Bum bum bum

Bum bum bum https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526312/bmid_bum-bum-bum-65536b5cdf521.jpg 5 22 5

Chainsaw Man série

Utečeme spolu co nejdál! Rezeina nečekaná slova otřesou Dendžim. Na kterou stranu se přikloní jeho čisté srdce? Sladká chvíle exploduje v prudké bouři! V ohromující krvavé bitvě plné lásky, touhy, lidí a ďáblů se rozhodne, co k sobě Dendži a Reze vlastně cítí!

ariannpHm
05.03.2024 3 z 5

Jakoby zapomněli na děj,dávali zde jen akci a zapomněli na již lehce odhalené ďábly. Nejhorší,nejsilnější ďábel(střelecký ďábel) zde ani nebyl. Místo toho představuje autor nové postavy,které hned umřou. Tento díl je zatím nejslabší. 7,5/10

Atlantis
05.03.2024 4 z 5

3,5* Byl bych moc rád, kdybychom se posunuli v odhalování Střeleckého démona. A přitom to tak chvilku vypadalo - Bomba je super nepřítel a díky citovému spojení s Dendžim má celý příběh o slupku navíc. Jenže to nějak Fudžimoto nedokáže využít, a tak se spíš plácáme po povrchu. Spousta akce je už takovým standardem série.

Petr874
11.01.2024 3 z 5

Zajímavý nepřítel.

Majrek
15.12.2023 3 z 5

Nu, uvařil jsem kávu a přečetl si jedním dechem šestý díl, na který jsem čekal dva měsíce. "Bum bum bum! " "Prásk Prásk Prásk!" Samá akce, svůdné ženské torzo v mnoha pozicích a...nepřekvapivý závěr. Měl jsem dočteno a káva mi ještě ani nevychladla - asi podobně jako japonskému scénáristovi, když dotvořil tento díl... Škoda, mohlo tam být více příběhu a méně akce.

Lenka.Vílka
13.12.2023 5 z 5

Aha! Tak proto "Bum bum bum"! Pecka!

Když se ukáže, kde je pravda, začne masakr. A přestože není překvapením, jak se Dendži rozhodně, masakr to je možná o to větší...

("Běžný ďábel by byl mrtvý! To je celý pan Pila! Nejvíc nejskvělejší!")

Tenhle díl je prostě jedna dlouhá akce, přesto bych neměnila. I když to znamená, čekat až do února na další díl. Všechno to prostě dávalo smysl a mělo logický postup. Včetně řečeného na konci a udělaného na úplném konci...

Opět se ukázalo, proč jsem ráda, že jsem tuhle sérii začala číst  :)

Kniha Bum bum bum je v