Božská mrcha

Božská mrcha https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433642/bmid_bozska-mrcha-Pk3-433642.jpg 3 397 68

V sérii 1.5 Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy... Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda. Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí? Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska. Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano? Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život? V sérii jako 1.5 díl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bitch , 2013

cerna7151
10.05.2021 1 z 5

První díl byl ucházejíci, tohle byla bohužel spíš ztráta času a úplně zbytečné pokračování.

ErčaV.
07.05.2021 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale jelikož jsem četla Božského bastarda asi před 3 lety, tak bylo těžké touto knihou navázat. Ale určitě dočtu celou sérii.

Cherry1824
12.04.2021 3 z 5

Četla jsem zatím pouze Božského bastarda, tudíž mi přišlo logické sáhnout hned po Božské mrše (zvláštní výraz), která na děj navazuje.
Sexu ubylo, což jsem byla zklamaná - pokud popcorno, tak jen v podání Bennetta a Chloe.
Ale vážně - vadilo mi to spíše z důvodu, že romantiku (erotiku, porno - to ať si každý vybere sám), nahradily vztahové problémy - Co a jak vyřešíme? Kdy se zase uvidíme?
Retrospektivní pohled byl zajímavý.
Konec byla slaďárna (i na mě). Ale stejně jsem se usmívala jak pitomec, takže asi netřeba kritizovat.

Když se knížce vyhnete, nic se nestane. Nečetla jsem pozdější díly, ale tuším, že Božská mrcha je takový prequel k ostatním dílům.
Autorky mám ráda, píšou stylem, který se mi líbí a dobře se mi čte, ale v této knize jsem měla pocit, že vaří z vody, aby něco na 160 stran napsaly.
Žádný posun ve vztahu není. Nic, co by změnilo děj, rozvířilo vody (neberu konec). Připadalo mi to napsané stejným způsobem jako bývají bonusové kapitoly.

lucie3944
31.03.2021 2 z 5

Pro mě zbytečně strávený čas nad knihou, když mám zástup jiných, které čekají, až na ně přijde řada. Protože ty první knihy od Christiny Laurens jsem četla hned, jak vyšly, už jsem si moc nepamatovala, o čem jsou. Většinou mě pak pokračování po takové době donutí si knihu přečíst znovu, připomenout si, o co tam šlo... Tady ne. Tady jsem jen čekala, že se něco stane, že bude důvod, proč to bylo napsáno. Omlouvám se, ale já žádný nenašla, leda snad kvůli zisku z prodeje. A to tedy není důvod pro to, abych četla další "pokračování", které mi nic nedá.

malazluta
12.03.2021 2 z 5

Autorky bohužel nepochopily, že v nejlepším se má přestat. Božský Bastard byl fajn, ale toto pokračování je naprosto zbytečné, a souhlasím s těmi, co psali, že kdyby autorky přidaly do prvního dílu pár stránek, udělaly by líp. Místo toho dostaneme doplnění bastarda, které má sice jen 8 kapitol, ale i tak je děsně nudné. Přiznávám, musela jsem se ke čtení nutit...

Nika30
08.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Spíš jen doplnění bastarda. Možná kdyby to navazovalo hned po bastardovi lépe by se držela dějová linka. Ale je zvláštní číst v božském o tom jak mají dítě a teď se zase vrátit k jejich začátkům. I přesto mě ale Chloe dost baví

MilackovaN
30.01.2021 4 z 5

Tuto knihu jsem četla hned po Bastardovi a souhlasím, že kdyby byla součástí prvního dílu, asi by se mi to líbilo více. Je to sice hezké doplnění příběhu, ale na samotnou knihu mi to přijde málo.

Šajler
04.01.2021 3 z 5

Mohlo to být součástí první knihy,za mě zbytečné to takhle roztahovat.Tahle kniha byla otázka cca 2-3hodin.

preny
28.12.2020 3 z 5

Miluju Božského bastarda a bylo skvělé se opět setkat s Bennettem a Chloe, ale proti Bozskemu bastardovi to byla slabota. Nemělo to ten náboj, co prve.

lihate
18.12.2020 4 z 5

I přesto, že tahle kniha byla v celku o ničem, mě docela bavila, ostatně jako celá série se četla skoro sama. Dialogy mezi Bennettem a Chloe jsou napsané velmi originálně, poutavě a jejich dohadování je hlavní tahák knihy. Trochu si říkám, že potvora i mrcha mohly být jedna kniha, která by byla alespoň silnější a možná by v ní trochu i o něco šlo.

JanuldaN
07.12.2020

Dovětek k Božskému Bastardovi. Myslím si, že ho autorky mohly zakomponovat do první knihy - stačila by jedna delší kapitola navíc. Takto byla kniha trošičku o ničem - bez většího děje. Každopádně ráda jsem se opět setkala s Chloe a Bennettem :-)

Arsi007
02.12.2020 2 z 5

Tentokrát se vracíme k Chloe a Bennettovi. Děj navazuje chvíli poté, kde Božský bastard končí. Bohužel je kniha velmi krátká a erotických scén je tam zoufale málo, což vzhledem k tomu, že ony jsou právě to, proč to čteme (že dámy? :D ) ubírá knize pár hvězdiček, protože pak kniha pozbývá celý smysl. Do Provence, jak slibuje anotace se navíc dostanete asi na poslednich 5 stranách.

Tenhle díl podle mě autorce moc nevyšel a byl to jen zoufalý pokus o to něco vydat. Cokoliv. Asi jí hořel termín..

IG: @hanybooks

Radka1727
27.11.2020 2 z 5

Autorky zřejmě chtěly udělat z Božského bastarda trochu většího "miláčka". Je potřeba mít přečteného BB, aby to mělo ten správný efekt.... kniha se retrospektivně vrací k prvnímu dílu . Možná by 30 stránek navíc v prvním díle mělo větší smysl, než tahle kniha.... Od žádosti o ruku ve vile ve Francii se zásnubním prstenem po Benettově babičce jsem čekala větší romantiku, po tom co si Benett a Chloe oba uvědomily při stávce aerolinek, ale ta asi v erotických knihách moc nefrčí ......

tanecnica
20.11.2020 3 z 5

Večerní jednohubka, víc nečekejte. Pozitivní zakončení prvního dílu.

liletka_a
18.11.2020 3 z 5

Takové zakončení příběhu Bennetta a Chloe... Jasně oba dva mají pořád šťávu, sexuální napětí, škádlivá výměna názorů stále funguje, ale prostě čtenáři nepotřebují číst celou knihu, aby se utvrdili v tom, že hlavní pár žije ''happily ever after'' ;) Myslím, že by stačilo prodloužit bastarda a byly by obě strany spokojené, ale přečteno za chvíli, tak třešnička no.. :))

alzbeta4340
15.11.2020 2 z 5

Jako samostatná kniha nestojí za moc. Možná, pokud je čtenářka fanynka celé série a přečte si Božskou mrchu jako takovou delší kapitolu navíc, pak se s přimhouřenýma očima přelouskat dá.

Majuš333
15.11.2020 5 z 5

Super pokračovanie, ktoré tu malo byť už v roku 2013.

Daiv666
12.11.2020 5 z 5

Miluju tuto autorku

avalonek
14.10.2020 5 z 5

Super,mí oblíbenci zase na scéně.Jednohubka a hezká

Nuttelka
30.09.2020 5 z 5

Super jednohubka na odpoledne... Ráda jsem se vrátila k oblíbené dvojici, bastard Bennett je prostě třída :-)