Čekání na lásku

Čekání na lásku

Zdá se, že Angel Summerová žije v pohádce. Vzala si životní lásku, svůdného fotbalistu Cala, a mají nádhernou dcerušku, navíc Angel i nadále zůstává nejslavnější fotomodelkou v Británii. Ale není všechno takové, jak to na první pohled vypadá, a blíží se další trápení. Když Cal přestoupí do AC Milán, Angel si v cizině připadá opuštěná, protože je daleko od přátel i rodiny, a životní styl manželek a přítelkyň fotbalistů plný nakupování značkového oblečení a hýčkání sebe sama ji příliš neoslovuje. Dají se Angel a Cal znovu dohromady nebo začnou útěchu hledat jinde? Když se na scénu náhle vrátí Calova bývalá láska, splní se Angel jedna z nejhorších nočních můr a ona náhle musí bojovat, aby zachránila manželství i samu sebe...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26529/cekani-na-lasku-26529.jpg 3.762

Angel Summerová (2.)

Angel Uncovered

Vydáno:, BB art

AnetaPospisilov
14.11.2017

Tohle bylo opravdu zklamání. Jediné zábavné kapitoly byly ty, ve kterých se objevil Ethan. Jinak mě knížka vůbec nezaujala, vadil mi zvláštní překlad nebo spíše poskládání některých vět, které se zvláštně četly. I přes to jsem si už už říkala, že dám knížce 3 nebo 4*, ale poslední věta mě vrátila zpátky na zem a uvědomila jsem si, jaká to byla kravina. Konečné rozhodnutí hlavní hrdinky překvapilo, nicméně můj dojem z knížky nezměnilo.

Jane007
20.02.2017

Docela to ušlo, ale Vánoční dárek mi přišel propracovanější.

Vendulik
14.08.2016

Kniha je slabší, než předchozí díl.

Renate
14.08.2015

Skvělé pokračování. Knihu jsem přečetla skoro jedním nádechem :)

hrosulik
07.06.2015

Taková správná oddechovka :-)

Charmedka
20.03.2015

Rovnou řeknu, že postavy se chovaly příšerně a zasloužily by pár facek. Hlavně Cal, toho jsem vyloženě nesnášela, jednal sobecky, myslel jen na sebe. Angel měla velké poporodní deprese, nesvěřila se a akorát se obviňovala. Tady je vidět, kam to může vést, když vázne komunikace.

Kniha se mi líbila více než první díl a bylo to právě tou depresí, kterou Angel trpěla. Možná je blbý, že kvůli tomu mi kniha přišla lepší, ale je to něco, co může postihnout každou ženu po porodu a tím pádem je kniha zajímavější, reálnější a já ji četla s napětím a nechtěla ji odložit.

ylena.k
10.12.2014

Přečtena jedním dechem jako vždy autorka nezklamala :)

jancal
03.08.2014

Kniha se mi docela líbila. Někdy jsem od ní nemohla spustit oči, ale někdy mě zase nebavila. Konec knihy je zajímavý, protože se Angel hádá s Calem kvůli jeho bývalé holce, ale nakonec to dopadne dobře. Knihu bych doporučila.

Lennji
28.02.2014

Krásná, romantická kniha, pro večery o samotě :-)

uarda
08.08.2013

Úžasná kniha, která se četla jedním dechem. Sem zvědavá jak celý příběh o Angel dopadne...
Vřele doporučuji :-)

Ulrika
19.05.2013

až jsem sama byla překvapená, jak rychle jsem tuto knížku plné intrik a závisti přečetla. Dost sem fandila Ethanovi:-)

cori
28.12.2012

Červená knihovna odehrávající se ve světě showbussinessu. Modelka Angel trpí poporodní depresí, ale nikomu o tom neřekne,a kvůli tomu se ji rozpadá rodina. Manžel fotbalista si najde milenku, ona zase milence a jsou si kvit. Román jistě zaujme čtenářky bulvárních novin a časopisů a fanynky Ivety Bartošové.
Knihy za Katie Price píše ghostwriterka Rebecca Farnworthová.

xxiixxi
25.05.2012

Tak tohle je nejslabší z knih Katie Price, první díl Angel je povedený, přivádí čtenáře do světa celebrit, peněz a intrik. Tohle pokračování bylo ale na mne příliš. Celou dobu jsem si říkala, jací jsou hlavní hrdinové hlupáci. Proč si spolu pořádně nepromluví??
Jediné, co jsem si z toho odnesla, je, že sláva, peníze a závist mohou zničit i sebedokonalejší vztah a že slavní lidé téměř nemají šanci prožít normální vztah. A uvědomila jsem si, jak je smutné, kam naše společnost směřuje.

pajonek

.....tak tohle je určitě "zajímavá" kniha, samozřejmě bych si ji nikdy nekoupil /ale zajímá mě, kdo ji spolu s Jordan napsal ...... tahle silikonová sexbomba asi těžko, propitý mozek ve stylu "velký mozek malý, malý žádný" těžko může stvořit takové "veledílo" - to by se musela jmenovat Norman Mailer, ten se propil ke skvělým bestsellerům ...