Chci tě

Chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432383/bmid_chci-te-9Xm-432383.jpg 4 598 149

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad. Vím, že k sobě patříme. Jen o tom musím přesvědčit i jeho. Leka: Našel jsem ji v temné uličce. Kdybych si ji nevzal pod křídla, tu noc by zemřela – nebo by ji potkal ještě horší osud. Než jsem se nadál, stala se světlem v mém životě plném temnoty, přístavem ve světě plném nebezpečí a krve. Viděl jsem ji vyrůstat. Snažil se ji naučit, co je správné a co není. Teď je dospělá a já cítím něco, co by slušný muž cítit neměl. Na druhou stranu… nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem slušný člověk. Možná moji duši ale spasí, když tu dívku uchráním před tím největším zlem – před sebou.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Want You , 2018

Martina1988
25.03.2020 5 z 5

Niečo, čo som necitala, téma bola nová... páčilo sa mi, ako autorka od začiatku až do konca ponechala charaktery postáv nezmenené, pohnútky rovnaké a neovplyvnitelne ani toľkým časom, čo počas celej knihy tak rýchlo plynie... za mna plny počet hviezdičiek, knižka ma oslovila a páčila sa mi ... ????

2688
24.03.2020 5 z 5

Skvělí námět na knihu děj je zajímavý poutavý občas se objeví prodloužená scéna která trochu nebaví ale jinak skvělá kniha. Těším se na pokračování sourozenců

pavlikova9332
22.03.2020 5 z 5

Moc pěkný příběh s napětím a šťastným koncem.

Jeninas
21.03.2020 4 z 5

Wow, měla bych dát plný počet, protože mě to dost bralo. Jenže si nejsem jistá, zda by se něco takového opravdu mohlo stát. Věřil by někdo 14letému klukovi, že je mu 21? Běhají po amerických ulicích děti, které neumí pořádně číst? Kdybych se v poděkování dočetla, že autorka žila několik let na ulici, nebo takovým lidem pomáhala, tak mlčím... Ovšem příběh se mi líbil, protože byl jiný a vztah mezi hrdiny hluboký. Jejich myšlenky byly bravurně popsané a postavy prošly vývojem (i když Bitsy by si zasloužila nějakou tu kapitolu ze střední školy navíc). No a Leka byl skvělej kluk, vážně jsem se bála, aby ho nezabásli nebo nezastřelili. Musíte ho zbožňovat za to, co pro Bitsy udělal. Ani by nemusel být tak krásný a svalnatý a obdařený - jako v každé knize tohoto žánru. Trochu to zabil epilog, protože mi nepřišlo, že by ti dva po něčem takovém toužili. Ale achjo, už teď vím, že si to někdy přečtu znovu!

Radim027
20.03.2020 2 z 5

Docela dobré, ale málo uvěřitelné, zejména závěr....

Market = )
20.03.2020 3 z 5

První část knížky pro mě na 4*, podle mě byl hezky popsaný vývoj vztahu Leky a Bitsy a děj měl v zásadě hlavu a patu, druhá část mě zklamala. Jako by autorka měla pár nápadů, které chtěla zakomponovat do děje, ale nějak jí došel dech a příběh byl najednou takový nekompaktní. Na druhou stranu napsat z tohoto prostředí "román pro ženy", který by působil aspoň trochu uvěřitelně, bude jistě dost komplikované...

georginaa
20.03.2020 4 z 5

Moje první kniha tohoto autora. Začalo to fakt dobře. Děti ulice se snaží přežít za každých okolností. Každý má nárok na lásku, ať je jakákoliv... i platonická několik let. Láska se mění jak lidi dospívají..... ale konec jako všem se mi zdál neuvěřitelný. Jako kdyby se změnil spisovatel.

lucie.dc
15.03.2020 5 z 5

POZOR - pro někoho možná SPOILER

Pribeh je to moc pekny a poutavy, ale ten konec.... to by snad nezvladl ani superman -sci-fi krimi teda :D

Epilog byl zcela zbytecny, klidne to mohlo skoncit tehotenstvim.

Jinak ale hodne dobry.

Tereza.Fait
15.03.2020 4 z 5

Pribeh me bavil. Doporucuji.

misatrix
13.03.2020 3 z 5

Tento příběh má vše, napětí, zápletku, lásku, přátelství, vývoj jednotlivých hrdinů... Epilog už na mě byl trochu moc sladký, ale naštěstí je krátký. Knihu doporučuji. SPOILER: moc jsem nepochopila, proč Bitsy nenechala Mary aby doručila ten dort...

ElaMi
13.03.2020 5 z 5

Knihu som prečítala ani nie za 10 hodín, úplne ma príbeh pohltil a nevedela som sa od neho odtrhnut. Neskutočne dobrá myšlienka, jasné niektoré pasáže dosť nereálne ale celá kniha mala svoje čaro a mala niečo nové

Ditules
10.03.2020 3 z 5

Dávám za tři. Byť to bylo celkem čtivé a člověk si hlavní postavy i oblíbil, bylo to dost přitažené za vlasy... Hlavně ta část těsně před koncem....

siginek9
08.03.2020

Pribeh se mi libil, jako oddechovka prijemne cteni, obcas malo uveritelne, ale konec stastny a to po vsech vrazdach ocenuji ????

Nita
07.03.2020 odpad!

Vzdávám to po páté kapitole. Absurdita typu - psát vzkaz pětileté holce, kde má hledat snídani, mě dorazila. Prostředí v jakém se příběh odehrává mě také neoslovilo. To už témata na romantické příběhy došla?

janina66
06.03.2020 5 z 5

ÚŽASNÉ. Napínavé až drsné a zároveň dojemné. Hezký příběh, který měl spád. Hezký epilog přesně jak jsem to oboum přála. Láska zvítězila. Ta kniha se opravdu povedla!!

AniDi
06.03.2020 5 z 5

Pane jo, tak tohle byla jízda. Surové ale i něžné čtení. Čekala jsem povrchní pohádku ale tento příběh měl sílu a šťávu. SPOILER! Asi bych měla mít problém s výchovou a posléze milostným vztahem ale tady to tak nějak sedělo. Epilog byl třešnička na dortu. Jsem ráda, že kniha skončila happy endem a pořádným. Moc jsem si ho pro ně přála. Určitě přečtu znovu za delší dobu, protože na tento příběh dlouho nezapomenu. Doporučuji.

Myška43
05.03.2020 5 z 5

Super!!! Velmi zajímavý příběh.Mohu jen doporučit. Některé pasáže jsou jen těžko uvěřitelné, ale o to jde. Člověk se má odreagovat, ponořit se do děje, na chvíly utéct od reality všedního dne a zasnít se. Prožívala jsem to spolu s hrdiny této knihy.

Tweety0207
02.03.2020 5 z 5

Kniha sa mi strašne páčila. Prečítané jedných dychom. Sem tam ma síce Bit rozčuľovala, ale dokonale to k nej patrilo. Dej mal hĺbku,nejedna sa len o klišé kde chlapec stretne dievča a šup sem šup tam. Určite odporúčam

Pajina324
01.03.2020 5 z 5

Paráda! Úplně něco jiného po dlouhé době v tomhle žánru. Doporučuji

Mišule_11
29.02.2020 5 z 5

Fíha! Tak tohle jsem opravdu od této knihy nečekala. Ale překvapila mě a mile! :)
Určitá brutálnost místy a neslušné prostředí dodaly příběhu nejen čtivost, ale také napětí.
A rovněž netradiční nejen začínající vztah mezi Bitsy a Lekem, který se postupně rozvíjel až přerostl v něco silného a ochranitelského..