Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2977 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Ludmila02
02.11.2020 5 z 5

Výborná...

EleanorJane
29.10.2020 3 z 5

Dalo by se to trošku přirovnat k 50 odstínům, ale jen tím, že je tam sex a humor. Je to takové lehčí čtení. Začala jsem to číst v čekárně u doktora jen tak z nudy a vyklubalo se z toho docela příjemné čtení. Určitě si přečtu i něco dalšího od této autorky.

Sonula25
29.10.2020 5 z 5

Ze všech jejích knížek je tahle ta nejlepší a nejzábavnější. Mám ji už několik let a četla ji dvakrát!

Ennny
28.10.2020 5 z 5

Že všech erotických románu a jejich sérii mám tuto nejradši četla jsem ji asi 3x ,ale na některé díly musí mít člověk žaludek.Slabsim povaham nedoporučuji ????

katst
16.10.2020 3 z 5

Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. Nenáročný erotický román s předvídatelným dějem, u kterého můžete vypnout a nemusíte se nijak extra soustředit.
Vadilo mi jen, na můj vkus, až moc vulgárních výrazů. Kniha by byla fajn a ve svém žánru poměrně dost dobrá i bez nich.

temna.vila
01.10.2020 4 z 5

Božský bastard je jedním z mála erotických románů, které jsem přečetla a rozhodně patří mezi ty lepší. Děj je sice hodně předvídatelný, postavy jaksi ploché a celé to vlastně stojí i padá na erotických scénách. Kniha se mi však četla dobře, i přes některé absurdity, které jsem v ní objevila.

Siegrid
30.09.2020 3 z 5

Opět seznámení se s touto autorkou. Spíš bych přišla, že její celá série je dost hrubá, až skoro odpad. Asi musí mít člověk náladu na tento druh literatury. Za mě celkově na hony vzdálené až vulgární. Z její série je vhodné přečíst tento první díl, pak ušel Božský cizinec, Božský hráč se mi líbil, Vášnivý sprosťák (je fakt vulgární, ale děj tam je:-)

kacenka6144
29.09.2020 5 z 5

K této knížce je asi zbytečné cokoliv psát - co se škádlívá, to se rádo mívá. :-)

Maruš.D
24.09.2020 5 z 5

Naprosto nejlepší kniha v tomto žánru, kterou jsem zatím četla. Miluju to napětí, tu vášeň, nenávist i lásku, která probíhá mezi Bennettem a Chloe. Je to sexy a zároveň romantické. Oba jsou velké osobnosti, které když se střetnou, tak je to tornádo. Nemám jedinou výtku ať se to týká stylu psaní, povah postav, prostředí, zápletky, konce či délky knihy. Pro mě je tam všeho akorát.
P.S. Knihu jsem přečetla už tak nejméně desetkrát a ráda se vracím :-))

Veber
23.09.2020 4 z 5

V rámci žanru proč ne. Omáčky málo. Není to tak dlouhé, příjemná oddechovka. Za mě rozhodně lepší než natahované Odstíny.

janina66
17.09.2020 3 z 5

Jednoduché oddychové čtení jen o sexu a skoro bez žádného děje. Přečetla jsem rychle, za odpoledne.

Pája699
14.09.2020 3 z 5

Knihy od této autorky asi nebudou můj šálek kávy...50 odstínů trošku jinak :-) Mám ráda romány, ale tohle nemělo žádný děj, vše bylo předvídatelné, jenom samý sex...no a o tom překladu radši ani nemluvím. Čekala jsem opravdu více, ale jako příjemná oddechovka pro někoho, proč ne.

medulinka
14.09.2020 1 z 5

Upřímně řečeno moc nerozumím těm super kladným hodnocením této knihy, ale je zde vidět, že každému se holt líbí něco jiného... Můj šálek kávy to rozhodně nebyl. Nejsem žádná puritánka, ale tady šlo opravdu jen o to jedno a kniha pro mě postrádala nějaký zajímavý děj, v podstatě jakýkoliv pořádný děj. Hodně jednoduché čtení, takové o ničem. Dočetla jsem ji, ale znovu po ni sahat nebudu a asi poputuje někam dál, za mě ne...

marti7729
10.09.2020 3 z 5

Taková jednodušší četba , moc hezky napsaný , rychle čtivý , dej absolutně předvídatelný .. přesně toto jsem hledala a dostala. není to můj obvyklý žánr, ale ráda občas proložím něčím jednodušším u čeho zas tak nemusím přemýšlet . za mě super

DreamerX9
28.08.2020 3 z 5

Trošku odstíny akorát Chloe není taková nudná šedá myš. Kniha je čťivá a odpočinková.

Iva B.
13.08.2020 5 z 5

Tohle prostě chcete číst v létě u bazénu :).

Mondaika
11.08.2020 1 z 5

Upřímně jsem čekala více. Po vychvalovaní na tuhle knihu jsem se na ni těšila. Avšak. Really? Kniha by možná měla jiný spád kdyby začala tím jak se seznamovali než spolu zacali pracovat face to face... No nevím až moc laciné, nereálné a postrádají nějaké kouzlo. Zklamání. Bohužel

lenka7767
01.08.2020 1 z 5

Bohuzel me kniha nezaujala. Knihu jsem nakonec i docetla, ale prislo mi to spis jako spatny roman Lenky Lanczove. A jeste ten preklad... Zbelaly kotniky kloubu. Bohuzel nedoporucuju.

janebeauty9860
28.07.2020 5 z 5

Oddechovka plná sexu, přečtena za jeden večer.

Aquagirl
27.07.2020 4 z 5

Nemám erotické knihy moc ráda, ale kamarádka mě přesvědčila, že tuhle mám zkusit. Na dovču dobré, nenáročné čtení. Bavilo mě to víc než jsem si myslela, přemýšlím, že zkusím ještě další díly.