Milenka pout zbavená

Milenka pout zbavená https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119454/milenka-pout-zbavena-119454.jpg 4 680 680

Bratrstvo černé dýky série

Payne, Vishousovo dvojče, je ze stejně temného válečnického těsta jako její bratr.Protože je od přírody bojovnice a navíc rebelka, co se týče tradiční role Vyvolených žen, není pro ni na Druhé straně místo... a nenajde se pro ni role ani na válečné frontě. Když utrpí zranění, po kterém ochrne, je povolán lidský chirurg, doktor Manuel Manello, aby ji léčil, jak to dokáže jen on - a zanedlouho je vtažen do jejího nebezpečného, tajného světa. Ačkoliv nikdy dřív nevěřil na tvory, kteří bloudí nocí - jako upíři -, shledá, že je víc než ochoten dát se svést výraznou ženou, jež ho poznamená na těle i na duši. Zatímco ti dva nalézají mnohem víc než jen erotické souznění, dojde ke srážce lidského světa s upířím a Payne navíc dožene několik set let starý čin, který znamená pro její lásku i život smrtelné ohrožení.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Unleashed , 2011

Thalin
19.04.2024 3 z 5

Musím se přiznat, že zrovna tenhle příběh točící se kolem Payne mě nikdy až tak nebavil. Vlastně mi její osud byl tak trošku jedno. Ale to nijak nemění mou oblibu v téhle sérii a jednou za čas si ji ráda přečtu znovu.

Artep071
14.04.2024 4 z 5

:) těším se na pokračování :)

miruska1
29.10.2023 5 z 5

Dala jsem si pauzu od této série a teď zase čtu........ Až na pár míst, které byly pro mě nudné, se mi to moc líbilo. Zatím jeden z těch lepších příběhu. Jsem zvědavá na další díl.....

LilluLong
04.04.2022 5 z 5

Táto časť sa mi asi zatiaľ najviac páčila,za mňa 5*

moma08
24.01.2022 4 z 5

Bylo to fajn čtení, ale části, kde byli Manuel a Payn jsem dost přeskakovala, tyhle dvě postavy mě moc nevzali, ale zbytek super.

petraj30
31.08.2021 5 z 5

Další krásný díl. Hlavní dvojice mi byla hodně sympatická a jejich příběh se mi moc líbil, ale oproti ostatním byl jen romantický. Myslím si ale, že to ještě nebylo pořádně ukončené, zvlášť co se týče Manyho. Více se dozvíme zřejmě v dalších dílech.
Nejvíce vyčníval příběh Vishouse. Tam bylo od všeho trochu, ale popravdě každý z párů je zajímavý a já se moc těším na další párování a další příběhy z Bratrstva.

Karoli282
13.04.2021 5 z 5

Další skvělý díl. Musím se přiznat, že jsem se na této sérii stala závislou a pořád mě to stejně baví, Stále se objevují nové zápletky a já si čtení těchto knih opravdu užívám. Payne s doktorem mi byli sympatičtí, jejich vztah mě bavil. Všem doporučuji.

Petraj365
07.12.2020 5 z 5

Myslím, že jsem závislá. Nic jiného nedělám než, že čtu. Tento díl byl opět super a jdu hned na další

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Opat som celu knihu zhltla ;)

johana3160
29.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Inu autorka chytila minulou knihou druhy dech (aspon pro me) a tato kniha jen kousek zaostava. Dej je vice mene rovnomerne rozdelen mezi Payne a jeji dvojce, ktere s ni uzce souvisi a jen sem tam odbiha jinam, ale ne neprijemne. Co mi na tomhle dile vadilo vic, bylo ze zacina pribarvovat veci, ktere v minulych dilech jasne popsala. Vishous do sveho apartmanu nikdy nebral muze, krom jedne “zalezitosti” v tabore otce s nimi ani nespal,aspon myslim, a Qhuinn nespal s muzi aspon doposud. Casova linie taky lehce kulha...
Jinak je kniha prekvapive ctiva a pribeh tentokrat i pekne prekvapivy. Autorka zase pekne zaonacila jak muzou zustat spolu :)

Szekynka
23.09.2020 5 z 5

Jako každý díl ani tenhle nezklamal. Pro mě je BČD docela závislost a všechny díly hltám. Příběh Payne a Manuella byla jako vždycky parádně propracovaný. Jediné co mi do teď leží v hlavě je proč byla Mannyho krev tak silná a kdo byl jeho táta, ale myslím, že v dalších dílech se to dozvím.

MonaLisa42
14.07.2020 4 z 5

Další velice pěkná, čtivá a dojemná kniha.
Jsem nadšená, že se naše bratrstvo stále rozrůstá a postavy se dále vyvíjejí. Payne a Manuel jsou skvělí. Čekala jsem, že se dozvím více o Nijaké, ale ta se tu ani neobjevila. Na Vishouse jsem v průběhu čtení byla dost naštvaná, ale nakonec jsem ráda, že se i mezi vztahy starších párů vyskytují problémy, které si musí mezi sebou vyřešit. Velice kladně hodnotím, že se do děje nemíchala Vyhlazovací společnost. Poprvé se zde objevil Xcor a jeho parta, o kterých doufám, že v dalších příbězích budou hrát důležitou roli, protože mě skutečně zaujali. Dotektivové Chosé a Veck byli zajímavým zpestřením. Jediné, co můžu vytknout je, že jsem se při čtení občas nudila.
Tento díl nepatří mezi nejlepší ani nehorší...takový zlatý střed. Celá série je však skvělá a už se těším na další díl. Děkuji!!!

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Dalsi vydarena kniha. Manny je borec a Payne bych asi nechtela urazit. Cim vic o Bratrstvu ctu, tim vic to miluju.

Renatapek
04.11.2019 5 z 5

V devátém dílu serie Bratrstvo černé dýky nás autorka překvapí nástupem nové, hlavní postavy Vishousovy sestry a dokonce dvojčete Payne. Málo kdo věděl o její existenci, včetně jejího bratra. S Payne se do děje vrací i lidský doktor, chirurga Manuel Menell (hrozné jméno :)) On sám vyvolává v upíreh mnoho emocí. Stává se, s hrdinkou tohoto dílu, Payne, hlavním aktérem velmi čtivého příběhu. Zase se v něm mihnou i postavy, které už známe.

LucijeT
01.11.2019 5 z 5

Tento díl se mi opravdu moc líbil, hltám tyto příběhy s nadšením. Upřímně doufám, že v nějakém z dalších dílů bude víc o Revhengovi, jeho příběh mě opravdu oslovil :) a Vishous? Teď mám o něm mnohem lepší mínění než po přečtení dílu o něm :)

TomuVer
05.10.2019 5 z 5

Manny je iný šéf. Verím,že autorka o tejto dvojici povie niečo viac aj v budúcnosti.

denniys
26.12.2018 4 z 5

už mě nenapadá, co napsat, abych se neopakovala..autorka ani u 9. dílu neubrala nebo nepřidala na úrovni..prostě pořád ty stejné lovestory z prostředí Bratrstva založené na stejném principu..

Evka3814
12.03.2018 5 z 5

No tak tento díl mě příjemně překvapil.Postava Payn mi sedla,také se mi líbil vývoj mezi ní a Mannym. Docela jsem byla překvapená že se autorka nebála psát o dvou mužích jakožto milencích,beru to jako oživení a určitě je to odvaha,jelikož to bohužel ne všichni zkousnou:) jsem zvědavá na další vývoj.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lenny33
02.03.2018 5 z 5

Nato že předchozí díl jsem četla před 6 lety, jsem se do této série velmi rychle začetla a opět si jí zamilovala. Hltala jsem každé slovo, autorka dokáže napsat velmi poutavou knihu i o postavám, které nepatří mezi mé nejoblíbenější. Ovšem nadchly mě kapitoly s V. a Butchem, kteří jsou naopak moji oblíbenci. Nutno dodat, že se jedná o (neuvěřitelný) 9. díly erotické fantasy série, která stále neztrácí dech. Spíše naopak...

upíři erotika

J. R. Ward (p)