Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2981 2981

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Helianthus
10.11.2013 2 z 5

Nenáročná a odpočinková kniha, kde od začátku víme, že děj je naprosto nereálný a konec jasný. Ale občas je prostě nálada na podobné knihy. Jediná osvěžující věc, kterou se od podobných liší a co se mi moc líbilo, je střídání vypravěče příběhu.

Moňule13
06.11.2013

Nenáročné počtení, ale asi v půlce mi začala Chloe hrozně lézt na nervy a to věčné trhání kalhotek posléze taky :-D

elisabetth
01.11.2013 3 z 5

Nemyslím si, že by si Božský bastard objektivně ty tři hvězdičky zasloužil, ale subjektivně asi ano.
Kniha mi sedla do nálady. Bavila jsem se. Chloe a Bennett byli komická dvojice. Jejich handrkování bylo vtipné. Někdy jsem ale nechápala Chloe, proč se rozčiluje - přišlo mi to místy trochu uměle vykonstruované, nesedělo to. Jsem ale ráda, že Chloe nebyla taková hloupá a naivní husička, měla mozek, i když ho v jistých situacích moc nepoužívala.
Moc děje nečekejte, v každé kapitole je sex nebo se to k sexu blíží. Vulgárních slov zde také nebylo málo.

Blanka23
31.10.2013 4 z 5

Začátek knihy naprosto skvělý a kdyby měly autorky v plánu napsat trilogii, tak jsem si jistá, že by byl skvělý i konec knihy. Bohužel v někdy v polovině se příběh až příliš nereálně a rychle obrátil. Velmi se mi líbily části z pohledu Bennetta a pak z pohledu Chloe.

evasamankova
30.10.2013 1 z 5

Začátek knihy byl zajímavý a díky peprným výrazům tomu nechyběl ani náboj. Jenže... tímto stylem to šlo celou knihu a od třetiny už mě to unavovalo. Žádná gradace ani zápletka. Autorky se ani neobtěžovaly vykreslením charakterů obou postav. Děj nulový, jen sex a i ten byl zcela neměnný. Závěrečná zápletka vycucaná ze slova "žába" byla už směšná.
Celkový dojem je mizerný. Kniha je povrchní, bez děje, se dvěma hrdiny, kteří jsou velmi pracovně schopní, ale přitom vlastně jen souloží a klejí jak dlaždiči. V mém případě je tato kniha velkým přešlapem.

bookcase
25.10.2013 4 z 5

Už se v těch erotických knihách trochu ztrácím :). Tahle byla dobrá v tom, že děj byl vyprávěn z pohledu hrdinů.

Iworri
20.10.2013 5 z 5

Moje první knížka s touto tématikou. Netušila jsem, co od ní můžu očekávat a co by mi případně mohlo začít vadit a ono kupodivu NIC. Z kalhotkové záležitosti se stal jednoduše rituál, tomu nelze něco vytknout :D Děj byl svižný, a přesto propracovaný. Postava Chloe byla skutečně ženská, zajímavá a nevtíravá, stejně tak dokonale byl vykreslen i Bennett, a to, jak vztah postupně nabýval na intenzitě a jak se nakonec zápletka zvrtla - dokonale zpracované. Přečteno jedním dechem. A pominout nemůžu ani to, že jsem se u toho K***A bavila :D :D - jak by řekl Benett ..

I<3Books
13.10.2013 5 z 5

Já jsem se u téhle knihy dokonale pobavila ..

Evickar
07.10.2013 3 z 5

Kniha se mi líbila, drsná mluva mi vůbec nevadila, ale chyběl mi nějaký pořádný děj, což jsem asi u erotického románu ani neměla očekávat. Proto dávám 4*.

Paluska
05.10.2013 4 z 5

Moc se mi líbilo, jakým stylem to bylo napsáno.. Myslím si, že to dodalo knize ten správný nádech... Jinak mi hodně vadilo neustále se opakující trhání kalhotek... Myslím, že je škoda, že děj nebyl víc propracovaný (hlavně konec) .... I tak jsem knihu přečetla za jeden den:-)

locin
02.10.2013 4 z 5

Celkem příjemné čtení sice s použitím dost zbytečných vulgárních slov bez kterých bych se obešla, ale jinak se mi knížka vcelku líbila.

Markéta.Uli
19.09.2013 3 z 5

Začátek knihy mě nadchl. Opravdu se mi velmi líbil. Poté ale začal být děj takový nijaký. Příběh mi připadal málo propracovaný... Ale četla se dobře.

HalleyM
13.09.2013 4 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer, děj byl jednoduchý, nic těžkého na pochopení. Do první poloviny jsem se bavila, pozdější klišé bylo už nudné a happy end naprosto očekávaný. Přespříliš sprostých slov, které spíše škodily.
Nelituji, že jsem četla, ale vrátit se k ní nehodlám.

Pakuna
11.09.2013 3 z 5

Jednoduchý děj, líbilo se mi, že kapitoly byly psány z pohledu hlavních postav. Děj je uvěřitelnější než 50 odstínů..., je to taková oddechovka s happyendem.
V knize bylo moc sprostých výrazů, bez kterých bych se obešla.

ugisha
08.09.2013 4 z 5

Myslela jsem, že bude kniha docela inteligentní (narozdíl od ostatních v tomto žánru), bohužel však časem sklouzla k typickým klišé a (ne)čekanému konci. Líbilo se mi ale, že jsou kapitoly psány jednou z pohledu Chloe a jednou z pohledu Benneta, naopak mi vadilo, že si věčně vykali, i když spolu spali pravidelně. Některé výrazy bych určitě změnila (pták, kráva, mrcha), je spousta synonym, tak proč používat stále to samé dokola. Četla se ale dobře, takže dávám čtyři hvězdy. O něco více uvěřitelná než Fifty shades, stále má však do reality daleko.

Saskie
07.09.2013 2 z 5

Děj nebyl špatný, ale hodně sprostých nadávek, to mi vadilo.

willovw
06.09.2013 5 z 5

hezky se mi to četlo, akorát Chloe musela mít ty kalhotky z papíru, když je tak snadno trhal....

Vendelína
05.09.2013 3 z 5

Začátek ušel, ale od půlky už to celé bylo nudné. Některé věci si odporovaly. Z pohledu Benneta velmi nevěrohodné. Je vidět, že je psané ženskou rukou. Konec očekávaný. Žádná hrůza, ale ne zázrak. Překlad děsný. Průměr. O bod víc, než Padesát odstínů.

mumin63
02.09.2013

Taky vám připadá, že překlady jsou čím dál horší, někdy mi připadá, že nakladatelství hledají toho nejlevnějšího, co na tom, že v tom jsou gramatické chyby, chybné překlady a někdy naprosté blbosti

barborelka
02.09.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila i když mám výhrady, ani ne ke stylu psaní jako k překladu.....Kdyby mi chlap říkal krávo a přitom se mi sápal do kalhotek tak nevím, nevím...určitě by šel zvolit jiný slovní obrat....
Výhrady jsem měla i k chování Chloe, někdy docela přeháněla, když se uspokojuje před zraky šéfa, tak je jasné, že chlap po ní vyjede a ona pak zařadí zpátečku...?!

1.kapitola byla super, jak byla Chloe na Benetta hubatá, tak sem si říkala" Super, tahle mu jen tak nedá, konečně něco jiného....a ejhle na konci kapitoly už si to dávaj a pěkně zostra přilepený na okno :-) ale zklamaná nejsem, četlo se to samo...:-) příběh byl zase něčím jiným , takže za mě velké jo :-)
Těším se na další počin autorek :-) a moc pěkný nápad na pseudonym...