Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208295/bmid_bozsky-hrac-208295.jpg 4 1795 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Poté, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku, „malou“ kámošovu ségru, ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje. O knize: Hanna „Ziggy“ Bergstromová studuje v New Yorku a chystá se složit doktorát, ale života ve velkoměstě si moc neužívá. Bratr Jensen jí proto domluví sraz s jeho přítelem, Willem Sumnerem. Will si myslí, že o víc než o pár setkání nepůjde, ale brzy zjistí, že Ziggy je připravená rozbít svou knihomolskou skořápku a v plné kráse vstoupit do světa svůdných žen. Navíc ve Willlovi vidí toho nejlepšího učitele, který ji může zasvětit do vědy jménem randění. Will svou roli přijme se zdravou dávkou humoru a skepse, ale brzy mu dojde, že Ziggy potřebuje jen docela málo „nakopnout“, aby odhalila svou ženskost, které žádný muž neodolá. Malá sestřička Ziggy je v prachu a ve Willových snech se začíná objevovat nevinně svůdná Hanna. Porušila jeho kruhy, zavrtala se mu do mysli, kvůli ní bývá veselý a spokojený, ale i smutný nebo rozmrzelý, dokonce útočí na jeho dlouholetou striktně nezávaznou vztahovou politiku. A všechno se roztočí ve chvíli, kdy se lekce svádění zákonitě přesunou od teorie k praxi. *** „Známe už božského bastarda. Poznali jsme také božského cizince. Seznámili jsme se i se ženami, které je milují. Ale teď nadešel ten pravý čas. Čas poznat Willa, Božského hráče.“... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Player , 2012

xindl007
23.04.2018 4 z 5

Knížka byla celkem pěkná a vtipně napsaná. Škoda jen, že spisovatelky udělaly z Hanny až tak moc natvrdlou a naivní osůbku.

lucie2952
10.04.2018 1 z 5

Po pár stránkách jsem to vzdala. Děsná nuda, vůbec mě nezajímalo jak to bude pokračovat.

LenRan
10.04.2018 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl z celé série Božských. Hannina upřímnost a přímočarost a Willův boj sám se sebou působily vtipně a svěže. Bavila jsem se u toho a o to jde především, ne? :)

Market = )
21.03.2018 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Pořád mi u týhle serie chybí trochu víc myšlenky, příběhu, dialogů, vtipu... Na druhou stranu jsou to ale fajn odechovky se sympatickýma postavama, v prima prostředí. Další dva díly si přečtu taky, ale v zázrak už nedoufám a budu doufat, že tvorba autorek bude mít i nadále vzestupnou tendenci a to co přijde po serii Wild Season bude ještě lepší :-).

NikolettaHole
15.03.2018 5 z 5

Hráč je rozhodně číslo jedna. Will má v sobě něco od čeho jsem se nemohla odpoutat a Hanna, která by potřebovala filtr na to co říct a co ne, je úžasná. Za mě nejlepší díl série.

Rozinka28
19.02.2018 5 z 5

Po prvním dílu (Božský bastadrd) je Hráč mou druhou nejoblíbenější knihu této série. Hannu i Willa jsem si oblíbila, jejich povahy jsou realistické a pochopitelné. Děj se netáhne, spíš se příjemně vyvíjí. Mám doma celou sérii, ale k prvnímu a třetímu dílu se vracím nejraději.

Blaufik
15.02.2018 5 z 5

Řekla bych, že se jedná o nejlepší díl z toho co jsem zatím četla. U knihy jsem se báječně odreagovala a skvěle pobavila, jen Hanna byla ze začátku celkem nevěrohodné jelítko. Jsem velice ráda, že se to v průběhu změnilo a já jsem hlavním hrdinům jejich vztah věřila :-)

4laras
14.02.2018 5 z 5

Za mě asi nejlepší díl série.
Tento díl se mi četl nejlépe ze všech. ačkoliv je to už potřetí ta samá šablona, má tato kniha jiné prvky než ty předcházející.
Dost vtipných momentů, pár klišé, ale autorky nezklamali.

ylena.k
26.12.2017 5 z 5

Začátek byl trochu nudný, ale pak sem nemohla odtrhnout oči od řádků dokud jsem nedočetla zbytek knihy!!

IvettKremrová
25.12.2017 5 z 5

božské :)

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Jak jinak než super CHL nezklamou

dendishek
08.12.2017 5 z 5

Tak po Chloe a Bennettovi, a Sáře a Maxovi přichází Will a Hanna. Další krásný a erotický příběh dvou mladých lidí, kteří si na konci knihy uvědomí, že bez sebe nedokážou žít. No, kdo by tohle nechtěl číst? :-).

syky245
06.12.2017 4 z 5

Hráč se mi asi líbil více než cizinec, tenhle díl je víc o pocitech a na první sex si počkáte, ale až na to přijde, tak se to rozjede a nenechá vás to knihu zavřít. Každá kapitola končila tak, že jsem si říkala ,,sakra a jak to vidi on/ona" mě se tento díl líbil

Amitiel76
21.10.2017 5 z 5

Tak třetí díl "Božské" série přečtený.....
Musím říct, že jsem k němu přistupovala poněkud skepticky, když jsem četla zdejší recenze. O to víc jsem byla ale překvapená....
Za mě zatím nejlepší díl. Přišel mi takový trošku odlišný od těch předchozích....První díl byl super, ale takový hodně drsný. Plný vulgárních slov, a syrového sexu. Pro mě úplná novinka ve čtení.
Ve druhé části už autorky mírně ubraly, a knize trochu obrousily hrany.... Přesto ten neustálý sex na veřejnosti, mi moc neseděl. Ale i tak jsem hodnotila plným počtem...
A třetí část? Super! Hanna sice z počátku breptala trochu nesmysly, a mluvila dřív než myslela, ale přišlo mi to spíše tím, že to bylo způsobeno nervozitou a rozpaky. A mě to naopak přišlo milé :-) A co se týče jejich vztahu s Willem.... To jiskření mezi nimi, a boj s city, z knihy úplně křičely. Tady už nešlo jen o sex... všude kde a kdy se dalo. Tady šlo hlavně o tu magnetickou přitažlivost, romantiku, city.....něhu a lásku. Tady jsem opravdu cítila, že se ti dva milují. Krásně se to četlo....
Už jsem zvědavá, jak si povede čtvrtý díl série :-)

jani.ruzicko
18.08.2017 5 z 5

fakt jsem se nasmála :)))

Lucibuska
09.07.2017 4 z 5

Hanna mi byla děsně nesympaticka. Je proste divná. Ale jinak se mi kniha líbila.

Natali.159
07.07.2017 3 z 5

První díl byl prostě nejlepší...

a.nnysek
23.06.2017 5 z 5

Kniha se četla dobře, občas jsem se zasmála, občas jsem se zastyděla za Hannu, co vypustí z pusy, ale i tak jsem knihu přečetla ze jediný den a užila jsem si to :-)

romca3001
19.06.2017

No.. kniha mě celkově moc nenadchla. Tak nějak mi nesedly postavy ani příběh. Občas jsem se i nutila knihu číst. Pro mě zatím nejslabší kniha ze série.

Adris
17.06.2017 1 z 5

Bohuzel nesnasim Hannu. Je strasne trapna. Jak si muze s muzem vykladat po par dnech o takovych vecech v beznem hovoru? A jeji napad s panenskou blanou ci co...Uplne mimo a trapas.