Mega hustej nářez ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů - a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda."Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický," říká JUDr. Tomáš Uhřík. Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155534/mega-hustej-narez-155534.jpg 4.4488
Série:

Bratrstvo krve (3.)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno: (ekniha), Epocha (ČR, od r. 1989)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (70)

Přidat komentář
Ryorka
05. ledna

Shrnu sem všechen nářez. No, nelze nepopřít veeeelkou až drzou inspiraci Kulhánkem a za ten fakt dávám jednu hvězdu dolů prvním dvěma dílům. Nicméně už v půlce druhého dílu tomu docházel dech a v posledním díle už to byla tak trochu nastavovaná kaše. Jakože už už už je měli ......a pak se všechno posralo a pak zas už už už je měli.......a pak se zase všechno posralo, atd. Bylo to na mě už trochu zdlouhavé. Hodnotím přísně, já vím. Ale na druhou stranu autor musel počítat, že bude srovnáván.

Okoslav
25.12.2018

Mega hustej závěr fakt hustý trilogie.

Upřímně: všechny ty hlášky, sex, akce a umírání/zmrtvýchvstání/umírání/zmrtvýchvstání už ve třetím díle nejsou, co bývaly v tom prvním. (Tím chci říct, že už je toho jako trochu moc.)

V žámci žánru ale výrazně nadstandardní, takže autorovi odpouštíme jak dějový nelogičnosti, tak poněkud zběsilé tempo třetího dílu (protože akce sice střídá akci, ale pak si uvědomíte, že se celou dobu mění jen lokace - jako byste četli stejný scénář pořád dokola, jen v jiným oblečku) a máme radost, že takovýhle věci nepíšou jen Kulhánek a Kopřiva.

Adys589
21.12.2018

Poslední díl snad nejlepší ze série

Dervish
19.12.2018

Kdepak, ač se Herr Bezzemek snaží o sto šest, nemá to koule jako má Spadovská trilogie, díl od dílu je to slabší a slabší. Ono recyklovat brakovou literaturu můžete také jen omezenou dobu, pak už se zacyklíte a prd. Navíc ta nesmrtelnost hlavního hrdiny je největším problémem celé knihy, nebojíte se o něj, protože i když je prakticky chodící kostra, stejně se zregeneruje než lusknete prstem. Kdepak takhle "kotletka" byla dlouho nad ohněm, takže je spálená a vysušená, ani drahá omáčka, kterou na ní autor nakydal, to zachránit nedokáže. Bič a pryč. Ale Kotletu mám rád a až se zase vrátí do reálnějších kontur, rád si ho zase přečtu a zařehtám blahem.

Sharru-ken
08.11.2018

No a jak to začalo, tak to taky končí. Autor si opravdu neláme hlavu s logikou ani konzistencí. Vymyslet příběh také moc času nezabralo a u akce to vypadá, jakoby zkopíroval již napsaný text... No tak to máme za sebou. Ono to nikomu neublížilo. Stejně jako nejde jíst neustále v gurmánsky dokonalých a luxusních zážitkových restaurací, tak nejde číst jen hlubokou promyšlenou literaturu. Občas se člověk musí zaplnit v nějaké závodce.

Lenka.Vílka
20.08.2018

A je to tady. Poslední díl, který nám dovršil tuhle ujetou cestu. Nečekala jsem, že to zvládnu tak rychle, ale příběh jsem vyloženě hltala. Byla sranda, nechutnosti a nářez. Co jsem čekala, to jsem dostala....

TERRORDROME
11.08.2018

Takže Bratstvo Krvi dospelo do fázy Mega, aj keď je to väčšinu času stále to isté čo predtým, akurát že sa konečne začne rysovať plán ako vyduriť emzáckych žltokožcov z tejto planéty. Ratatata-bum-prásk-sek a hromady mletého mäsa, asi toľko k deju. Prekvapivo plán nestál za nič lebo ani vesmírnym konským hlavám sa nedá veriť a tak si Jan Bezzemek užije extra vypečenú mučiarenskú pasáž, ktorá už začínala byt fakt hustá. No a prepálené, zbesilo besniace besnenie pri kynožení kybernautického osadenstva bojových lodí už sa naozaj blíži k bodu Mega, do ktorého sa nakoniec definitívne prehupne počas atómovej opekačky upírov a konečného zúčtovania s hnusákom Fredom. ... a Kulhánek sa obracia v zásuvke písacieho stola.

Marry123
07.08.2018

Stejně jako po Spadu se mi stýskalo po plukovníku Michálkovi, teď se mi bude stýskat po Bezzemkovi a Gerhardovi... a samozřejmě po všech ostatních. Za mě další TOP a už se těším na komiks :)

Tyrkysová
19.05.2018

Epesní zakončení trilogie, a i když je najednou všechno rychlé a konec je místy béčkový, je to přece to, kvůli čemu tenhle žánr čteme, takže za mě dost dobrý :)

michal8549
26.04.2018

Mega hustá magořina... U téhle knížky jsem si dal osobák v rychlosti hltání knížky... Peckově zakončená série.... Prostě pořádně naklepaná kotleta... Jenom mi bylo líto Herr Bezzemka ohledně Pavlíny, chtělo by to trochu zlepšit timing Herr Bezzemek :D

Lucie89
12.04.2018

Ke 3 dilu jsem se dostala po delsi pauze.. a uplne se do knizky ponorila. Autoruv humor miluji a uplne si ted rikam, proc jsem sakra vubec tu pauzu mela.?

Elea
13.03.2018

Ani poslední díl nezklamal, úžasně jsem si jej užila.

LuciNka93
11.01.2018

S knihou jsem byla spokojená a byla docela hustě nabitá svými neustálími kousky. Nemám nic k tomu co bych tomu vytkla.

tygřík2
03.12.2017

Já věděla, že bez těch píp nanitů by byli hlavní hrdinové píp nahraní. I když jim VŠECHNO, o co v píp boji, Odíííín!!!, přijdou, dorůstá. Tak husté to bylo.
Podivuhodné zákruty děje i hláška za hláškou mne nutily chechtat se mezi píp sprškami Snailů, píp svistem RPGéček, píp neodbytnými kolotoči a píp vršícími se hromadami píp žlutých mrtvolek nahlas. Nejsem přítelem hrubých výrazů, ale tady byly píp na místě. Bylo to tak píp zábavné, že jsem ochotna zapomenout i na to jedno píp "budeme se soustředit" :-).
Opravdu píp vroucně doufám, že L.K. alias F.K. se někdy k Bratrstvu vrátí a my se s ním vypravíme do vesmíru dát za vyučenou píp žluťáskům na jejich píp vlastním území. (Napíšu Ježíškovi, jestli by se nepřimluvil.) Na důkaz, že tomu pevně věřím, začínám pátrat po nějaké starší kosmické lodi na prodej.

KAREL6725
14.11.2017

Tak tohle bylo fakt mega hustý, poslední díl nezklamal, celou sérii jsem si neskutečně užil. Jestli mě opravdu něco pobavilo , tak to byli upíři transvestiti . Za celou sérii plný počet hvězd. Kotleta umí, nikdy nezklame.

Drowned
29.10.2017

Tak poslední díl byl fakt MEGA HUSTEJ NÁŘEZ. Jan s Gerhardem se hnali do spousty bitev, Kartany kosili po stovkách společně s ESMkama a končili skoro pravidelně bez končetin včetně pinďourů :-) Z jejich přátel jim jich moc nezůstalo, ale závěrečné zúčtování stálo za to. Já jsem byl na konci knihy spokojený a bavil jsem se mega hustě. Je mi líto, že už více o Bezzemkovi s Gerhardem a prsatici Petře neuslyším...

Murysek
28.09.2017

Jeden z nejlepších upírských příběhů, celá trilogie mě naprosto pohltila. Úžasný počin tuzemského autora se slovníkem mě velmi blízkým. Sám jsem zastáncem toho, že emoce kromě obličejových svalů nejlépe vyjádří kvalitní český vulgarismus, případně kombinace obojího.

vaby
09.09.2017

Super!!!!!!!!!!!!!!

Alezi76
26.07.2017

Závěrečná část trilogie opět nezklamala a skvěle zapadla. Za mě plný megapočet.

nycol
06.07.2017

Miluju Kotletu, jen by měl psát rychleji :)

kethy
05.06.2017

Síla. Prostě Hustý a ještě Mega. Tahle trilogie se prostě suprácky povedla. Sice jsem si knihy vložila do knihovničky, ale mám pocit, že je brzy zase vyndám.
Teď jdu do dalšího příběhu, ale trochu se ho bojím. Vlci tu nemají moc velkou popularitu.

NemmamSlov
04.06.2017

Proste tieto Kotletovky clovek ani nemoze nemat rad. Ako v predchadzajucich dieloch tak ani v zaverecnej knizke tejto serie nesklamal. Proste Mega hustej narez. Musim povedat ze najviac som si oblubil postavu Geralda, na to alo dlho zije tak mam pocit ze sa mu v poslednej dobe lepila, sakra, smola na paty. Proste u mna zatial tato seria TOP, co pan Kotleta napisal.

Kešu1981
24.04.2017

To si takhle upíří dědeček (toho vážně žeru, Odííííííín) spolu s upířím vnoučkem, zhuleným upírkem atomovkou a upírem transkou prostřílej cestu za pomoci "šneků" přes armádu marťanů a...tleskám a doufám v další pokračování...Odíííííín :o)

toni-az
09.04.2017

První půlka docela dobrý, ale poté co se PÍP (spoiler vymazán) a všichni se PÍP a díky tomu pak zničili PÍP tak už mi to přišlo nějak moc PÍP. Kulhánek to není, ale číst se to dá.

markyticka
29.03.2017

Do knihy jsem se začetla hned od začátku, a i když už mi to přišlo až moc překombinované, hodnotím 5 hvězdičkami. Ideální je vyhradit si pár dní a přečíst celou sérii v kuse a to vč. Vlků. Upíry mám ráda, ale o fous sympatičtější mi byly přece jen postavy v sérii Perunova krev. I když Radegast je Radegast :)

Aleen
16.02.2017

Jako jiní přede mnou, i já jsem všechny tři díly zhtla po sobě. Tolik násilí, krve, sprostých slov, sexu, šovinismu...prostě super jízda z pekla, protože v pekle jsme už v předchozích dílech i v tomhle byli...já ŽERU Kotletu!!! Bylo to super akční, sexy, vtipné a dokoce i celkem logické a to jsou věci, které se obvykle do jedné knihy nedávají najednou. Jsem naprosto nadšená!

SimaX
26.06.2016

Tento díl z trilogie osobně považuji za nejpovedenější. Od prvního dílu je vidět jistý posun nejen autora, ale také vývoje postav. Opravdu jsem nečekal, že úroveň této série se bude zvyšovat. Po přečtení prvního dílu jsem vážně váhal zda mám pokračovat, ale vyplatilo se. Na scéně se ukazují postupně všichni co pro tuto trilogii něco znamenají. Děj je přehledný a zakončení se mi také líbí. Trilogii mohu s čistým svědomím doporučit jako oddechovou četbu.

Crowley
20.06.2016

"U posraný řitě Nelsona Mandely!"
Osobně se mi toto zakončení nadmíru líbilo. Ačkoliv jsem byl trochu zklamán z předešlého dílu, tak poslední část byla fakt mega hustej nářez. To přesně vystihuje knihu. Je to takový ten čistý splater punk, který ještě plně nenašel cestu do cíle a srdcí čtenářů. Je však velmi blízko.
Díky parádnímu námětu a "kulhánkovským" postavám jsem se cítil trochu(fakt jen trochu) podobně, jako při prvním čtení Nočního klubu. Nadšení a touha po další skvěle popsané akci.
Dozajista nemůžete čekat něco víc. Je to prostě zakončení rubačky mezi upírama a mimozemšťanam. Jan Bezzemek je větší tvrďák než Martin Fridrich. Dokonce i větší sympaťák, ale ve skutečnosti jsou si vlastně dost podobní. Autor sice nemá moc talent na nějakou psychologii postav(ne že by o to v takových knihách nějak šlo), ale dohání to kvalitním humorem, který je ostrý jako řeznický nůž z Bruntálu.
Neubráním se ještě srovnání s Perunovou krví. Tyto dva romány jsou napsané v podstatě naprosto totožně. Volte tedy jako první ten, který vás zaujme více námětem. Bratrstvo krve je více mainstreamové svým příběhem, ale dohání to převážně brutální akcí a humorem, který je zde lepší, než u Perunovi krve.
Záporáci mi na druhou stranu více sedli v krvi. Bylo na nich něco kouzelného a nového.Tady je sice záporák skutečně brutální, ale není nějak extra charakteristický. To jsem však našel právě v Perunově krvi.
Pokud tedy chcete béčkovou scifárnu, jako kus hovězího, tak volte Bratrstvo krve. Pokud chcete netradiční kus hovězího, který je porcován slovanskými bohy, tak volte Perunovu krev. U obojího však dostanete přesně to, co by správný český splater punk měl mít. Pořádně velký, krvavý a nasraný koule.
"Zkurvenej Oppenheimer."

Lenny33
30.05.2016

Možná je to tím, že jsem jednotlivé díly četla s delšími časovými odstupy, ale tohle je za mě jednoznačně nejlepší díl a moc jsem si ho užila!
Jen těch mrtvých kdyby tolik nebylo...

Tazz1
21.05.2016

Prostě adrenalin . V pár dnech jsem přelétl všechny tři díly. Nářez co odsýpá a skvěle se čte. A to je to hlavní. Autor se s ničím nepáře a není poplatný současným "hodnotám". Uživatelé Apple produktů jsou parta přiteplenců a ženy roštěnky na sex. Neměly by tedy číst sufražetky a hošani s jabkofounem. Ale normální čtenář tří českých K (Kotleta, Kulhánek, Kopřiva) bude nadšen...