Divoká srdce

Divoká srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7379/bmid_divoka-srdce-P55-7379.jpg 4 152 152

Anna McCastleová je velmi svobodomyslná mladá dáma, která vskutku nepotřebuje, aby se o ni někdo staral. Umí to udělat sama a s vehemencí sobě vlastní provozuje saloon, kam muži docházejí nejen na skleničku, ale i za vřelým dámským objetím. Vše probíhá podle Anniných představ, ale jen do chvíle, kdy se ve dveřích objeví záhadný cizinec jménem Ian McShane a prohlásí se právoplatného majitele poloviny výnosného podniku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Branded Hearts , 1995

havrmoni
05.11.2014 5 z 5

Ačkoli je první v sérii četla jsem jí jako poslední,protože se mi do ní vůbec nechtělo. A začátek tomu odpovídal vůbec mě to nebavilo,ale hlavní hrdinka na rozdíl od jiných v této sérii byla sympatická a chtěla jsem vědět co s ní bude dál a tak jsem četla a četla. Dnešní bolehlav je důkazem,že jsem ponocovala a hlavně dočetla úžasnou knihu. Opět mě spisovatelka nezklamala i přes, pro mě, nezáživný začátek, mohu jen doporučit.

danca044
20.08.2013 4 z 5

Toto není jen další obyčejný příběh o lásce. Líbilo se mi, že je v knize napětí a nechybí zde mnoho dobrodružství a nečekaných překvapení. Anna si určitě nenechá poroučet od nikoho jako je panovačný Ian McShane, který znenadání vtrhne do jejího podniku a má tu drzost prohlašovat, že ho vlastní.

miruska1
08.08.2013 5 z 5

Veľmi,veľmi sa mi tento pribeh pačil. Možem tuto knihu len doporučiť,tak ako aj predošle knihy z tejto serie.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Souhlas s Luckou. Nezávislá žena v oné době se zdá jako nesmysl. A přece v podání této autorky přesvědčivé a ke čtení velice atraktivní. Super čtení.

Lucie249
03.04.2012 5 z 5

Tuhle knížku mám obvzláště ráda, protože se v ní ukazuje, že i žena může dobře podnikat a být nezávislá:)).