Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432383/bmid_chci-te-9Xm-432383.jpg 4 598 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Want You , 2018

maluck
22.03.2024 3 z 5

Vlastně nevím, jestli se mi kniha líbila nebo nelíbila. Osobně mi moc nesedlo, že spolu vyrůstají v podstatě jako sourozenci a v dospělosti se z nich stanou milenci. Je tam spousta nelogičností a zarážejících situací, ale i přesto vás to tak vtáhne, že musíte číst pořád dál.

monika0181
21.12.2023 5 z 5

Přemýšlím, kolik knih na zpět mě nějaká kniha tak vtáhla do děje a uvolnila ve mně tolik emocí.
Kniha má naprosto všechno, poutavý příběh, zajímavý průběh, emoce - lásku, oddanost, zodpovědnost, touhu, sex, násilí.
Ta chemie/energie mezi Lekou a Bitsy lezla snad až z knihy.
Kniha rozhodně není žádná sladká romantika, je to velmi drsný příběh plný lásky, touhy a oddanosti dvou dětí, které se setkají, když žijí na ulici. Je to záchrana dvou lidských duší, které v dospělosti splynou silnou vášní a láskou k sobě.
Rozhodně doporučuji. Já emoce budu ještě chvilku rozdýchávat.

LenkaNovotna32
28.11.2023 5 z 5

Po dlhej dobe konecne dobra kniha, ktora stoji za to aby ste si ju precitali.Prva cast je uplne o niecom inom nez cakame,dve male deti ktore preziju aj to najhoršie, lebo maju jeden druhého. Prostredie je dost krute a tazke az fascinujúce , hlavne postavy mohli byt este viac premyslené, viac rozvynute ich osobnosti. Inak je tam vsetko co od takejto knihy cakat, napetie, laska, sex,akcia,trochu humoru.... Odporucam

Lucie.285
12.11.2023 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Kniha od které jsem nic nečekala a po dočtení jsem naprosto nadšená. Máme zde: age gap a zakázána láska. Luka s Bitsy mi byli oba moc sympatičtí a chemie mezi nimi byla neskutečná. Příběh je vyprávěn z obou pohledů a popisuje nám jejich dětství až po dospělost. Prostředí drog, gangů a mafie je zde popsáno děsivě a o to větší vliv to na čtenáře má. Další plus byl i krásný epilog. Knihu nešlo odložit.

JanickaP
07.09.2023 5 z 5

Ja jsem s knihou spokojena. Oba hrdinove byli skveli a zamilujete si je. Leka byl sice az moc velky super hrdina, ale mne to vubec neprekazelo. Moc povedené.

alenka_1
20.08.2023 5 z 5

To bylo strašně hezké. Moc se mi to líbilo. Leka a Bitsy mi byli hodně sympatičtí a jejich příběh byl pro mě originální.

Nermal
13.08.2023 3 z 5

Také mám z knihy rozporuplné pocity. Příběhu velké lásky se sice dočkáte, ale je zasazen do drsného prostředí. To by ještě bylo v pořádku, ale zas tolik se toho o něm nedozvíme.
Role ochránce i nastávajícího milence je taky trochu přitažená za vlasy. Jedno, nebo druhé by bylo v pořádku, ale dohromady je to takové podivné.
Ale jelikož je v tomto žánru běžná kdejaká nelogičnost, nakonec se člověk upne k tomu popisovanému citu mezi Lekou a Bitsy a nakonec ten vnitřní prožitek Bitsy je silnější než zarámování příběhu. Takže zamilované duše jsou nakonec spokojené.
Každopádně se to velice dobře čte a směrem k finále se to už nedá odložit.

Ewe291
15.06.2023 4 z 5

Tak toto malo vsetko co od knihy chcem a cakam
Pacil sa mi zaciatok ako sme oboch hrdinov spoznali ako sa stretli a co vsetko si prezili ku knihe sa rada vraciam

MAU256
23.04.2023 4 z 5

Knížka mě mile překvapila. Leka mě úplně dostal, co kvůli Bitsy dokázal, bylo to neuvěřitelné. A ten epilog po mnoha letech, díky.

miruska1
02.04.2023 5 z 5

Moc pěkný příběh

Leído
28.01.2023 5 z 5

Pro mě to bylo milé překvapení. Námět je originální, což cením úplně nejvíc. Prostředí zločinu bylo vykreslené přesvědčivě a charakter hlavních postav, hlavně Leky mě totálně rozbil. Je to totiž úplně jiný typ hrdiny, než na které jsme zvyklí. Chlap nemusí být vždycky zlý, arogantní, bohatý a napravený děvkař. Za toto osvěžení jsem vděčná a čtení jsem si opravdu užila.

Ešína
03.01.2023 3 z 5

Ze začátku jsem nevěděla, co si mám myslet. Líbí? Nelíbí? Přišlo mi to trochu divný. Ale pak jsem to začala vnímat jinak. Nakonec se mi příběh líbil. Oceňuji, že je to trochu jiné než bohatý kluk a chudá holka. Takové zakončení po mnoha letech bylo hezké.

milena25
18.11.2022 5 z 5

Úžasná kniha.

Silvisek
23.07.2022 2 z 5

Obcas docela drsna kniha. Ale napinava. Nebyla jsem teda uplne nadsena z ni, ale docela to slo

Nikyna8
14.04.2022 5 z 5

Romantická odechovka četla se moc hezky. Napětí, láska, dobrodružství, sex vše v knížce najdete. Stojí za přečtení.

Radka1727
02.04.2022 5 z 5

Ze začátku drsné, potom dojemné, napínavé, akční i romantické...... chemie mezi Lekou a Bitsy byla úžasná. Bylo osvěžující, že hlavní hrdina není miliardář s vlastním tryskáčem a nepřebernými sexuálními zkušenostmi.

"Život nám oběma nadělil špatné karty, ale osud nám to vynahradil tím, že nás svedl dohromady."

Vendulik
23.01.2022 3 z 5

Taková horší oddechová kniha, která vás moc něpřekvapí. Celkový dojem z příběhu mám, že příběh mohl být více propracovány a působí taková nereálným dojmem. Konec byl taky moc pohádkově zakončený.
Kniha neurazí a na dovolenou idealní.

kaja3190
12.01.2022 5 z 5

Tento žánr knih obvykle nečtu. Tuto knihu jsem objevila čistě náhodou bez toho, aniž bych tušila, o čem bude. Nakonec jsem ji přečetla jedním dechem a moc se mi líbila.

rampapa
05.01.2022 5 z 5

Tak tohle bylo super. Na tuhle autorku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená jak píše. Byla to krásná oddychová knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

nina3905
29.12.2021 3 z 5

Romantikuš oddychovka, ktorá však pôsobila v niektorých pasážach knihy veľmi nereálne.