Před svatbou

Gregory Bridgerton na rozdíl od většiny mužů věří v lásku. A také věří, že až potká tu pravou, pozná ji na první pohled a pak už bude vše jen krásné a dokonalé. Jenže ho nikdy nenapadlo, že jeho vyvolená o něj třeba vůbec nebude stát. Okouzlující slečna Hermione Watsonová totiž miluje jiného. Naštěstí je tu lady Lucinda Abe... celý text

Okouzlující slečna Hermione Watsonová totiž miluje jiného. Naštěstí je tu lady Lucinda Abernathyová, její nejlepší přítelkyně, neochvějně rozumná a nesmírně praktická dívka, podle níž Gregory a Hermione logicky patří k sobě. Lucy udělá vše, aby se dali dohromady – nehodlá brát ohled ani na to, že ji usměvavý a bezstarostný Gregory čím dál víc přitahuje. Koneckonců, už léta je zasnoubená a co nevidět se bude vdávat.
Ale lásce se poručit nedá a první pohled je někdy klamný. Gregory si bude muset rozmyslet, která z dívek je ta pravá, a pak ji získat dřív, než bude pozdě – před svatbou. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1363/bridgerton-pred-svatbou-bt7-1363.jpg 4156

Bridgerton (8.)

On The Way To The Wedding (2006)

Vydáno:, Ikar (ČR), Euromedia

Turiel11

Závěrečná kniha byla sladká! Oba hlavní hrdinové byli sladcí ve svých pohnutkách a všechno to bylo tááák hezky romantické. Bridgertonovic klan jsem si nesmírně oblíbila, to jejich věčné popichování, a všechny jejich knihy jsem přímo zhltala. Celou sérii mohu vřele doporučit.

PerlaZP

Konečně jsem se dostala k poslední knížce o rodině Bridgerton. Škoda, že už autorka neprozradila nic dalšího ze soukromí předcházejících hrdinů a hrdinek...
Nejzajímavější části příběhu: Začátek knihy – Láska...
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

lenka9778
04. květnaodpad!

nuda, nuda, nuda....a Lucy? Škoda slov....!

jitka7
05.10.2016

No co dodat... pro mě zklamání, nuda. Přišlo mi to celé šílené, nereálné, vůbec to pro mě nebylo vtipné, postrádalo to šmrnc jako na začátku. Pro mě je to takový dojezd série, kdy se to autorům stává, že první díly nepřekoná nic a kvalita knih jde dolů. A tohle ten případ rozhodně byl. Nejvíc mě na této knize bavila Gregoryho sestra. Asi tak :(

havrmoni
31.07.2016

Tak co na to říci. Nejslabší z celé série. Konec byl úsměvný a asi nejlepší z celé knihy. Jen jsem si myslela,že tam bude vìc o celé rodině,počet dětí a třeba nějaká sešlost se všemi jejími příslušníky. No nic, nemůžu mít všechno. Gregory byl stejně jako ostatní chlapy z jeho rodiny-miláček. Luci jsem bohužel nepřišla na chuť,ze všech hrdinek této série byla nejmladší a nejnaivnější,možná nevyzrálá no prostě zlatá Eloise. Teď na konci celé série můžu říci,že první díl a Čekanka byli nejhezčí.

AllyKumari
13.07.2016odpad!

Tohle se mi kdysi dostalo do ruky, když jsem si všechny ostatní knížky zapomněla doma a kamarádka měla v kufru jen tohle. Z nudy, která byla šílená, jsem knihu přečetla a dodnes na ni vzpomínám jako na jednu z nejhloupěji napsaných romancí, jaké jsem kdy viděla. Korunu všemu dodávaly názvy kapitol, z nichž v paměti utkvívá například "Nic se nevyřeší" - a ejhle, skutečně se v kapitole nic nevyřeší. Nicméně podle předchozích komentářů mám trochu strach, jestli vůbec mluvím o správné knížce? Název i anotace však odpovídají... Není-li to ona kniha, která končí povití snad už asi desátého dítěte hlavní hrdinky, pak se omlouvám.

Barbora H
10.06.2016

Hezký závěr série...

Charley
02.07.2015

Poslední tečka v krásné sérii, dokonce je mi i líto, že se s celou rodinou musím rozloučit....byla to nejlepší historicko-romantická série, kterou jsem zatím četla.

Culda
09.03.2015

ten závěr mě rozesmál....vtipné zakončení celé série :)

Kamiliana
20.07.2014

Začátek celkem vtipný a napínavý, prostředek úsměvný a dobře rozepsaný, ale závěr je překombinovaný.

miruska1
28.06.2014

Skvele,zabavne , romanticke, dojimave i napinave s nadhernym zaverom.

jaja1989
27.05.2014

hrozne romanticky tohle by chtela zazit kazda holka

malazluta
26.07.2013

Poslední díl série je poněkud slabší, ale i tak je to důstojné zakončení knih o sourozencích Bridgertonových.

luci2
07.07.2013

Je to krásný hodně romantický příběh. Příběh dvou lidí, kteří se velmi miluji. Popravdě řečeno osud hrdinů není jednoduchý, dokonce jsem několikrát uronila i slzu, ale konec je naprosto úžasný a myslím si, že tento příběh krásně uzavírá sérii Bridgertonových.

liletka_a
23.03.2013

Poslední díl, mě moc neokouzlil ;) Sice zakončil skvělou Brigertonskou sérii ale patřil k těm slabším. Nicméně oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí, kniha není moc dlouhá, takže není důvod nepřečíst :)

Shakespeare
03.05.2012

Nic moc, je tam láska, je tam nebezpečí, ale prostě to není ono.

Julia Quinn

Julia Quinn