Cesta ven ze šíleného světa

Cesta ven ze šíleného světa

Žijeme ve světě, kde je stále těžší uchovat si psychické zdraví a vnitřní rovnováhu. Mnoho lidí se proto začíná odklánět od hektického a materialistického životního stylu a snaží se vést alternativnější a duchovnější způsob života. Tento přechod ovšem není zdaleka jednoduchý, neboť ezoterika se za poslední roky stala velmi populární a lukrativní oblastí, která je plná často protichůdných směrů, rozporuplných názorů a scestných učení. Vyznat se v nich, neztratit se a najít si svou zlatou střední cestu není vůbec snadný úkol....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/286768/cesta-ven-ze-sileneho-sveta-Dw9-286768.jpg 4.722
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Noxi

Turiel11

Naprosto úžasná kniha! Je psaná velmi laskavým jazykem, pohoda na mě dýchala z každé stránky. Kniha mě inspirovala, poučila, připomněla, co bylo třeba a snadno mě naladila na tu správnou vlnu. Jedna z nejlepších knih jakou jsem z tohoto žánru četla. Doporučuji všem!

Lutziana
30.08.2016

Tahle knížka je učiněný balzám na nervy a doporučuji jí každému, kdo se na sobě během života rozhodne větší či menší měrou pracovat. Stejně tak těm, kteří už mají nakročeno cestou osobního rozvoje nějaký ten pátek. A v neposlední řadě těm, kdo se cítí v úzkých nebo jsou v nějaké nepříjemné životní situaci. Knih s duchovní tematikou a pro osobní rozvoj jsem četla už hodně, ale žádná ke mně nepromluvila tak laskavým, lidským a upřímným hlasem, jako právě Honzova kniha. Je psána až s neuvěřitelnou lehkostí a pravdivostí a přitom je praktická. Oslovila mne až hluboko v duši a Honzovi tím ještě jednou moc děkuji.

JanaJaroš
12.04.2016

Naprosto skvělá kniha českého autora, který též překládá a vede stránky spisovatelky Lorny Byrne. Na to jak je mladý, je velice moudrý. Doufám, že je v naší společnosti více takto moudrých mužů.