Motorovka vs. netopýr

Motorovka vs. netopýr https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504570/bmid_motorovka-vs-netopyr-nxu-504570.jpg 5 52 8

Chainsaw Man série

„Chci šáhnout Makimě na prsa!“ Dendži, poháněn touto nepřekonatelnou touhou, vyráží do divoké bitvy s netopýřím ďáblem! Dostane se mu na konci boje opravdu vytoužené odměny? A co nám Makima prozradí o nepříteli lidstva, Střeleckém ďáblovi? Dendžiho bitva ve jménu veřejné bezpečnosti vstupuje do nové fáze!

Komiksy
Vydáno: , Crew

ariannpHm
20.01.2024 5 z 5

Tohle jsem si užil. Nemám co vytknout. Bylo to šílené. 10/10

Majrek
11.08.2023 4 z 5

Ulítlá, sprostá, krvesajná, agresivní, sobecká, nepořádná, špínumilující, nebezpečná, ale zatraceně sexy "upírka" v druhém dílu této manga série na sebe tak trochu poutá pozornost... No, pochopitelně kromě hlavního hrdiny a ďábelských bytostí, kteří ovšem trochu zvrhlého heterosexuálního mužského čtenáře těžko tolik oslní... Překvapivě dobrý druhý díl!

Atlantis
29.05.2023 4 z 5

Zvláštní chaos. V jednu chvíli bojujeme s démon bossem, pak máme origin story, mezitím záporáka, který asi bude tahákem do dalších dílů... Bavil jsem se, to ano, ale je to takové celé rozeskákané. Ale slyšel jsem, že to je prý celý Chainsaw man. Jedu dál, trojka už na mě čeká.

Petr874
06.03.2023 3 z 5

Nebyla špatná, to neříkám, ale něco mi tam chybělo.

Mickhesh
25.12.2022 4 z 5

Pokračování správné japonské úchylárny :-)) 80%

Lenka.Vílka
05.12.2022 5 z 5

Zvládne Dendži svou novou misi? Přeci jen, motivace jsou stále silné...

Kozyyy?

Dějem se vracíme k Dendžimu a Power přesně v moment, kde nás zanechal první díl série. Power je v břichu ďabelského netopýra a Dendži se snaží pomstít domácí mazlíčky celého světa. A ještě k tomu všechny ty motivace.

Kozyyy?

Dendži je postava, kterou je těžké si nezamilovat. Ano, chová se jako nadržený blbísek, ale zároveň v rámci toho dělá správné věci. A jeho motivace jsou prostě pubertálně uvěřitelné. Dost čtenářů se s ním díky tomu snadněji sžije a pochopí ho. Ale stejně jak se mění život, mohou se změnit i motivace. Ale Dendžiho humor naštěstí zůstává.

Kozyyy?

Kresba se drží kvality prvního dílu, ale je tady hodně mnohem víc akčních sekvencí. Hledání dalšího ďábla je originální, zábavné a skutečně skvěle nakreslené. Druhý díl série tedy beru jako skvělý moment zaháčkování, protože mám před sebou novou série na jejíž další nový díl se budu moc těšit.

toimax
30.11.2022 4 z 5

Stejně vtipný jako první díl, jen o trochu lepší a s lepším tempem. Na další díl se těším a jsem hodně zvědavý tak se tahle šílenost zase posune 85%.

DennisMoore
28.11.2022 5 z 5

Bizarní šílenost pokračuje, ďáblové se rojí a prsa jsou tak blízko na dosah, že bude Dendži možná brzy potřebovat nějakou novou motivaci. Druhý díl Chainsaw Mana slupnete jako malinu za půl hodinky a možná si budete říkat, co že jste to vlastně právě četli, ale zároveň budete zvědaví, kam se to vydá příště. Tak uvidíme, uvidíme.

Tacuki Fudžimoto (p)
japonská
2022  86%Pes a motorová pila
2022  90%Motorovka vs. netopýr
2023  90%Zabít Dendžiho
2023  90%Ve střelbě je síla
2023  93%Nezletilý

Kniha Motorovka vs. netopýr je v