Branky Body Kokoti

Branky Body Kokoti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486999/bmid_branky-body-kokoti-ymX-486999.png 4 42 11

Populární satirická relace v knižním zpracování! Padesát osm dílů formátu feminist news, 58 fejetonů a několik bonusů. Témata, která vás štvou, ale báli jste se o nich mluvit nahlas, a šovinismus jako sprosté slovo. Moderátorka s pořádně prořízlou pusou a tým nabroušených scénáristek, které už nechtějí dál mlčet – nebo se vobkreslovat.... celý text

joanb
27.11.2023 4 z 5

Bylo to vtipné, zajímavé, podněcující k přemýšlení, ale taky dost sprosté...
V 12/2023 je stále prasák týdne aktuální! Tohleto snížení prestiže lékařských fakult kvůli zvýšenému počtu studentek (žen) z úst profesora P.P. je žhavým kandidátem. Ojojoj!

Čand@
22.02.2023 3 z 5

Už som si začínala myslieť, že som asi feministka. Bavila som sa výborne. Užila som si smiechu i krútenia hlavou nad ľudskou hlúposťou a (zväčša mužskou) hrubosťou. Ozaj výborné komentáre diania okolo nás žien. Však na druhej strane, u poniektorých som si vravela, že nájsť v nich niečo urážlivé pre ženy muselo autorku stáť asi veľkú námahu, prípadne zapojiť nemálo fantázie. V niektorých situáciách som nič “závadného” nevidela, kým mi to autorka polopate nevysvetlila, čo tam vlastne mám hľadať. Nakoniec teda predsa len asi feministka nie som. Ale nevadí! Čítajte, stojí to za to.

attila1
17.02.2023 4 z 5

Jo to se mi líbilo. Někdy smutné jindy sranda. Jen si říkám jestli prasáci týdne se poučili :-)

katerina3633
04.01.2023 4 z 5

Jé já se nasmála, opět. Bez přednesu to není takové, ale i tak je to super oživení.

Kolaloka
21.11.2022 3 z 5

Pořad (nově Kokoti na neděli) mám moc ráda, knížku jsem ale odložila, bez živého projevu Terezy Dočkalové to nebylo ono :)

EF1
02.09.2022 5 z 5

Perfektní počtení a oživení hlášek z pořadu. Přečteno jedním dechem. Zasmála jsem se zas a znova.

roso.mak
24.08.2022 5 z 5

Přepis pořadu s poznámkami a aktualizacemi od týmu a pár bonusových rozhovorů.

Bavím se pořád stejně dobře.:-) pure hate

Davidin
13.07.2022 5 z 5

Když jsem knihu spatřil poprvé, oblil mne pot a vlna despektu. Kombinace obálky a strašáka „feministické satiry“ se zdála hrozivá... Ale po několika měsících jsem se odhodlal nebýt kokot a pustil se do četby.

Formát přednesu, kterým dámy autorky prezentují mnoho vyjádření i situací, mi učaroval. Zamyslel jsem se, skvěle pobavil (zejména u prasáků) a dozvěděl se něco ze vzniku této relace i jejího směřování.

katallinka
17.05.2022 5 z 5

Skvělé! Knihu jsem četla cestou do práce a občas jsem měla strach, že se budu smát na celý autobus. Některé kapitoly byly naopak dost smutné. Takže celkově kniha, která ve mě vyvolala řadu emocí. Doufám, že si páni prasáci taky kousek přečetli a poučili se.

Hell_Rihova
09.02.2022 4 z 5

Po téhle knize bych sama asi nesáhla, kdybych ji nedostala jako dárek, ale nakonec jsem ráda že se mi dostala do rukou. Přečetla jsem ji na „jeden nádech“. Kniha mi dala nový pohled na věc, hodně jsem se zamyslela, někdy jsem se zasmála, někdy jen nevěřícně kroutila hlavou, ale opravdu to stálo za to.

wotana
30.12.2021 5 z 5

Hned po přečtení jsem si musela zase pustit všechny díly, fakt boží a jen tak dál