Ve střelbě je síla

Ve střelbě je síla https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515203/bmid_ve-strelbe-je-sila-row-515203.jpg 5 31 5

Chainsaw Man série

Dendžiho srdce je v ohrožení! Po útoku záhadné skupiny atmosféra ve speciální čtvrté divizi houstne. Power s Dendžim jsou vysláni na smrtící trénink, který je dost možná zbaví příčetnosti! Šílenství se mísí s vážností, jak se naši lovci chystají k protiútoku!

ariannpHm
05.03.2024 5 z 5

Opět super. Konečně se zde více ukáže Makima. Minulý díl mě bavil víc. Přesto 10/10. Luxusní akce,pořád vtipné.

Atlantis
02.10.2023 4 z 5

Pořád si tahle série drží velmi vysokou laťku. Baví mě sledovat jednotlivé postavy, ale ztrácím se v terminologii. Ďáblové, démoni... zní mi to moc podobně. Chválím hromadu neotřelých nápadů, hvězdu dolů za odfláklou kresbu prvních kapitol.

Majrek
15.09.2023 4 z 5

Objevují se nové postavy, a tak trochu komplikují přehlednost, ale příběh se stále rozvíjí dál, což je příjemné překvapení. Oproti stejnojmenné anime je děj v manga verzi o dost "nahuštěnější".

Petr874
11.09.2023 3 z 5

Manga se zaměřuje na jinou problematiku, jiné příběhy, beze to z jiného úhlu. Neříkám, že to není dobré, ale jsou i lepší.

Lenka.Vílka
16.06.2023 5 z 5

Denži cítí, že s ním není něco v pořádku. Tedy, cítí...jak může cítit, že je s ním něco v nepořádku, když má obavy, že nic necítí? A jako kdyby toho nebylo málo, společně s Power prochází dost drsným výcvikem.

("Abychom ho porazili, musíme na to jít chytře!" ... "Máš pravdu! Poslední dobou nad tím fakt dost přemýšlim. Můžeme na to jít chytře jako postavy z mangy!" ... "Usmrtíme ho naší genialitou!" ... "Už teď se cejtim chytřejší!")

Ale jejich problémy, jako kdyby byly najendou úplně o ničem narozdíl od ostatních. Že? Dost dobrý díl, kde mi paradoxně nechyběly úchyloviny a bylo to drsný jiným způsobem. Holt byl to díl víc o ostatních, ne o Denžim.

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tacuki Fudžimoto (p)
japonská
2022  86%Pes a motorová pila
2022  90%Motorovka vs. netopýr
2023  90%Zabít Dendžiho
2023  90%Ve střelbě je síla
2023  93%Nezletilý

Kniha Ve střelbě je síla je v