Temný stín

Pentalogie: Nemilovaná, Temný stín, Zklamané srdce, Příslib naděje, Pavučina snů Haven Leigh Casteelová se vrací ke kořenům, rozuměje k rodičům své matky, do Bostonu. Tam ji ale nepřijmou podle jejich představ a její nevlastní dědeček Tony si na ní kompenzuje to, co ztratil u její matky... je tady ale Tonyho mlady bratr Tray, do kterého se Heaven zamiluje.... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17646/casteel-temny-stin.jpg 4.395

Casteel 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Dark angel, 1986

Kniha Temný stín

Evaho73

Spletité osudy piatich súrodencov pokračovali i v tejto časti. Tajomstvom boli zahalené i nové postavy, ktoré sa objavili v živote hlavnej hrdinky a neustále si tak udržovali moju pozornosť.
Striedanie malých šokujúcich rozúzlení, či už vo vzťahoch medzi postavami, alebo vo vedľajších zápletkach naprieč celou ságou je ďalším čitateľský atraktívnym prvkom, ktorý musím vyzdvíhnuť.
Moja zvedavosť sa stupňuje a neostáva mi nič iné, iba sa tešiť na ďalšie diely.

Ivana255
07.05.2016

Právě jsem dočetla. Druhý díl se četl stejně dobře jako ten první. Závěr knihy byl překvapivý a dojemný. Takže opět moc pěkné čtení.

evca7271
13.03.2016

Velice se me libilo a byli chvile i kdy me ukapla slza.Moc se tesim na dalsi dil,ale dam si zatim mezi to jinou knihu.

Val
05.03.2015

Mě se kniha líbila moc. Rozhodně si nemyslím, že by tento druhý díl byl horší než díl první.... Je prostě jen jiný. Hodně se změnila Heaven. Její jednání v určitých situacích bylo pro mě docela nepochopitelné . Budiž jí přičteno k dobru, že těch zásadních životních změn je na jednoho člověka v tak krátkém časovém intervalu zřejmě docela dost .

Lenka 13
09.02.2012

Knížka moc hezká,těším se na další díl ZKLAMANÁ SRDCE.

Danafantom
27.01.2012

Kniha byla o poznání horší než první díl.