Calendar Girl 2: Duben, květen, červen

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424217/bmid_calendar-girl-2-duben-kveten-cerven-l4h-424217.jpg 4 328 57

Calendar Girl série

Mia Saundersová se kdysi zapletla s nesprávným mužem. Ten má teď v rukou život jejího otce a Mia mu dluží milion dolarů, na které si nedobrovolně vydělává jako luxusní společnice. Další tři měsíce bude provázet bohaté muže a plnit každé jejich přání. V dubnu to bude profesionální basketbalista Mason, který si potřebuje vylepšit mediální obraz, v květnu ji čeká žhavý samojský model Tai a v červnu bude předstírat, že je zlatokopka pasoucí po závratně bohatém Warrenovi…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Two , 2015

LenkaGonn
18.03.2019 4 z 5

Druhý díl ze serie Calendar girl. První kniha se mi líbila víc, ale přesto to byl pěkný příběh s trochou dramatu na konci. tentokrát mě trochu vadilo, že autorka už něco trochu přehání. Třeba jak hlavní hrdinka nakonec nepráskne násilníka a jak je hrozně statečná a jak jí mají všichni rádi. Mám ráda sladké knihy, ale tohle už na mě začínalo být trochu moc. Uvidíme další dva díly.

jana89
18.02.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila více než první díl. Ke konci i nějaké to drama, návraty postav z dřívějších měsíců. A nápad s tetovanim se mi také libil.

okeey
16.01.2019 4 z 5

Začíná se všechno propojovat se vším prohlubovat vztahy přátelství, lásky, rodiny. Určitě se mi tento díl líbil více než první. Mia poznává další skvělé lidi na své cestě, ale také ty, kteří už zas tak skvělý nejsou. Rozhodně doporučuji

Mišule_11
02.01.2019 4 z 5

I když o proti prvnímu dílu se mi tento díl líbil o trochu méně, příběh Mii pokračoval plynule dál, tak jak by měl..:) V příběhu mi nic nechybělo, všechno jsem v něm našla a vesele se dál budu těšit, že na konci stejně skončí s Wesem :D
Snad se postupně dostanu k dalšímu dílu! :)

postrach
18.12.2018 odpad!

Teda tahle kniha mě baví míň.než ta první.Hlavní téma sex.sex.sex.stále dokola...Vulgarismi.alkohol.Připadá mi to spíš.jako lechtivé čtení.....Musím se do čtení nutit.knihy odklkádat....Asi se nedokážu přinutit.dočíst sérii.

Ouninka
10.10.2018 4 z 5

Bylo to docela pěkné, líbilo se mi to, ale první díl byl asi lepší...trošku mi tu vadilo, že pokaždé se proměnila v dohazovačku, protože ten daný muž byl do někoho tajně zamilovaný...ale jinak pěkný příběh...určitě dočtu po krátké pauze i ostatní díly :-).

Julinka679
28.09.2018 3 z 5

Obálka opět skvělá, jako ostatně všechny z této série :-)
Bohužel první díl byl lepší, možná proto, že jsem se seznamovala s novým prostředím a stylem autorčina psaní...
U druhého dílu mě asi nejvíce chytil ten konec, který jsem překvapivě nečekala a hodně hezký byl ten "rodinný" okamžik. Mia mi lezla trochu krkem ale další "přátelé" těchto měsíců byli fajn.
Doufám, že další díl bude lepší :-)

Moonrose
07.09.2018 1 z 5

Obálka je nádherná a to je jediné pozitivum, které na knize vidím.

Mia je vcelku nesympaticka hlavní hrdinka, která samu sebe neustále chvali. Ano, my víme, že má obrovská prsa a obly zadek, netřeba to cpát ob stranu.

Do Mii se vždy každý klient zamiluje a všichni mají obrovské přirození a můžou kopulovat milionkrat za noc. Jo a všichni jsou pochopitelně strašně sexy, neskutečně hodní a po měsíci berou Miu jako svou rodinu.

Linii s Wesem ani komentovat nebudu, ta holka je prostě fakt hloupá.

Nápad knihy je dobrý, škoda, že autorka nevyužila potenciál a nevlozila tam aspoň trochu reality.

Dále mě točily pasáže s její sestrou - SPOILER - chlapce má dva měsíce, hned se musí zasnoubit a bydlet spolu - ani na nájem nemají, musí to platit jeho rodiče. Drahé školné a výživné si od Mii platit nechá, to milé sestricce nevadí, ale nechat si poradit ohledně toho, jak zbytečně a trapně spěchá, to už ne ne ne. Neměl by ji tedy živit a platit školné on? Ach, vždyť ani na nájem nemá a nevadí mu vysavat vlastní rodiče.

pipa36
25.08.2018 2 z 5

Knihu mi půjčila kolegyně, prý "ať mám na dovolené co číst"... Tak jsem to zkusila. Budiž mi odpuštěním, že tento typ knih obyčejně nečtu, budiž mi přítěží, že mi to nedošlo už z názvu knihy.
Na knihách mám ráda příběhy, sdělení, prostě něco, co vás nutí číst dál a dál. V knize s erotickým obsahem těch příběhů asi moc nenajdete. Takže pokud to shrnu:
- erotické scény nevyznívaly vulgárně
- hlavní "hrdinka" je typická americká blbka "World peace" s obrovským srdcem a velkou...
Dočetla jsem do května, červen už jen jako rychločetba. Ee, můj šálek kávy to asi nebude.

Ivetaaa
09.07.2018 5 z 5

Doporučuji....

Lucka1355
01.03.2018 3 z 5

Nevím čím to je, ale Calendar Girl se mi špatně četla. Jinak děj je dobrý, ale třetí a čtvrtý díl číst už nebudu.

Zabka27
11.02.2018 4 z 5

Myslím, že druhý díl Miina dobrodružství v roli eskortní společnice je stejně čtivý jako ten první. Absolutně jsem si oblíbila Taie, ten je opravdu zlatý. Místy je děj malinko nudný, ale Miina odrzlá nátura to vždy oživý.

elfinkaa97
18.01.2018 4 z 5

Stejně jako první díl, i tenhle díl byl suprový. Autorka má skvělé nápady, já si zamilovala Taie tak strašně moc, že nemůžu uvěřit že ho nikdy nepotkám :D
můj blog: www.atreeofbooks.blogspot.cz

simonasafi
28.12.2017 4 z 5

První díl se četl lépe. Kniha není špatná, čte se hezky, člověk u ní vypustí ale jednička byla o mnoho lepší. Dokonce si druhý díl několikrát protiřečí s dílem prvním... Uvidíme jak se povede díl třetí.

KaileyBlot
25.12.2017 3 z 5

Slabší odvar předešlého dílu. Taky jsem zaznamenala malé nesrovnalosti v textu, často se tam vyvracela tvrzení dříve řečená. A z Mii se vlastně stala taková dohazovačka. Nebylo to špatné, dalo se to číst, ale žádná pecka prostě.

beva
03.12.2017 3 z 5

kniha sa číta dobre, má veľké písmená, hlavná hrdinka sa stáva profesionálnou spoločníčkou a každý mesiac ju osud zaveje k inému mužovi, z iného mesta, inej profesie.

veronika6051
25.10.2017

Druhý díl je vlastně "stejný" jako první...některý měsíc je zajímavý, jiný méně... prostě oddychovka pro chvíle bezmyšlenkovitého odpočinku. Na druhou stranu v některých pasážích to člověka nutí i k přemýšlení o vlastním životě, někdy i o tom, jaké by bylo alespoň část toho zažít (jasně, je to "pohádka", ale co kdyby)...stále jsem přesto zvědavá, jak to vše dopadne :-)

Lalina3
22.10.2017 5 z 5

Jako u prvního dílu, kniha se mi líbila!
Nic jsem od ní nečekala, ale tentokrát jsem dostala o trošičku víc než v předchozí knize. Měsíc na Havaji byl...speciální, sice až moc sexu (zatím snad...skoro nejvíc?), ale bylo tam cosi hlubokomyslného.
Na konci jsem uctívala autorku, že sem dala trochu toho dramatu, i když samozřejmě, princ na bílém koni nesměl chybět!
Nemůžu se dočkat třetího dílu, kniha je vážně hodně čtivá a jendoduše vás chytne.

Doporučuji, ale nedělejte si naděje na kvalitní knihu...prostě čtěte a nepřemýšlejte.

Nedomova.em
29.09.2017 4 z 5

Druhý díl Calendar girl jsem si opět přečetla jako oddechovou knihu, která je prosycena erotikou. Někdy si říkám, že bych chtěla aspoň na chvíli zažít to, co Mia... spoustu luxusního oblečení, zážitky, cestování po státech :)) kniha se čte pěkně, ale je to opravdu takový ten lehčí příběh, kdy se člověk může pousmát, protože něco takového by se člověku v životě asi nemohlo přihodit...

Leňulaaa
18.09.2017 3 z 5

Druhy díl se mi líbil víc než první. Mia strka do všeho nos čímž se seznamujeme s novými příběhy a je to rozhodne lepší než když se dej odehrává jen s opakováním toho co ji kdo děla. Poslední měsíc byl zajímavý mohlo to být jen trochu víc rozvinuto. Jsem zvědavá na třetí díl.