Božský hráč ekniha

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Poté, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku, „malou“ kámošovu ségru, ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje. O knize: Hanna „Ziggy“ Bergstromová studuje v New Yorku a chystá se složit doktorát, ale života ve velkoměstě si moc neužívá. Bratr Jensen jí proto domluví sraz s jeho přítelem, Willem Sumnerem. Will si myslí, že o víc než o pár setkání nepůjde, ale brzy zjistí, že Ziggy je připravená rozbít svou knihomolskou skořápku a v plné kráse vstoupit do světa svůdných žen. Navíc ve Willlovi vidí toho nejlepšího učitele, který ji může zasvětit do vědy jménem randění. Will svou roli přijme se zdravou dávkou humoru a skepse, ale brzy mu dojde, že Ziggy potřebuje jen docela málo „nakopnout“, aby odhalila svou ženskost, které žádný muž neodolá. Malá sestřička Ziggy je v prachu a ve Willových snech se začíná objevovat nevinně svůdná Hanna. Porušila jeho kruhy, zavrtala se mu do mysli, kvůli ní bývá veselý a spokojený, ale i smutný nebo rozmrzelý, dokonce útočí na jeho dlouholetou striktně nezávaznou vztahovou politiku. A všechno se roztočí ve chvíli, kdy se lekce svádění zákonitě přesunou od teorie k praxi. *** „Známe už božského bastarda. Poznali jsme také božského cizince. Seznámili jsme se i se ženami, které je milují. Ale teď nadešel ten pravý čas. Čas poznat Willa, Božského hráče.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208295/big_bozsky-hrac-208295.jpg 4.21493

Božský bastard 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: (ekniha), Jota

Beautiful player, 2012

Kniha Božský hráč

ElikaS

Tenhle díl mi přišel jako zatím nejslabší ze série. První dva díly mají erotickou jiskru a vtip. To tenhle díl postrádal. Ubylo sexu, ubylo vtipu a přibylo romantiky, které ale chybí něco navíc. Celé je to postavené na tom, že spolu oba hlavní hrdinové nemluví, nebo se bojí mluvit.
Will byl až příliš velký romantik a Hanna byla otravná s tím, že vlastně neví, co chce. Navíc mi chyběla nějaká větší zápletka nebo myšlenka. Bohužel mě tenhle díl moc nebavil.

princesse

Má to své mouchy, ale ty se najdou téměř vždycky. Oddechovka skvělá, skvěle se četla a děj neskutečně ubíhal, takže jdu na další díl.

Gemma88

Další skvělá knížka, jenom Will je na mně až moc velký "romantik"

moudivlacek

Byla to romantika a erotika v jednom. A užila jsem si to. Není to jen o sexu, je tam příběh, který chytne za srdce. Ale také jedna velká moudrost - Láska změní mnohé, i ty, od kterých to nikdo nečeká. A je na nás ostatních, abychom tomu věřili.
Erotika byla fajn, ale asi hodně dlouho nezapomenu na rozhovory mezi Willem a Hannou. Tak ty byly něco, tak dlouho jsem se už dlouho a upřímně nezasmála.
Pro odreagování skvělé čtení.

Ivanka83

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.

Kristy.Seb

Svět je výjimečný pro ty, kdo jsou sami výjimeční.

Věci jsou divný, jenom když to připustíš.

Žij, směj se a miluj.

Vyvážená dieta je sušenka v každé ruce.

Život se musí stavět z cihel, ze vztahů, z milníků, z chvilek.

Tak tenhle díl byl skvělý!

Ešína

Stejně jako předešlé díly mě tato kniha bavila. I když opět Hanna a Will není Bennett a Chloe. :( Celkově se mi líbí propojení s předešlími příběhy. Doporučuji...

DanSha

Ze všech božských jsem si Willa zamilovala nejvíc. V tomto díle můžete očekávat více romantiky a velkou dávku humoru. Díky tomu neustálému sarkastickému špičkování v božském "inner circle" jsem se opravdu od srdce zasmála. Kniha je kraťoučká, tak neváhejte a udělejte si pěkné odpoledne! :)