Čarodějčina dcera

Čarodějčina dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266638/bmid_carodejcina-dcera-266638.jpg 3 3 2

Čarodějčina dcera série

Nikdo nezná svou minulost. Někteří ji nechtějí znát. Jiní se za ní honí celý život. A ti ostatní se ji dozví během okamžiku, který jim úplně změní život... Novilla Awienová ví, že je adoptovaná. To je ale jedna z mála věcí, které o sobě zná; také má ráda fyziku, chemii a všechny vědy spojené s nimi. O své minulosti ovšem neví nic a její náhradní matka Vanessa zná maximálně její pravé jméno a věk. Den, kdy Novilla odhalí pravdu, se stane osudným. Není jednoduché být dcerou mocné čarodějky.... celý text

matej0595
16.09.2016 3 z 5

Příběhově možná zajímavý kousek, vydané pod hlavičkou stejného nakladatelství, jako nyní budu vydávat já. Nebudu se tady pouštět do nějaké přehnané kritiky, nebo autorka brzy sepsuje mne, protože asi taky nebudu vydávata bůhvíjaké bestsellery. Oceňuji už to, že ve svém věku dokázala sepsat obsáhlé dílo s poměrně dobrým příběhem a nápadem. Je fakt, že sem tam se vyskytne nějaká ta bota, na druhou stranu je to s příhlédnutím k věku autorky dobře sepsané. Pouze bych pro příště doporučil minimálně jazykové korektury, text s chybami člověka opravdu trochu zarazí. Pokud bych ovšem přihlédl pouze k příběhu a stylu, dal bych lehce pod padesát procent.

tsal
09.03.2016 odpad!

Autorka není v žádném ohledu spisovatelkou. Její text nefunguje, nesplňuje žádná pravidla, v psaní nemá systém a krom špatného formátování a chyb narazíte i na špatně použité termity a logické boty. Tohle mělo zůstat někde na blogu, ne se to snažit o vlastní ISBN a už vůbec ne za to vybírat peníze.

Adéla Rosípalová
česká, 2000