Bůh pláče potichu

Bůh pláče potichu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399518/bmid_buh-place-potichu-DEd-399518.jpg 4 103 24

Bůh pláče potichu série

Tam, kde láska zanechává slzy, přátelství dokáže vyčarovat úsměv na rtech. Anna se ze všech sil snaží vyrovnat s bolestnou skutečností, která nečekaně zasáhne do jejího a Everettova života. Oporou v těžkých chvílích jí je Stela, přítelkyně, jakou si přeje každá z nás a Everettův nejlepší přítel Philip. Do vzájemně propletených osudů čtyř hlavních hrdinů však vstupují city a jejich přátelství musí čelit realitě života. Anna, Stela, Everett a Philip jsou ale pevně rozhodnutí spolu vydržet. Dojímavý román ze současnosti o lidech, které navždy spojilo neviditelné pouto pevného přátelství je upřímnou zpovědí o tom, že na to, abychom byli v životě šťastní, musíme umět především dávat.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Kontrast

Boh plače potichu

Talys
23.05.2019 odpad!

Kniha je velkolepou sbírkou různých klišé z romantických románů, lze velmi snadno vytušit, jak se bude příběh odvíjet. Druhý díl si vypůjčím jen proto, abych zjistila, jestli jsem dobře odhadla vyústění.

KnihomolkaKatka
12.05.2019 4 z 5

Obálka je vážně povedená, taková jemná, ale přesto krásná. V jednoduchosti je krása. Co se týče příběhu, takových padesát stran mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už mi stránky ubývaly pod rukama. Přesto, že se jedná o romantický příběh, zdaleka tam nenajdete samé sladké řečičky. Naopak mi přišlo, že zde byla spíše než romantika rozebírána vážná životní témata. Tato kniha má hloubku, proto si myslím, že se bude líbit nejednomu čtenáři.

SweetbabyDi
14.03.2019

Knihu jsem přečetla za tři dny, i přestože mám tři malé děti. Četla se dobře. Byla ale velmi předvídatelná. Už se těším na dvojku

Sjuzz
11.12.2018 5 z 5

Po prvotnom zdesení z názvu kníh som sa tak začítala, že som chodila spať v noci????????‍♀️ Krásny a zároveň veľmi smutný príbeh so šťastným koncom.
Aj keď sa jedná o román, moc sladkého v ňom človek nenájde, čomu som bola rada.
Kniha ma nadchla od úplného začiatku až do konca.