Vše pro lásku!

Vše pro lásku! https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43347/bmid_cekanky-vse-pro-lasku-xcr-43347.jpg 4 344 42

Čekanky série

< 5. díl

1845 Londýn, Anglie Rafe Bowman, bratr dvou čekanek a syn úspěšného amerického průmyslníka, by velice rád převzal vládu nad evropskými podniky svého otce. Svérázný starý pán si ovšem klade jako podmínku, že se syn ožení s anglickou aristokratkou. Jednu mu dokonce přímo doporučí: Natálii Blandfordovou. Protože však čtveřice bývalých čekanek nechce nic ponechat náhodě, rozhodnou se milou Natálii prověřit. Jako zdroj hodnověrných informací jim má posloužit Natáliina neurozená společnice Hannah, která od samého počátku zastává názor, že se Rafe pro její chráněnku vůbec nehodí. Nejenže se neumí chovat ve vznešené společnosti, ale dokonce si dovolil Hannah políbit. Taková troufalost! Naproti tomu Natálie je svým nastávajícím nadšená a nepokrytě ho svádí. Otázkou ovšem zůstává, jestli se Rafeovi její nadbíhání zamlouvá… Nevolá ho hlas srdce jinam, k dívce mnohem zdrženlivější, ač neurozené? Neodradí ho otcova hrozba, že pokud nevyžení šlechtický titul, bude vyděděn? Z této zapeklité situace mu mohou pomoci jedině bývalé čekanky. Ostatně byly to ony, kdo vymyslel heslo Vše pro lásku!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Wallflower Christmas , 2008

vcielka
17.06.2018 5 z 5

Pribeh jednoduchy. Taka trolinku dlhsia poviedka o Hannah a Rafaelovi, ktorej stranky naboptnali nahlady do sukromia ostatnych cakaniek. Inak velmi krasny proces zalubenia sa hrdinov. Odporucam

zinon
08.06.2018 4 z 5

Milé zakončení série čekanek. Určitě moc nedoporučuji číst těm, co předchozí knížky nečetli. Dozvídáme se tu totiž hodně o ostatních a hlavním hrdinům této knížky už moc stránek pro jejich příběh nezbývá.

avalonek
11.03.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem.Cela série se nádherně čte.Postavy jsou milé,velice vtipné,osobité.Je úžasné že se v příbězích pořád prolínají všechny postavy z předchozích dílů..Každý díl měl něco do sebe,ale všechny měly sťávu.Poslední díl byl sice trošku urychlený,ale i přes to byl nádherný.Rafe byl zase vysoký sexy chlap a Hannach nenechal chladnou a dokázal ji svou lásku.Jsem naprosto spokojená.Ted ještě sehnat všechny dily do vlastní knihovny..

účetní
26.12.2017 5 z 5

Krásné zakončení Čekanek, krásná romantika ke čtení právě v tomto vánočním čase. Také jsem se těšila hlavně na Čekanky a jejich muže a příběh Rafa a Hannah mě už tolik nelákal, ale moc se mi zalíbili i oni dva a jejich vzájemná láska, moc jsem si knížku užila. Jen je mi líto, že kniha byla tak kraťoučká a docela to nechápu, proč taková autorka u zakončení tak oblíbené série napsala tak krátkou knihu, bylo by mi docela fuk čím by to natáhla, četla bych cokoli, jen když by to bylo o Čekankách. V letošním roce se spousta z nás s chutí pustila do nové krásné série od LK a určitě se všechny těšíme na další díly a doufáme, že nám toho autorka ještě hodně napíše, protože je naprosto skvělá. Ale pro mě a možná i další čtenářky zůstanou Čekanky vždy srdeční záležitostí, protože Čekanky jsou prostě Čekanky a v mnoha ohledech je nic nepřekoná.

nani_nka
10.10.2017 5 z 5

Som rada, že Kleypas napísala k sérii o čekankách ešte túto milú, hoci tenkú, knižôčku, kde sa dozvieme nielen ako sa naše obľúbenú 4 hrdinky majú, ale takisto sa tu rozvýja krásny príbeh medzi Hannah a Rafeom, bratom Lillien a Daisy.

janqa410
21.09.2017 5 z 5

Velmi příjemný návrat k těm švihlým čekankám! Natálii bych v situaci, kdy Hannah vyháněla z terasy, nejraději vykrákala za vlasy, mladého pána shodila přes zábradlí, jako on ten porcelánový hrníček a panu Bowmanovi staršímu bych za jeho opovržlivé chování, ten příčesek ve spánku přilepila k pleši sekundovým lepidlem. Nicméně i tak - Rafe - bože, asi ho taky miluju :D :D :D Kniha je příjemně krátká (přečteno jedním dechem asi během 3 hodin!), děj je správně svižný. Místy jsem se neudržela a s chutí hlasitě zasmála (scéna, kdy se Rafe smál, že sestry neumí spívat a Daisy mu to vrátila, že sám řve jako zraněný slon nebo scéna, kdy se Hannah chtěla svěřit Lillian, ale postupně přicházely všechny čekanky a naprosto bez obalu si tam vše vyslepičily. Hlavně, že bylo vždy zmíněno, že jde o VELKÉ tajemství). Nakonec, jako vždy, vše dobře dopadlo a díky svěžímu stylu psaní, kterým je dle mě Lisa vyjímečná (znám několik autorek, které mají příběhy podobné-nechci ale tvrdit, že to je špatně, taky se mi líbí), mě znovu přesvědčila o tom, že je v mé knihovně opravdu TOP a jsem velmi šťastná, že se mi podařilo sehnat a shromáždit kompletní sbírku :)

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Docela jsem se na tuhle knížku těšila, ale byla jsem dost překvapená, když jsem zjistila, jak moc je tenká. No, ale i tak stojí za to. Domino vybralo mojí oblíbenou barvu, což je modrá, takže jsem docela spokojená. Z Čekanek mám, ale stejně pořád nejraději Zimní naději. Docela jsem, ale ráda za to, že se L. Kleypas věnuje i ostatním „Čekankám“, protože jsem se, alespoň dozvěděla, co je u nich nového...
Nejzajímavější části příběhu: Praštění rodiče Rafea – Novinky u „Čekanek“...
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

Majdule
14.04.2017 4 z 5

Milé připomenutí mé oblíbené série Čekanky, kde na svoje štěstí čeká bratr Lilly a Daisy.

LilianaFalcon
10.04.2016 3 z 5

Asi hezké pro ty, co chtěly něco od "Čekanek", ale já chtěla samostatný román. Chtěla jsem Rafeho a Hannah. A těch se mi nedostalo ani z 1/3.

Etule
18.11.2015 5 z 5

Miluju tuhle sérii! :) Jsem nesmírně šťastná, že ji mám kompletně doma v knihovničce, protože skutečně vyniká. ;)

Katka313
01.09.2015 5 z 5

Naprosto úžasné zakončení čekanek. Celá série se mi strašně moc líbila a hlavně každý díl naprosto jiný, ne tak předvidatelný jako některé knížky a hlavně jsem v těch knížkách všemu věřila, autorka umí skvělé vtáhnout do děje. A ne jednou jsem si pobrečela, asi nejvíce s Evií a Sebastianem, tahle knížka byla pro mě ta nejlepší, i když ostatní jsou v těsném závěsu. Jen mě trošku v tomhle díle mrzelo, že tam nebylo nic z pohledu Annabelle a Simona. Daisy a Matthew taky ne, ale ti byli knížku předtím, takže mi to ani tak nevadilo. Opravdu doporučují celou sérií přečíst.

malazluta
05.12.2014 4 z 5

Pěkné zakončení Čekanek.

havrmoni
02.12.2014 5 z 5

Krásné zakončení Čekanek, víc než na ústřední dvojici jsem se nejvíce těšila na Čekanky a zmíňky o jejich životě. Určitě je ještě přečtu všechny ještě několikrát.Nikdy jsem nebyla čtenářem tohoto žánru,ale teď si nedokážu představit lepší relax než s právě takovýmito knihami. Ještě musím dodat,že příště si nejdříve přečtu Čekanky a pak Hathawayovic rodinku,kterou miluju,protože tam se setkáváme s Čekankami o něco staršími.

Nibiru
31.08.2014 3 z 5

Kniha je tenká a dá se přečíst za den. Čte se sice dobře, ale podle mě postrádá hloubku příběhu a trochu více psychologického propracování hlavních postav. Vyzdvihla bych milostný dopis, který napsal Rafe a nikdy neposlal a dále vložená intermezza ze života ostatních Čekanek, nyní již vdaných, to knihu oživilo. Ale podle mě je to také nejslabší díl z celé série. Lisa Kleypas umí psát opravdu i lépe.

bzdenca
12.06.2014 4 z 5

Nádherné zakončení celé série. Všechny knihy jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji

IFu
28.01.2014 5 z 5

Nutno koupit celou sérii !!!
Tato kniha je 1.dílem série "Čekanky".
1 - Tajná láska, 2 - Tajemství letní noci, 3 - Kouzlo podzimu, 4 - Zimní naděje, 5 - Jarní skandál, 6 - Vše pro lásku.
Přečetla jsem všechny dle pořadí. Opravdu skvělé čtení. Příběhy se prolínají, proto je lepší číst postupně.
Doporučuji si sérii zakoupit celou abyste se dozvěděli i o ostatních čekankách. :-)

Charley
07.12.2013 5 z 5

Krásný příběh. Moc pěkně je tady zakončená série Čekanek, jelikož kromě hlavním postav Rafe a Hannah se tu dozvídáme i o životě dalších čekanek. Moc se mi to líbilo.

luci2
03.09.2013 5 z 5

Krásný příběh, který sérii čekanek hezky uzavírá. Moc se mi líbilo propojení bývalých hlavních hrdinek a jejich manželů. Příběh je posazen do vánočního času, i když vánoční svátky zrovna teď nejsou, podařilo se autorce vytvořit příjemnou atmosféru. Už nyní se těším až budou vánoce a já se budu moci uvelebit někde s příjemnou knihou. Rafe byl okouzlující a jeho milostný dopis byl naprosto úžasný. Proto všem romantikům tuto knihu doporučuji.

gabca007
04.06.2013 3 z 5

Pro mne jedna z nejslabších od LK. Myslím, že stejně jako u série Hathawayových chtěla autorka napsat jeden příběh o bratrovi. Bohužel se podle mne s knihou Sezdáni za rozbřesku nedá vůbec srovnávat. Kniha Vše pro lásku mi v sérii - jinak naprosto úžasné - připadá zbytečná.

lanusinka
17.04.2013 4 z 5

Jako vždy pěkné čtení, ale Kleypas umí i líp...