Zas tak moc souzeni si nejsme

Zas tak moc souzeni si nejsme https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517996/bmid_zas-tak-moc-souzeni-si-nejsme-QC4-517996.jpg 4 113 113

Cane Brothers série

Z nepřátel se stávají milenci! JP Cane je totální protiva. Takže si dovedete představit, jak jsem naštvaná, když s ním musím pracovně letět do San Francisca, a ještě navíc s ním bydlet v jednom apartmá. Ten chlap neumí pořádně nosit košili, cpe se tyčinkami a neustále si na něco stěžuje. A když k tomu připočtu jeho flirtování a jeho dokonalý vzhled, ocitám se v zajetí pokušení, co mi v noci nedá spát. Ale hádejte, kdo se dokáže perfektně ovládat? Já! Protože jestli jsem si něčím jistá, tak tím, že JP Cane a já si rozhodně nejsme souzeni.... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Baronet

So Not Meant to Be , 2017

Books_by_Dee
12.10.2023 4 z 5

IG: @books_by_dee

Cane Brothers did it again Baronet vydává druhý díl série a autorce Meghan Quinn se opět podařilo napsat skvělou romantickou komedii, která vás několikrát během čtení dostane neuvěřitelně vtipnými scénami, ale hlavně na vás čeká krásná romantická linka, kterou obzvlášť ti, co preferují téma od nepřátelství k lásce, ocení.

JP a Kelsey jsou kolegové, ale chemie mezi nimi je cítit ve vzduchu na míle daleko. JP ji neustále pošťuchuje k tomu, že by to spolu měli zkusit. Kelsey chce vážný vztah a nemyslí si, že JP je ho schopen. A hlavně láska podle ní nepatří do kanceláře. Odlétají spolu na služební cestu do San Francisca a JP se jí snaží přesvědčit o tom, že není takový, za jakého ho má. Kelsey ale štve na JPm snad úplně všechno a nejvíc ji vadí to, jak s ní neustále flirtuje (a jí se to líbí) a ten jeho dokonalý vzhled (který ji nedá spát). Ona si ale stojí za svým, že si nejsou souzeni.

První díl Zas tak moc ho nežeru byl naprosto dokonalý a hodnotila jsem jej 5. Tenhle si vysloužil 4.5, ale to hlavně proto, že já v knížkách nesnesu, když hlavní postavy spolu nejsou schopni komunikovat, což tady bylo. V knížce nečekejte žádné velké dráma, ale hromadu vtipných scén, kdy jsem se při čtení opravdu od srdce zasmála. Čekejte větší slow-burn, ale neuvěřitelnou chemii.

JP a jeho sebevědomí , jo to je chlapec, kterému by snad žádná „normální“ ženská neodolala. Kelsey se tedy snaží odolávat, co jí síly stačí, ales Kelsey jsem měla trošku i problém, jelikož někdy až moc přeháněla a prostě nebyla schopná si vyslechnout JP. Jinak byla skvělá

V knížce není moc sexu, ale autorka nás neochutila o několik HOT scén, kdy například JP přivede Kelsey k orgasmu ve dveřích. Proto hodnotím 3 plamínky

Plusem v knížce také rozhodně vidím to, že se znovu potkáváme s Huxleym a Lottie z prvního dílu, ale i se dozvídáme hodně o Breakerovi, o kterém je 3. díl série a já už se na něj teď neuvěřitelně těším.

lusitta05
11.10.2023 3 z 5

Druhú polovicu mi Kelsey išla strašne na nervy, taká krava. JP som fandila celú dobu,ten sa mi veľmi páčil. A na tretoeho brata sa teším. Snáď to bude lepšie,ako toto.

pat4157
11.10.2023 4 z 5

První díl byl skvělý, tento byl slabší, ale vážení, těšte se na třetí díl. Ten je nej!!! Četla jsem v angličtině.

Etule
11.10.2023 4 z 5

(SPOILER) Vzhledem k tomu, jak byli oba hlavní hrdinové v předchozí knize sympatičtí, jsem se na tento díl opravdu těšila. Jaké bylo mé rozčarování, že od začátku byli oba totálně na pěst. U JP se to nakonec vysvětlilo a on začínal získávat opět kladné body a v určité chvíli mi ho bylo tak strašně líto, ale Kelsey mě štvala skoro celou dobu, přestože v okamžiku kdy neodešla na rande s jiným, ačkoliv to tak vypadalo si to taky trochu vyžehlila.
Čtení jsem si nakonec užila i přesto, že bylo hned jasné jaký konflikt na konci ve finále bude (bohužel jsem se nemýlila), ale tentokrát si o tom i promluvili. Stejně to vedlo k velkolepému gestu, protože Kelsey se prostě zachovala jako blbka. :( Při čtení jsem s bavila (JP a holubi byli fakt skvělí :D). Moc se mi v tomhle díle (opět) zamlouval Breaker, těším se na jeho příběh.

Lexie321
11.10.2023 5 z 5

Kniha bola úžasná. Síce sa mi páčila trocha menej ako prvá, ale aj tak by som ju odporučila. Kelsey a JP priniesli rovnaký level humoru ako Lottie a Hux, a potom, čo sa dali dokopy boli rovnako roztomilí.

Jita160
08.10.2023 5 z 5

Tato skvělá paní spisovatelka to vážně se slovy umí. V této knížce dostanete od všeho trochu. Píše neskutečně čtivou a humornou formou. Když u knížky pláču je to kvůli emocím, ale tady jsem se smála až mě tekly slzy.
Hlavní hrdinové chtěli od sebe každý něco jiného. On kamarádku, nezávislost a zábavu a ona lásku a věrnost až za hrob. Vůbec se k sobě nehodili.
Společná služební cesta je dostala na 14 dní do jednoho bytu kde se ukázlo,že žena a muž nikdy nemůžou být jen kamarádi....no a ten zbytek byla už jen dlouhá a trnitá cesta k velké lásce se vším všudy.

MAU256
04.10.2023 5 z 5

Musím říci, že to bylo opět dokonalé, stejně jako první díl. Humor, romantika, trošku nedorozumění, ale nakonec oba byli skvělí, Kelsey mě ke konci trošku štvala, ale nakonec se to urovnalo. JP byl dokonalý, už se těším na příběh posledního z bratrů Caneových. Za mě určitě 5*.

Matri
03.10.2023 5 z 5

"Nasával jsem tě z dálky a čekal, až ve mně uvidíš muže, jakým opravdu jsem."

Tak za mňa opäť výborná kniha plná skvelého humoru! Takto to mám rada :) Hoci, stále asi o maličký chĺpok vedie prvý diel, príbeh Kelsey a JP bol parádny!! Opäť som sa neskutočne pobavila a teda JP a holuby... totálna pecka!!! :-D
JP je mimochodom úplný miláčik.. neskutočne vtipný (aj keď o tom asi sám nevie), pozorný a tak krásne zamilovaný :))
Kelsey som si tiež obľúbila, hoci v závere ma už trošku štvala - trošku dosť to zveličovala... ale odpúšťam jej :)
Naozaj ma to bavilo! Autorka to fakt s touto sériou vie, a ja sa už neskutočne teším na posledného z bratov Caneových - očakávam opäť kvalitný humor a krásny príbeh!

"Co to má být s těmi holuby? Mám se začít bát? Ty potvory všechno poserou, fakt je chceš adoptovat?“
„Ty všechno posereš,“ opáčím. „Takhle o holubech nemluv. Tisíce holubů se nechává utratit, protože je nikdo nechce adoptovat. Nikdo za ně nechce platit účty u veterináře. Každý chce zachraňovat roztomilá jednooká koťátka, psy na vozíčku nebo králíky bez zubů. Ale nelétaví holubi? Kdo se ku*va stará o ně?“

Lucie.285
01.10.2023 5 z 5

Opět naprostá pecka. Myslím, že tohle je úplný strop, co od hatetolove romantiky kdy dostanu, když byli na rande na slepo, tak jsem myslela, že se vážně povraždí. Strašně moc jsem se bavila, vtipné scény, dokonalá romantika a žhavé erotické scény. Máme tu pořádný Slow burn, ale potom to stojí za to! Líbilo se mi, že jsme zde měli i ve velké míře předešlý pár. Těším se na třetí díl a na posledního bratra.

romantika San Francisco

Meghan Quinn