Čas lásky

Osiřelá, mladičká Wynne se rozhodne, že se neprovdá, aby uchovala rozlehlé panství pro bratra. Do jejího života však vstoupí Madoc z Powysu, milovaný i obávaný muž, jehož původ sahá až k Merlinovi. Dokáže tak nevinná kráska odolat síle jeho citu?

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31026/big_cas-lasky-sIW-31026.jpg 4.266

Vydáno: , Baronet

A Moment in Time, 1991

Kniha Čas lásky

MAU256
31.08.2021

Krásně psaná romantická knížka o lásce, kterou neskolí ani čas. Tentokrát ukápla nejedna slzička, protože jsem nečekala takový konec, no EPILOG trošku ten smutek v srdíčku smázl. I přesto doporučuji si knížku přečíst.

lucie9785
20.10.2020

Jedna z mych nejoblibenejsich knih. Autorku mam prectenou, krom soucasnych knih, celou, a tady jsem si i poplakala. Miluji, jak je vetsina jejich knih propletena navzajem, postavy se objevi ne v jedne, ale hned v nekolika knihach, jednou jako hlavni, jindy jako vedlejsi postavy, obzvlaste ty ,,ze Skotska”. Skye O’malley znam malem zpameti, cetla jsem celou serii nejmene 4x. I tam byla pasaz, ktera me sokovala, i slzicka ukapla. Cas lasky je,ale, meziprostorovy, nekonecny pribeh. Poplakala jsem si a uz jsem vedela, ze ackoliv je to jednoduchy pribeh, propleteny, tak je to zaroven jedna z mych nejoblibenejsich milostnych romanci .

petrusbrezu
12.09.2020

Přestože jsem to přečetla jedním dechem, tak ostatní její díla jsou skvostem, tahle mě nijak nepřibila do srdce ani představ.

Tirisa
11.02.2020

Za mě bohužel nic moc...občas si ráda přečtu červenou knihovnu, je to příjemné rozptýlení...ale tady mě nějak nakonec vytáčeli úplně všichni, takže jsem byla ráda, že jsem konečně na konci.

lucie9785
25.10.2017

Pro romanticky založené lidi, jako jsem já je to krásný příběh, od kterého se není možné odtrhnout. :)

EvikU.
07.04.2017

Nebyla špatná, jen mi někdy tyhle slaďárny posléze splívají všechny do jednoho.

dudunka
02.08.2016

Nejvíce se mi líbil konec kdy byly konečně spolu navždy.

terez83
21.11.2015

Krásná knížka, kterou jsem přečetla za jeden večer. U některých pasáží jsem si dost pobrečela, doslova jsem ten děj hltala.