Svatba

Svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1327/bmid_calhounovi-svatba-T5i-1327.jpg 4 226 62

Calhounovi série

< 2. díl

Wilson Lewis (zeť Allie a Noaha Calhounových ze Zápisníku jediné lásky) je úspěšný právník, ale v soukromém životě mu to začíná skřípat. Ačkoli má před sebou příklad nádherného manželství rodičů své ženy Jane, sám se nikdy doopravdy nenaučil projevovat city. V práci se mu dařilo a rodinu dobře zabezpečil, ale teď už děti vyrostly, odešly z domova a Wilson si po třiceti letech manželství bolestně uvědomuje, že si se svou ženou už nemá co říct. Je mu to líto, protože nikdy nepřestal Jane milovat, a v duchu si přiznává, že ji zanedbával. Zatouží přimět Jane, aby se do něho znovu zamilovala. Za pomoci velkorysého, moudrého tchána Noaha se rozhodne napravit svou dřívější nevšímavost a začne manželce chystat velkolepé překvapení v naději, že si opět získá její srdce… Přeložila Monika Hřebačková. NICHOLAS SPARKS je populární americký autor, jehož romány se pravidelně objevují na žebříčku bestsellerů, byly přeloženy do více než třiceti jazyků a podle tří z nich byly natočeny celovečerní filmy. Kromě Zápisníku jedné lásky vyšel v Euromedia Group také jeho román Útěk do samoty. N. Sparks žije s rodinou v Severní Karolíně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Wedding , 2003

andy_nejedla
14.04.2018 5 z 5

Co na to říct? Mohlo by to bejt lepší, ale i horší... Nádherná knížka ❤

hopen
13.03.2018 3 z 5

Rychle přečteno, ale znám od Sparkse lepší :-)

Anna 13
29.01.2018 4 z 5

Velmi poklidné čtení...
Návaznost na Zápisník jedné lásky je téměř nepatrná, proto nebude vůbec vadit fakt, že jste ho nečetli. Setkáváme se tu opět s Noahem, ale jeho příběh se tu velmi připomíná...
Čtení je jednoduché, málo postav, líbit se bude starším ročníkům neboť se týká padesátiletého páru a jeho problémech v manželství...

Oddychová četba, při které se rozplynete na vlnách romantiky, kterou by každá žena chtěla prožít... Velmi sympatické postavy jsou příjemným bonusem.

Jednu hvězdu strhávám za zbytečné okecávání určitých manuálních prací a občasné opakování se v ději... Jinak doporučuji a ráda na příběh budu vzpomínat!

Zania
18.11.2017 4 z 5

Příjemné oddechové čtení :)

Deervil
24.07.2017 5 z 5

Roztomilé, krátké a nenáročné. Rozhodně příjemná oddechovka, perfektní na léto i zimu. :)

Dandy1
29.06.2017 2 z 5

Tady žádný romantický příběh nenajdete.

Hana86
14.06.2017 4 z 5

Tato knížka mě velmi bavila, i když děj je vlastně takové poklidné vyprávění. Konec mě nepřekvapil, čekala jsem to, ale nelituji času. Je zde tolik pěkných myšlenek... Tuto knihu miluje moje maminka, protože je právě teď ve věku, jako hrdinové knihy a vlastně také ve stejné situaci (my děti už jsme z domu). Dokázala se plně vcítit do hlavních hrdinů. Proto myslím, že kniha zaujme spíše zralé ženy, než mladší ročníky, ani já se neumím naplno vžít do vztahu 50-ti letých, i když jsem šťastně vdaná několik let. Sparkse mám ráda, pro mě tato kniha není jeho top, ale za mě si 4 hvězdy zaslouží.

Rodaw
10.06.2017 3 z 5

Zápisník jedné lásky se mi líbil více (když už jsme u něho- film pro mě asi ještě silnější zážitek). Ale stejně jako každá kniha od pana Sparkse - četla se moc hezky!! Ale rozhodně nepatří mezi ty mé úplně NEJ.

Lemurka
01.05.2017 4 z 5

Příjemné oddechové čtení. Knihu více ocení dámy, které jsou v dlouhodobém vztahu s mužem. Příběh je zamyšlením nad tím, že na manželství se musí pracovat neustále, aby si po odchodu dětí měli stále co říct ....

Leňulaaa
31.03.2017 3 z 5

Kniha byla celkem dobrá, romantické čtení kde se manžel snaží získat zpět city své ženy. Konec byl překvapivý, líbilo se mi, že v celé knize byl zapojen Noah (zápisník jedné lásky) ale rozhodně nemohu říct, že by mi kniha vyrazila dech. Příjemné čtení, ale Sparks má lepší knihy.

Aaloha
22.02.2017 3 z 5

Kniha je zdlouhavá, až samotný konec nabere trochu obrátky. Jinak bych knihu zařadila jako průměr, kdo nečetl o nic nepřišel.

Horalka5
28.11.2016 3 z 5

Mě tedy Sparks zklamal. Celá kniha byla jen takové plácání se v bahně a prodlužování agónie, kdy se vlastně vůbec nic nedělo. Ale abych nebyla jen zlá, o to více mě překvapil ten konec, zajímavý zvrat, které celé knize vysloužil alespoň tři hvězdy :)

Elis1317
04.06.2016 5 z 5

Sparks opět nezklamal..příjemné čtení na víkend :)

Sykorka10
05.05.2016 5 z 5

Tato kniha mě opravdu nadchla. I když nemám moc ráda poklidné příběhy a tento jím bezesporu je, tak musím říct, že se mi moc dobře četl a hltala jsem každé slovo. Závěr jsem vůbec nečekala a velmi příjemně mě překvapil.

Barbra06
10.04.2016 4 z 5

Nebylo to špatné, byl z toho cítit Sparks a navíc tam byl Noah ze Zápisníku. Samozřejmě, že to není TOP kniha, ale příběh hezký a zajímavý.

kalinkacz
16.03.2016 3 z 5

No... No... Snad nejméně povedený Sparks dle mého názoru.. Pokračování jeho příběhů evidentně nejsou to, do čeho by se měl tento autor pouštět... Jistě, že příběh je opět napsán skvěle, ale podle mého názoru mu chybí ta typická "Sparksovská" jiskra... Kniha nemá takový spád a náboj... Ovšem pro všechny milovníky tohoto spisovatele (jako jsem já sama) je to samozřejmě příběh, který stojí za přečtení... Už jen kvůli tomu, že navazuje na jeden ze Sparksových příběhů...

Terez.a
28.09.2015 2 z 5

Já od Sparkse čekala víc. Začátek byl přímo úmorně nudný, romantický konec to trochu vylepšil, ale kdybych tuto knihu nečetla o nic bych nepřišla.

NikNik
13.07.2015 5 z 5

Kniha s nostalgickým příběhem. Na začátku jsem si říkala, že to bude jen o vzpomínkách na život, ale ve výsledku to byl překrásný, nevšední příběh, který jsem přečetla jedním dechem a na konci mě dojal. Je to prostě Sparks a jeho knihy mají duši.

shay
27.06.2015 5 z 5

Ze začátku mě kniha moc nebavila. Říkala jsem si, že to snad nemohl ani napsat Sparks a těšila jsem se, až ji konečně dočtu. Pak mě ale děj mile překvapil. Konec byl naprosto úžasný.

lucy.sankova
27.06.2015 4 z 5

Stačí jedno slovo - krásné. Akorát tenhle příběh mě nedonutil plakat, jako ostatní jeho knihy. :)