Třetí hrob přímo před nosem

Třetí hrob přímo před nosem https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236567/bmid_charley-davidson-treti-hrob-primo-p-S2L-236567.jpg 5 450 99

Charley Davidson série

Vstupte do světa soukromé vyšetřovatelky z Nového Mexika se specializací na paranormální jevy. "Smrtka" Charlie Davidsonová se vrací! A lije do sebe černé kafe, protože kdykoli zavře oči, vidí jeho - Reyese Farrowa, napůl člověka, napůl supermodela, a navrch ještě Satanova syna! Uvěznila ho sice na věčnost ve fyzickém těle, ale tak snadné to zase nebude. Teď musí vyřešit případ nezvěstné manželky, poradit si s egocentrickým doktůrkem, uklidnit svého ustaraného tatínka a vypořádat se s gangem motorkářů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Third Grave Dead Ahead , 2012

Adýsek69
06.08.2016 5 z 5

úžasné čtení, těším se na další díl :-)

Alma-Nacida
03.08.2016 3 z 5

Hmmm, jsem mírně frustrovaná (viz hodnocení předchozího dílu), ale jinak ostatní kvality trvají a dokonce musím říct, že nápisy na triko ,sloužící jako názvy kapitol, mají vzestupnou tendenci. Nejvíc se mi líbí: "Jsem nástrojem samotného Boha. Sloužím mu k nasírání lídí, které nemá rád." To bych si dala na svý triko sama ráda. :-)

KydlochMoris
28.07.2016 5 z 5

Nezklamala, opět jsem se bavila :-D

ikos4
18.07.2016 5 z 5

Tak jsem horko těžko právě přelouskala desátý díl v Aj a můžu říct, že na rozdíl od jiných knih je to stále perfektní a nečekané čtení:):).....v češtině by to bylo naprosto úžasné...už se nemůžu dočkat dalšího dílu, i když z toho mám poloviční zážitek díky jazykové bariéře:):).

KatnissLavender
11.07.2016 4 z 5

Ani třetí díl této série mne nezklamal, čtení jsem si ohromně užila a jsem opravdu moc ráda, že se rozhodli, po takové době, vydat i čtvrtý díl... Možná se postupně dočkáme všech! ;-)

SoniaShadow
24.06.2016 5 z 5

Skvělej díl, Charley je prostě boží. I když tenhle díl spíše více nabudil čtenáře na další díl, kde, jak jsem pochopila, bude víc super hustých smrtkovských schopností!! Bála jsem se, že další nebude, ale jak tak koukám, tak bude! Nemůžu se dočkat. :)

scully
23.06.2016 5 z 5

Podle nového edičáku nakladatelství Beta na druhé pololetí bude další díl v listopadu. Třikrát hurá !!

CHESS
02.06.2016 5 z 5

Další perfektní jízda! Co prostě říct: ta holka je pako! Dost jsem se nasmála a tolik jsem toužila po dalším dílu, že jsem si napsala do nakladatelství, abych zjistila jestli bude další díl. A hádejte! BUDE! Takže se máme na co těšit. Já už se teda nemůžu dočkat! :D

LiLLu
24.05.2016 5 z 5

Mnoo bez dalšího dílu je to v háji:-(

ala.mihalikova
17.04.2016 5 z 5

Wau, jedním slovem to bylo úžasné. Tenhle díl mě asi bavil ze všech nejvíc. Nejspíše proto, že vyšetřování bylo napínavé, plné zvratů a překvapení. A závěr - nemám slov. Knížka se mi strašně zalíbila. Byla humorná, napínavá, překvapující, šokující a občas i romantická. Četla se sama a nešlo se od ní odtrhnout. Dalšího dílu se už nemůžu dočkat. SPOILERY Tedy z části kde Walker mučí Charley, mi běhal mráz po zádech. Zjištění, že postřelený nebyl Reyes ale Garrett, mi úplně vyrazilo dech. A že je mrtvý byl šok. Obdivuji autorku, jak zachází se zvraty. Nejednou jsem zírala jak blázen, co dokázala vymyslet.

Bunburistka
04.03.2016 4 z 5

opravdu skvělá série, díl od dílu lepší :)

nikol2178
26.02.2016 5 z 5

Úžasná kniha, akorát mi tam chyběl větší projev Reyese, ale jinak byla kniha úžasná, pobrečela jsem si a hlavně jsem se hodně nasmála. :D :) Těším se na další díly :)

NikiVai
05.02.2016 4 z 5

Třetí díl mě bavil nejvíc, jinak prima série. První tohoto žánru, co jsem kdy četla.

Anka.
04.02.2016 5 z 5

Bezvadná serie, jen škoda že nejsou další díly v češtině.... :( nevíte někdo, kde se dají další sehnat v originále? :)

soroboru
29.01.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších sérií, vážně mám chuť nechat si potisknout pár triček :-b

ikos4
28.01.2016 5 z 5

Tak jsem přelouskala jak se dalo devátý díl v angličtině a nemůžu říct nic jiného než, že je opět perfektní. Kam autorka chodí pro nápady nevím, ale vůbec se člověk nenudí...a opět konec, který bych vůbec nečekala a nemůžu se dočkat desátého dílu ( červen 2016) :). Jo a mimochodem...kromě těchto devíti knih jsou mezitím psány i menší knížky z pohledu Reyse....taky dost dobré:).

Baraliska
28.01.2016 5 z 5

Garretta je mi táááák líto. Ale život je život je život. Tahle kniha skončila tak nedokončeně, že se nemůžu dočkat, až bude další díl. Doufám, že bude. Jinak se asi zabiji. Úžasná, úžasná, úžasná, úžasná a ještě jednou úžasná kniha.

cérka
26.01.2016 4 z 5

Třetí díl - pro mě zatím nejlepší ze tří. Právě teď mě to opravdu začalo bavit, znáte to, s jídlem roste chuť a se čtením je to stejné, aspoň u mě. No a najednou se dozvím, že vydavatel údajně neplánuje přeložení dalších dílů, prý je nás málo. Málo? Jen v práci jsme čtyři, kteří si zamilovali Charlie, Reyese, Garretta...

PS. Doufala jsem, že třetí hrob přímo před nosem bude patřit Cookie - je fakt hrozná, díl od dílu hroznější.

Pedruska01
30.12.2015 5 z 5

Na knihu jsem se těšila a bylo taky proč. Rozhodně mě nezklamala, naopak! Četlo se to báječně, z již tak vysoko nastavené laťky jsme neupadli ani o milimetr níž. Bylo to velmi dobré počtění a taky jsem ho zkousla, na mě, až moc rychle - teď škoda. :D Do Charley jsem se jednoznačně zabouchla,o tom žádná. :D Skvělá postavička se skvělými úvahami. Vtipálek a magnet na průsery. Reyes se taky rozjel, ajajaj.
Nemůžu příběh hanit (i ta detektivní zápletka, se kterou dycky trochu bojuji nebyla až tak obtížná) a na pozitiva nemám dostatek písmenek. :)
Jediné, nad čím jsem se pozastavila byla opět Cookie: Jako chápu, byly to kolegyně, nejlepší kámošky, sousedky, ale tak sakra, Cookie, chtělo by to kapku soukromí. Bylo to až do nebe volající, jak jí věčně lezla do bytu! Bejt to na mě, dávno měním FABky! :D A jedna celkem velká podpásovka byl Garrett - proč?! Čekala bych s ním ještě nějaký divoký plány. (Ale i tak věřím, že s ním bude ještě švanda.) Sakra.
Každopádně, byla to báječná jízda ve třech knihách, velmi bych ocenila, kdyby samozřejmě ta jízda s Charley a spolem pokračovala, ale tak... necháme se překvapit. A i kdyby ne, rozhodně tyhle tři hroby stojí za to! :)

adela3429
26.12.2015 5 z 5

Třetí díl o smrtce Charley Davidsonové je snad ještě lepší než předchozí dva. Autorka do už tak dost akčního příběhu přidala další pořádně napínavé příhody, aby si pojistila, že se čtenáři u čtení nebudou nudit, což se jí bezpochyby povedlo. Charley pokračuje v objevování svých schopností, o kterých doteď ani nevěděla, řeší policejní případy, převádí zbloudilé duše na druhou stranu, otravuje se se Satanovým synem Reyesem a do všeho si zvládá zachovat i svůj nepřekonatelný humor, kterým čtenáře zaručeně donutí brečet smíchy.
Proboha, prosím, ať vydají i další díly!

vraždy humor paranormální jevy duchové a přízraky

Darynda Jones
americká, 1965
2013  83%První hrob napravo
2016  90%Čtvrtý hrob pod nohama
2014  88%Druhý hrob nalevo
2015  91%Třetí hrob přímo před nosem

Kniha Třetí hrob přímo před nosem je v