Milenec jen můj

Milenec jen můj https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89597/bmid_milenec-jen-muj-CvA-89597.jpg 4 717 64

Bratrstvo černé dýky série

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Mine , 2010

LucijeT
29.10.2019 4 z 5

John je pro mě jouda a jako jouda se i projevil, závěrečný zápas byla Xheh zraněná jen kvůli jeho hlouposti a on se pak ještě vlastně smíří s její smrtí.. hm... v dané situaci mě happy end dost šokoval. Nicméně se to hezky četlo, jen John není můj favorit no... no a tak vzhůru za dalším dílem, už se těším. Trochu mě znepokojuje stvořitelka, která nám nějak zhasíná a všichni na ní nějak zapomínají.. jsem upřímně zvědavá jak to bude pokračovat

TomuVer
05.10.2019 5 z 5

SKVELÉ. Johna a Xhex ako párik milujem. A ak sa zamyslím nad tým,že v minulom živote ( ako Darius) jej vlastne pomohol na svet a ona ho,pri ich prvom stretnutí,brala ako chlapčeka pred premenou... Autorka stúpa stále o level vyššie. Klobúk dole pred sériou BDB.

denniys
26.12.2018 4 z 5

pořád ta samá poměrně vysoká úroveň, pořád stejné postavy s podobnými příběhy, pořád stejně osudové lásky, pořád dobré flashbacky do minulosti, pořád ještě bratry neodložím a jdu číst dál..

trynitrix
20.09.2018 4 z 5

Tak na Johna jsem se snad těšila už od začátku jak to sním bude a jak to dopadne pak i s Xehn takže opět super :-)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
10.03.2018 5 z 5

Na tento díl jsem se moc těšila a nezklamal. Fandila jsem J&X po tom čím si prošli. Překvapili mě další postavy a jsem zvědavá co se z toho vyvine,supeeer:)))

misak94
01.01.2018 5 z 5

Kniha je naprosto úžasná. Zpočátku jsem si nedovedla představit, proč jsou zde celé pasáže ze života Daria a když se na konci vše spojilo doslova mi to vyrazilo dech. John je další oblíbenec, jeho příběh je úžasný a doslova jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem odkládala prakticky jen kvůli spánku :)

Lkova
19.09.2017 5 z 5

Knihu jsem četla až dnes, v podstatě jsem ji ani "neodkládala", už před lety jsem ji totiž odhodila s přesvědčením, že se mi líbit nebude. Boy, was I wrong.
John i Xhex jsou oba bojovníci, to se mi líbí asi nejvíc. Xhex není ta ženská postava, která by se chtěla stát hrdinkou někdy v průběhu knihy. To ne, Xhex je totiž hrdinka už od začátku, drsná mašina, ta se ničeho nebojí. Jenže pak je s Johnem sama a v tu chvíli je prostě krotká jak beránek... i když to nepřizná. "Musím ti říct tři slova. Johne Matthewe... já jsem strašně blbá. To jsou hádám čtyři slova, co?" A John zase není ten hrdina, který by jí něco zakazoval. Protože ví, že by to na ni neplatilo! Tak bojuje po jejím boku, no já taju, holky. Jasných 5.

kacaaba
18.07.2017 5 z 5

Tak tento díl se mi líbil víc než předchozí. Líbili se mi vedlejší příběhy a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat...

Charmedka
02.06.2017 4 z 5

Kniha se četla jedna radost, i když má přes šest set stran, zvládla jsem ji přečíst za necelé tři dny. Přesto tento díl společně s předchozím považuji za slabší. Možná je to i tím, že John nepatří mezi moje nejoblíbenější postavy. I když je tu již za dospělého muže a bojovníka, stále v něm vidím spíše malého kluka.

75terka
29.05.2017 4 z 5

Nakonec příjemné překvapení :) Netušila jsem, že mě příběh Johna a Xhex tak dostane. Chvílemi jsem ale kroutila hlavou nad trochu nepochopitelnými částmi knihy. Ale jak už znám konce této série nakonec se vše vysvětlilo a já zůstala opravdu spokojena.

Etule
05.05.2017 4 z 5

V tomhle díle přestal být John klukem a stal se mužem. Vázaným mužem. Ze začátku jsem si myslela, že vsuvky v podobě vyprávění Daria (k němuž se nedokážu vyjádřit bez emocí), mě budou rušit, ale nakonec tomu tak nebylo. Naopak to celému příběhu, celé té přitažlivosti dalo smysl. Osud, že? :)
V tomhle díle šlo Bratrstvo lehce do pozadí, což na mě kupodivu působilo příznivým dojmem. Líbilo se mi, že se do popředí se dostal John a jeho přátelé. Hlavně samozřejmě Qhuinn a Blay. Konečně se tady projevilo to jiskření mezi nimi. A taky to že to rozhodně není jednostranné, že? :) Jsem ráda, že se do hry vrátil Tohrment, očividně konečně plnohodnotně.
No co si budeme nalhávat, už se nemůžu dočkat knihy, kde budou hlavní postavami Qhuinn a Blay. :3

cukrovka
02.04.2017 5 z 5

Ani další díl nezklamal. Xhex a John se k sobě hodí. On respektuje, že ona je bojovnice, a Xhex si nechá od Johna pomoci. I když zde bylo opět víc příběhů a všechny mě zaujaly. Nejvíc ale Blay a Qhuinn. Už se těším na jejich ne tak tradiční příběh.

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Na díl s Johnem a Xhex jsem byla opravdu zvědavá, protože Johnova postava se mi líbila a měla jsem ji velice ráda, proto jsem byla zvědavá, co si pro něj spisovatelka v tomto díle připravila. A bylo to zase super :)

Mellisek
21.11.2016 4 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila protože mi postava Johna přišla úžasná už od samého počátku kdy se John objevil. No příběh s Xhex byl takový jaký jsem si myslela. :-) Ale mohu říct že mě opravdu více zaujalo jak se to bude vyvíjet mezi Q. a B. :-D O nich kniha co koukám na sérii nebude :-D

Malinali
30.08.2016 5 z 5

Boží!!! Nemám co dodat. Moc mě to bavilo! Jako každý díl této série...

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Xhex a John jsou asi ta nejnepravděpodobnější dvojice, kterou bych očekávala. Nicméně právě proto se k sobě tolik hodí. Tento díl se mi opět moc líbil.

kik68
16.07.2016 5 z 5

Tenhle díl miluji. Hrozně jsem se na něj těšila a vůbec mě nezklamal.

ewisek22
22.08.2015 4 z 5

Xhex byla má oblíbená postava, takže jsem se na tento díl dost těšila. Vůbec nejlepší scéna v té knize je, jak John hledá V Lashově domě unesenou Xhex...stojí vedle sebe, ale John Xhex nevidí, páč ji Lash obestřel nějakým kouzlem...no můžu říct, že i pár slziček mi ukáplo:)) Dávám 4 hvězdičky, páč k dokonalosti mi cosi nepojmenovaného chybělo:) Jooo a už se nemůžu dočkati dílu s Qhuinem...

marcela6183
18.08.2015 4 z 5

Pořád neveřím tomu, co čtu. A pořád si nejsem jistá, jestli je to o Johnovi a Xhex nebo o duševním dospívání tří upířích mláďat, z nichž jeden mlíčňák se uvázal na starší babu (s čímž mimochhodem nemám problém, ale autorka asi jo).
Jelikož Johnův lajtmotiv je tady od prvního dílu a bylo nutné jej posunout dál, přišel tenhle díl. Nepůsobí na mne jako něco, co by se autorce psalo lehce. Spíš mám dojem, že trpěla víc, jak obě hlavní postavy dohromady. Chtěla napsat přesvědčivou knihu o silné ženě a silném muži. A napsala nepřesvědčený pokus o dvou hledajících se charakterech, které na sebe tak nějak slepě narazily. Řemeslně tomu není co vytknout, ale tápu myšenkově. Nejspíš pro roztříštěnost do tolika knih. Mám příběh téhle dvojice ráda, ale pozitivní dojem jsem si odnesla z Lashova vývoje a Qhuinnova dozrávání.
Leze to ze mne jak z chlupaté deky (podobně jako asi z autorky) - takže je to čtyřka.

A zůstává ještě jedna otázka: kdy už konečně vyleze z Johnovy hlavy Darius?

upíři erotika

J. R. Ward (p)