Čerstvá voda pro duši

Čerstvá voda pro duši https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525955/bmid_cerstva-voda-pro-dusi-654cca7f6e9e0.png 4 3 2

Zkušený salesiánský autor Zdeněk Jančařík originálním způsobem rozvíjí žánr „příběhů pro duši“, s nimiž přišel jeho řádový spolubratr Bruno Ferrero. Na malé ploše zachycuje v krátkých příbězích či úsměvných anekdotách moudrost a nadhled křesťanské spirituality, dává podněty k osobnímu rozjímání a nabízí impulzy pro duchovní život vedený v současném světě se všemi jeho aspekty. Kniha bude nejen skvělým dárkem, ale také zdrojem duchovní inspirace a pobídkou k tomu, vidět vše kolem sebe novýma očima. Zdeněk Jančařík je salesián, kněz a autor spirituální literatury. V Portále vyšly jeho knihy Plátno z Turína, Miláček Páně či Žena ať v církvi promluví a knižní rozhovor s Ludmilou Javorovou Ty jsi kněz navěky.... celý text

Netopyr07
17.03.2024 4 z 5

Nakonec je to o dost jiné, než knížky Bruna Ferrera ;-) Jsou to zamyšlení a úvahy, některé dosti hluboké... a jsou z českého prostředí. Modlitby u každé úvahy jsou skvělé!

JanaDor
02.03.2024 4 z 5

Mohlo by se říci, že jsou to příběhy pro duši. Autor zde dává ale svůj osobní pohled do krátkých úvah, jež jsou inspirací k novému vjemu na situaci či k duchovnímu přemítání. Svou krátkou délkou jsou výstižné a osvěžující. Knížečku jsem měla tři měsíce u postele a obden jsem se k ní vracela.