. Instalatér..
Chci to taky je nenáročná, oddechová, romantická kniha při které jsem se občas i zasmála.

essene
31.08.2020 5 z 5

Super,vtipná)

xena2711
08.08.2020 4 z 5

Letní oddychovka k vodě.

aydam
10.07.2020 3 z 5

Rozhodne se Charlotte pro růže, nebo polní kytky?
Příběh nebyl špatný, ale do čtení jsem se musel nutit. Pasáže s Uwem byly úderné, vtipné. Bez něj se to táááhlo.

Nový poznatek: Delfíni jsou homosexuální žraloci :-)

katerina5544
20.06.2020 3 z 5

Nebylo to spatne,ale velke nadseni nesdilim. Charlotty fobie mi lezly spis na nervy. Kniha neni humorna,spis je to cervena knihovna a celkove hodne pritazena za vlasy. Je ale ctiva a oddychova.

veronika9761
01.06.2020 5 z 5

Prijemna zalezitost, nepreslazena, bez patosu az do pulky knizky. Pak uz to bylo horsi, ale celkovej dojem furt dobry.

alenkacermi
21.05.2020 5 z 5

Milá, vtipná romantická kniha. A bavila mě. Bylo příjemné s ní trávit čas.

P3_tis
25.04.2020 5 z 5

Oddechova kniha s dávkou romantiky!
Autorčiny knihy jsou čtivé, humorné a nenáročné. A někdy proste mate chuť, přečíst si přesně takovou knihu. :-)

yonda
22.04.2020 5 z 5

Vítané odpočinkové čtení. Bavila jsem se po celou dobu a konečný happy end jsem hlavním hrdinou vysloveně přála.

Kristy.Seb
18.04.2020 4 z 5

Kniha se četla sama. Děj hezký plynul, byla tam zápletka a a samozřejmě sexy chlap.

Nymfadora.T.
22.03.2020 3 z 5

Červená knihovna, ale čtivá, konec jak má být, správná oddechovka...mám ráda pozitivní konce...

Tereyciiik
22.03.2020 4 z 5

Moc se mi to líbilo, pěkná zápletka a konečně hezky konec. Po 8 detektivkach a thrillerech, co jsem naposledy četla, jsem si to pěkně užila. Líbilo se mi, že Charlie potřebovala mužského, že nebyla hrdá a nechtěla vše zvládat sama jako v mnoha knihách. Těším se na další lehoučké počteníčko.

pip11
14.03.2020 4 z 5

Příběh nebyl ani tak vtipný, spíš jen úsměvný. Spousta intrik, zármutku, nedorozumění, ale vše vyústí ve šťastný konec. Charlottě jsem fandila, zasloužila si konečně štěstí a porozumění. Uwe, ten byl naprosto báječný :) Je to povedená kniha, stálo za to si ji přečíst.

Kudík
07.03.2020 5 z 5

Jednoduché a příjemné čtení. Hlavní hrdinka Charlotte byla trhlá, ale správně, anebo spíše se k té správnosti propracovala. A Uwe, to byl panečku instalatér. :) Nejvíc mě bavila ta jeho vtipná trička a pohotové reakce na "downdating". Dále stojí za zmínku úžasné osoby, a to Anna a Holly. Anna měla od začátku pravdu, vážně to byla moc pěkná pohádka. :)
Jen poznámka k obálce, Uwe má světlé vlasy a Lottka žádnou kočku.

narisa
05.03.2020 5 z 5

Parádní kniha :). Opravdu moc hezký příběh a Uwe byl miliónový :):):).

pet-pet
19.11.2019 4 z 5

Prijemna oddechovka. Ano, od pulky knihy bylo jasne, jak to dopadne, ale knizka je tak hezky psana, ze jsem se od ni nemohla odtrhnout a uz si hledam dalsi knihy teto autorky. Doporucuji k precteni.

marketa4469
14.11.2019 4 z 5

Povedená kniha, něco úplně jiného, ale dá se u ní hezky odpočinout. Pěkně popsané rozdíly v sociálních vrstvách.

KaMal
11.08.2019 5 z 5

Výborná letní oddechovka. Vtipný příběh o tom, jestli spolu dokáží lidé z různých sociálních vrstev nejen randit, ale i ve vztahu vydržet. A o tom, co je opravdové přátelství.